PDA

View Full Version : Е тва е тунинг :)



kiler_4o
16-04-2008, 20:08
Като съм почнал с бъзиците - реших да продължа - един приятел ми прати линк към някакъв форум, в който разни явно деца обсъждат тунинг на различни коли - реших да се включа в разговора, а той ми помага (аз му казвам какво да пише :D ) За сега горе-долу се получава - чакаме отговор :D Голям сеир ще е :D
http://burgastalk.com/viewtopic.php?f=45&t=297

Mapтo
16-04-2008, 20:31
ееех тия дечица замечтани.....
:D

kiler_4o
16-04-2008, 20:41
ееех тия дечица замечтани.....
:D
дам :D Направо се скъсах от смях като прочетох :D Та им пуснах малко тема за размисъл :D

TaNo
16-04-2008, 20:44
мечтите са голяма работа стига пък и вия, скрили са се в някво малко форумче да не стават за смях пред големите и пак ги открихте да ги бъзикате :D

kiler_4o
16-04-2008, 20:46
мечтите са голяма работа стига пък и вия, скрили са се в някво малко форумче да не стават за смях пред големите и пак ги открихте да ги бъзикате :D
нали :D Чинкуеченто с тунинг 1.2 16 клапанов двигател 232 коня на 3 цилиндъра :D

kiler_4o
16-04-2008, 20:58
ахах, тоя ме заби:

двигателят ти със тези характеристики които си посочил би издържал ама ако се намали малко налягането на компресора иначе е напълно вузможно пак да го изкараш навън.компресора ти обемен ли е или вихров, и с какво подаване на масло е към ротора?смисъл автономно с отделен маркуч дирекрно от мазането на главата или си е с маслен джоб в турбо-то
ся кво да му кажа ... :D

acko88
16-04-2008, 21:04
ахах, тоя ме заби:

двигателят ти със тези характеристики които си посочил би издържал ама ако се намали малко налягането на компресора иначе е напълно вузможно пак да го изкараш навън.компресора ти обемен ли е или вихров, и с какво подаване на масло е към ротора?смисъл автономно с отделен маркуч дирекрно от мазането на главата или си е с маслен джоб в турбо-то
ся кво да му кажа ... :D


Малееее мухахахахахахаххахх кажи му че е със блутуут връзка и от шишето в багажника се смазва :lol:

Защо неми отваря линка :( искам и аз да понауча нещо от пичовете :lol: :lol: :lol:

cvetelin
16-04-2008, 21:27
ахахаах голям цирк ...

оф като стана на 18 има 4 години

ахахахаах
давай стягай ги да видим ко ша кажат....

acko88
16-04-2008, 21:35
Леле отвори ми линка най-сетне леле припадам от смяхХхХхХххХххХхХхХХХХ

п.с Слагаите по широк накраиник на ауспусите за повече коне!!!! :lol:

TaNo
16-04-2008, 22:05
Леле отвори ми линка най-сетне леле припадам от смяхХхХхХххХххХхХхХХХХ

п.с Слагаите по широк накраиник на ауспусите за повече коне!!!! :lol:

те за тва ли всички голфове са 200 коня без лепинките отгоре :lol: