PDA

View Full Version : помощ



кокон
19-04-2008, 22:20
колеги здравейте!имам нужда от помощ.катастрофирах с алфа 146 мод.1997г. имам нужда от калници. фарове ,маска и радиатор благодаря ви

Колега, моля оправи си заглавието на темата. Ще я оставя засега тука, но да знаеш занапред че такива теми са за раздел "купува".
tonov

ivan dimitrov
19-04-2008, 23:11
---

dimo
19-04-2008, 23:22
с китайски чаркове с тенекеджия и боядисване и консумативи не помалко от 1500 лв

ivan dimitrov
19-04-2008, 23:30
---

кокон
20-04-2008, 02:38
кажете ми каде има морги за алфи

hunter1989
20-04-2008, 10:02
Колега провери в мобилето там мисля че гледах алфи на части

nhg
20-04-2008, 14:13
Колега провери в мобилето там мисля че гледах алфи на части
колега, и аз скоро имах неприятна случка; от мобилето съм звънял на доста обяви (имаше 10-15 за 145/6), но или колите бяха блъснати отпред, или цените бяха умопомрачаващи (на мен за преден капак+маска м/у фаровете+фар ляв+'магарето' под двигателя ми искаха към 600-700 лв - само за частите!!... горе-долу толкова ще ми излезе целия ремонт, при положение че съм сменил и радиатор и едни други гредички отпред, но без 'магарето')
съвет от мен: прегледай раздел продава от колегите тук и търси по големите морги...
успех!

blabla
21-04-2008, 11:14
Мале, леле, уплашихте човека.
А колегата с капака - тея 600-700лв. за нов капак или втора употреба?

Абе тая 146ца нема ли каско?

То излиза, че без каксо требе да се застреляш, ако ти се случи нещо.

А нов калник колко ли струва? Не китайски :)

nhg
22-04-2008, 02:28
Мале, леле, уплашихте човека.
А колегата с капака - тея 600-700лв. за нов капак или втора употреба?

Абе тая 146ца нема ли каско?

То излиза, че без каксо требе да се застреляш, ако ти се случи нещо.

А нов калник колко ли струва? Не китайски :)

абе колега аз като разбрах за цена на радиатор БЕЗ перката и пластмасите 345 лв.(!!!!) :shock: :shock: :shock: - италиански, от един магазин тук и се стресирах... от "косер" може да се вземе с някаква отстъпка за 200 и няколко, но не е 'оригинален'
писах цени само за втора употреба чарколаци - всичко се намира и на 'добра' цена, ама трябва повечко ровене в нета/вестници/роднини/познати.... и обаждания по тел....
ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА СИ НАПРАВИМ КАСКО! (и аз нямам :( )

blabla
22-04-2008, 09:40
Мале, леле, уплашихте човека.
А колегата с капака - тея 600-700лв. за нов капак или втора употреба?

Абе тая 146ца нема ли каско?

То излиза, че без каксо требе да се застреляш, ако ти се случи нещо.

А нов калник колко ли струва? Не китайски :)

абе колега аз като разбрах за цена на радиатор БЕЗ перката и пластмасите 345 лв.(!!!!) :shock: :shock: :shock: - италиански, от един магазин тук и се стресирах... от "косер" може да се вземе с някаква отстъпка за 200 и няколко, но не е 'оригинален'
писах цени само за втора употреба чарколаци - всичко се намира и на 'добра' цена, ама трябва повечко ровене в нета/вестници/роднини/познати.... и обаждания по тел....
ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА СИ НАПРАВИМ КАСКО! (и аз нямам :( )

О, да, горещо ви го препоръчвам щом е такъв случая определено си заслужава. Аз например си направих някакво валутно каско (малко по-скъпо е), ама сега като ме нацели един мангал с микробус ми посмачка калника и ще ми правят хубавицата в Ауто Италия (нов калник + боя броня). Единствената прецаквация е, че се чака МНОГО, а аз и нацелих един период дето сервиза се мести и не работи сега та ще си отчакам до юни (добре, че няма нищо криво та си карам така :)

Nobody
02-05-2008, 06:36
Мале, леле, уплашихте човека.
А колегата с капака - тея 600-700лв. за нов капак или втора употреба?

Абе тая 146ца нема ли каско?

То излиза, че без каксо требе да се застреляш, ако ти се случи нещо.

А нов калник колко ли струва? Не китайски :)

абе колега аз като разбрах за цена на радиатор БЕЗ перката и пластмасите 345 лв.(!!!!) :shock: :shock: :shock: - италиански, от един магазин тук и се стресирах... от "косер" може да се вземе с някаква отстъпка за 200 и няколко, но не е 'оригинален'
писах цени само за втора употреба чарколаци - всичко се намира и на 'добра' цена, ама трябва повечко ровене в нета/вестници/роднини/познати.... и обаждания по тел....
ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА СИ НАПРАВИМ КАСКО! (и аз нямам :( )

скоро пуках радиятор и като отидох Т&Н кар ми казаха 530лв. с поръчка :? едвам намерих някав пич да го залепи за скромната сума от 60лв. :D