PDA

View Full Version : Механизъм за ел.джам



aalio
10-04-2008, 18:03
Мой приятел си купи много готина 156тица,но има малък проблем с з.десен прозорец.Жилото се е намотало и огънало в следстеив на висене по моргит е Италия и стъклото падаше по-малко.При разглобяването открихме,че жилото е ръждасало пробвах ме да ко оправим,но уви там къето се е огънало излиза пак и спира.Моля кажете от има ли лек.Дали мове да се намери целия механизъм заедно с моторчето.И цена ако знаете.Благодря за една седмица напред. :wink:

Gh0stRider
10-04-2008, 18:28
Ориентировъчна цена за чисто нов механизъм сис сичките му моторчета жила и т.н. мога да ти кажа че е около 400-500 лв, тва е проверено в магазин за оригинални части. При "италианеца" някаде преди месец продаваше цял механизъм на старо за 100 лв. А ако се разтърсиш хуубаво из форума раздел Продава имаше 1 колега продаваше механизма за 60 лв, обявата му е супер стара, но мисля че още не го е продал, поне преди месец не беше... Опа.. да кажа тва са цените за механизъм на ПРЕДНА дясна врата обаче.. сигурно има разлика с отзад

aalio
10-04-2008, 20:42
Ориентировъчна цена за чисто нов механизъм сис сичките му моторчета жила и т.н. мога да ти кажа че е около 400-500 лв, тва е проверено в магазин за оригинални части. При "италианеца" някаде преди месец продаваше цял механизъм на старо за 100 лв. А ако се разтърсиш хуубаво из форума раздел Продава имаше 1 колега продаваше механизма за 60 лв, обявата му е супер стара, но мисля че още не го е продал, поне преди месец не беше... Опа.. да кажа тва са цените за механизъм на ПРЕДНА дясна врата обаче.. сигурно има разлика с отзадMерси пак.Ще пробвам в продава.

aalio
10-04-2008, 22:19
Няма нощо.Остава ми Италянеца,ако някой може да ми каже цена щото мие малко далеч.

Gh0stRider
10-04-2008, 23:06
ето линк за обявата на колегата... пиши му лс да видим ко ше ти каже дали още го има :idea:
http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... A%EA%EB%EE (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=13234&highlight=%F1%F2%FA%EA%EB%EE)

при италианеца нали ти казах цена.. 100 лв ми искаше за тоя механизъм

aalio
11-04-2008, 09:59
Gh0stRider мерси,сега чакаме.