PDA

View Full Version : Лесно ли се се сменя крушка на халоген????



MONI
14-09-2005, 09:59
Както знаят повечето колеги не съм голем спец.............знам неща които съм правил само.....................та ако мое малко инфо :oops:

gigi
14-09-2005, 10:16
Ами първо махаш декоративното капаче на като внимаваш че лесно се чупи, после ще видиш че халогенна е захванат с два винта шестограми отвиваш ги и изтегляш халогенна след това мисля че ще се справиш махаш капачето отварящ халогена и си сменяш крушката. Като я смениш затваряш хубаво капачето и поставяш пак на бронята халогенна, завиваш го с винтовете и си почти готов проблема идва че като го свалиш после обикновенно не е регулиран в горният ъгъл има винт за регулиране той става с отверка, но трябва да е тъмно за реглажа. като го регулираш слагаш внимателно декоративното капаче което в случая е най трудно, и си готов
Успех

MONI
14-09-2005, 11:08
Много благодаря за изчерпателния отговор.................ама все се надявах тайно че нема да трябват инструменти.............нищо де не мисля че ще се затрудня

MONI
15-09-2005, 16:13
Халогена е сменен............с крушка за 4лв OSRAM..........м/у другото казаха че били по добри от Филипс....така ли е, а имаше и сини за 12,80лъва