PDA

View Full Version : Диагностика на Пунто ГТ МК1



WhitePower
14-04-2008, 17:52
Някои да има представа къде да си направя читава диагностика на турбо бегачката ?

drigata
14-04-2008, 18:14
при нас,нова бошовска автодиагностика,и осцилоскоп,хваща всичко и всички :D

Mury
14-04-2008, 20:17
При вас,при нас :?: :?: :?: кви са тия простотийй :?: :?: :?:

WhitePower
14-04-2008, 21:02
а къде е това при вас и колко ще ми излеза удоволсвието съответно , ако искш пиши на лс и дай координати

Mury
15-04-2008, 17:33
Тоочно тва имам предвид баце,как да разберем къде е тва,айде аз знам,ама за незнаещите :idea: :idea: :idea: Инче знаеш къде е Бобо,ма вие нешо напоследък май мноооо се джафкате :idea: :idea:

drigata
15-04-2008, 19:32
нема такова нещо,нещо си се заблудил,и по принцип ако има хора от форума и се интерисуват за нас могат да се разтърсят (с търсачката) или просто да попитат,сори ако съм те засегнал

ай със здраве :D

WhitePower
16-04-2008, 10:23
Тоочно тва имам предвид баце,как да разберем къде е тва,айде аз знам,ама за незнаещите :idea: :idea: :idea: Инче знаеш къде е Бобо,ма вие нешо напоследък май мноооо се джафкате :idea: :idea:

аа вече не се джафкаме
просто не се долюбваме ;)
пък и не съм сигурен дали ще може да се оправи , а и не ми се спори вече с него

Mury
16-04-2008, 13:38
Тоочно тва имам предвид баце,как да разберем къде е тва,айде аз знам,ама за незнаещите :idea: :idea: :idea: Инче знаеш къде е Бобо,ма вие нешо напоследък май мноооо се джафкате :idea: :idea:

аа вече не се джафкаме
просто не се долюбваме ;)
пък и не съм сигурен дали ще може да се оправи , а и не ми се спори вече с него

Тогава ходи при Сашо и Добри,да видим дали те ще се справят :wink: :wink: :wink:

голямата риба
16-04-2008, 14:40
все си мисля, че диагностиката няма да помогне

WhitePower
16-04-2008, 17:36
Еми и аз не съм сигурен дали ще установят ама да ги пробвам хората колко са в час пък знае ли се
Ама почвам да се изчерпвам от към варианти
Остава да пробвам с един нов power modul и нова бубина с кабели
после едно презацепване на колата сначале на всички ремъци и ролки и датчика на хол и ако не се опраи ще взема патрони за глиган и ще се гръмна и на пазара ще се появи едно пунто за части

chico
17-04-2008, 11:00
... и на пазара ще се появи едно пунто за части
:calc: :Tease:

ne0
17-04-2008, 23:47
Еми и аз не съм сигурен дали ще установят ама да ги пробвам хората колко са в час пък знае ли се
Ама почвам да се изчерпвам от към варианти
Остава да пробвам с един нов power modul и нова бубина с кабели
после едно презацепване на колата сначале на всички ремъци и ролки и датчика на хол и ако не се опраи ще взема патрони за глиган и ще се гръмна и на пазара ще се появи едно пунто за части

ко знайш колко газ съм му давал на тва Пунто ;)