PDA

View Full Version : Спешен въпрос !!!!



MaVrUt
15-04-2008, 12:46
абе ся карах една 164-ка дизел, карам си аз на 3-та и викам чакай да я изрежа фкарах я ф критични и изгасна после като я запалих ама един голям облък от бял пушек, върнах я във авто-салона отворихме капака и са оказа издухана гарнитура на 3-ти цилиндър от там излиза също пушек, та искам да питам скъпа ли е тази гарнитура щото човека каза че поема разходито по ремонта , дали не е прегряван двигателя и за тва да я са е издухала, пък я запалих и тръгнах без да я оставя да загрее и я рязах Rolling Eyes ф мене ли е вината и ако е сдухала толкова бързо струва ли си да я взимам ?

пускам я и тука щото скоро във раздела 164 няма да ми отговорят

Alexanderbb
15-04-2008, 16:28
Не си виновен ти колата не е в ред. А за ремонта какво да ти кажа, моята за вече трета седмица е в бокса за подобен ремонт и не се знае колко ще е сумата. Проблема е че като се свалят главите 100% от долу ще излезе нещо допълнително

MaVrUt
15-04-2008, 16:49
пффф дано да не е скъпо и само това да и е, човека ми вика тряяше да я остаеш да загрее малко, пък то си беше бая студено на вънка, и докато я запалих и почнах да я режа до критични, дано само това да и е проблема шото за тея пари такава алфа с тея екстри няма да намеря скоро !

Alexanderbb
15-04-2008, 19:50
последна информация 600 лева. и за да пресека полемиката от корен казвам че колата е правена в един от най-препоръчваните тук сервизи и сметката е абсолютно коректна и разумна на базата на извършеното и сменените чести.
Просто никога не е просто една гарнитура на нашите не много млади дами

MaVrUt
15-04-2008, 20:51
последна информация 600 лева. и за да пресека полемиката от корен казвам че колата е правена в един от най-препоръчваните тук сервизи и сметката е абсолютно коректна и разумна на базата на извършеното и сменените чести.
Просто никога не е просто една гарнитура на нашите не много млади дами

е другото ше си чека реда, просто гарнитурата ме интересуваше, то мисля че са и 4 отделни гарнитурки но не съм сигурен, аз така не бях виждал да пуши кола, просто отзаде не се виждаше нищо хахаха яко беше , ама ше я зема кото ще да стаа, жена и кола на касмет !

Alexanderbb
15-04-2008, 20:56
отделни са но ако трябва да е като хората най-добре и четирите заедно на шлайф

MaVrUt
15-04-2008, 21:14
отделни са но ако трябва да е като хората най-добре и четирите заедно на шлайф

не можах да те разбера нещо, те не се ли сменят с нови, какъф е тоя шлаиф ?

Lisan
15-04-2008, 23:26
За да стане ремонта сполучлив се свалят всичките глави и се шлайфат и ремонтират заедно.Излиза по скъпо на така се прави :wink:

MaVrUt
16-04-2008, 16:52
За да стане ремонта сполучлив се свалят всичките глави и се шлайфат и ремонтират заедно.Излиза по скъпо на така се прави :wink:

ми не знам , казаха че са сменили сичките гарнитури, даже и на изпускателните колектори , не знам колко е струвало сичко щото собстеника на къщата плати сичко :D

можете да заключвате темата, мерси за всички отговори !!!!

lyuli
16-04-2008, 16:56
За да стане ремонта сполучлив се свалят всичките глави и се шлайфат и ремонтират заедно.Излиза по скъпо на така се прави :wink:

задължитено шлайф при такъв ремонт!!!

Alfa User
17-04-2008, 00:01
задължитено шлайф при такъв ремонт!!!

И препрограмиране на задкормилното устройство ... :crazy:

Alexanderbb
17-04-2008, 09:46
Много си е добро задкормилното устройство

MaVrUt
17-04-2008, 17:55
начи казаха ми ако няма нещо криво или в неизправност по главите и т.н. (не ги разбирам много) не трябвало нищо да се прави, само зачистване, и тва е, ся ма не могат да ми намерат гарнитура на изпускателните колектори , чак от италия поръчали....

bouncer
17-04-2008, 18:06
шанса да се прецакаш е голям! ти си знаеш. отвори ле си двигателя се први квото има!!! и шлайфа е 10000% задължителен

Alexanderbb
17-04-2008, 19:13
Бах тез варненски майстори. Чак от Италия. Той Лисан да е жив и здрав добре че е оправен че ако трябваше да ги чакам от Италия гарнитурите сигурно до Великден щях да съм без кола.
Колега тези те будалкат нещо, по-добре бягай от тях.

MaVrUt
17-04-2008, 19:50
Бах тез варненски майстори. Чак от Италия. Той Лисан да е жив и здрав добре че е оправен че ако трябваше да ги чакам от Италия гарнитурите сигурно до Великден щях да съм без кола.
Колега тези те будалкат нещо, по-добре бягай от тях.

ми няма как вече, при тях е колата, про следващото издухване ше знам ! :D

Alexanderbb
17-04-2008, 21:03
150 лева са всички гарнитури

Lisan
18-04-2008, 00:25
Кажи какво ти трябва и ще ти ги пратя по Еконт :wink: