PDA

View Full Version : Препоръки за хотел във Варна



Aquila
19-04-2008, 02:07
Здравейте колеги,

Това лято един приятел от Пловдив ще се жени във Варна, от любимите ми градове, но в който за съжаление не съм ходил от около 7 години и нямам представа как са хотелите в момента. Ако някой може да помогне с подходящи адреси ще е супер. За пари не пиша ,защото мисля,4е е доста относително - местонахождение,комфорт и тн.

Благодаря предварително на всички :)

galinves71
19-04-2008, 07:17
Здравейте колеги,

Това лято един приятел от Пловдив ще се жени във Варна, от любимите ми градове, но в който за съжаление не съм ходил от около 7 години и нямам представа как са хотелите в момента. Ако някой може да помогне с подходящи адреси ще е супер. За пари не пиша ,защото мисля,4е е доста относително - местонахождение,комфорт и тн.

Благодаря предварително на всички :)здрасти 1во,мога да ти предложа нещо,щом не говориш за пари тогава отседни в Aqua azur в свети Константин и Елена точно на главния път към Албена на 100м преди табелата за Златните,ей страхотен хотел миналото лято бях през 1 уикенд и беше супер има всичко от което има нужда 1 хотел.а ако си на ал инклузив резервация тогава ядеж и пийш на корем като 1шейх или нещо подобно :Yeeeehaaa: :Yeeeehaaa: :Yeeeehaaa: :cheers:

trustworthy
19-04-2008, 08:59
Пиши какво очакваш все пак, щото хотели има толкова много вече, че е трудно така.

iee
19-04-2008, 09:10
Зависи и къде ще е сватбата на приятеля ти. Няма да ти е удобно, ако ти спиш на единия край на града, пък тя е в другия, нали.
Абе я най-добре го накарайте да ви осигури спане някъде.Няма само аз да се набутвам я!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

trustworthy
19-04-2008, 10:08
Зависи и къде ще е сватбата на приятеля ти. Няма да ти е удобно, ако ти спиш на единия край на града, пък тя е в другия, нали.
Абе я най-добре го накарайте да ви осигури спане някъде.Няма само аз да се набутвам я!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ами аз се опитах да те предупредя... :lol:

MaVrUt
19-04-2008, 14:05
може и в бизнес хотел до полиграфията в началото на варна като влизаш по аспарухов мост :) иначе мога да ти кажа поне 20 хотелчета за по 20-30лв на вечер хахаха , само за интимни вечери :D

Aquila
19-04-2008, 16:24
Сватбата ще е в Катедралата и в Гранд Хотел Варна, значи някъде наоколо. Вече имам някои идеи за хотели , ще пиша да дадете мнение

gadimir
19-04-2008, 16:37
Ми, що не си вземеш стая направо в Гранда?????

Aquila
19-04-2008, 17:01
За да може да сме в самата Варна,че всички идват от различни градове,за различно време,сложна работа

stelt
19-04-2008, 18:04
Я провери този http://www.elegance-hotel.com/

Има го в листата с партньорите на сайта.

Aquila
20-04-2008, 01:37
Мерси за отговорите, мисля,че намерихме :)