PDA

View Full Version : За колегите с деца - разпъващи се обувки.



pr_00f
25-04-2008, 13:41
Хммм който е гледал дете знае с каква скорост им растат крачетата на малките гадинки и колко пари се дават всяка година за обувки.


Та днес ми попадна новина някъде из БГ интренет пространството за нов тип обувки който могат да се разпъват.

Разрових се и намерих сайта на порйзводителя.

http://www.inchwormshoes.com/index.php


А тук може да се види как работи цялата система.

http://www.inchwormshoes.com/tech.php

Е това ако не е идея за милиони :)
Аз смятам скоро да уредя моята дребосъчка с нещо такова. Не са толкова скъпи на фона на хубавите български обувки.
Надявам се да е полезна информацията.

Бобби
25-04-2008, 14:07
:roll:...те като Икарус :D ...ефектни са :!:
Би трябвало да се пробват!...като здравина...а и ходилото от вътре :?: ...виждал ли си го?......Добра идея :idea:

pr_00f
25-04-2008, 14:13
Идея си нямам, нали съм писал че днес за пръв път прочетох за това изобретение, но определено ме кефи.

EvgeniiM
25-04-2008, 14:24
е като ги носи повече от 6 месеца примерно не си ли виждал на кво заприличват, нещо не ме грабва

pr_00f
25-04-2008, 14:28
Еми за моята трябва да ги взема поне един номер по големи за да може да ги носи 6 месеца.
А и ако една обувка е качествено направена дори и след 6 месеца на детско краче може да изглежда добре.
Всеки си перценява за себе си. Не са толкова скъпи и аз мисля да ги пробвам.

morfius
25-04-2008, 14:35
80 Евра дали си струват за 2 номера - за тия пари 2 чифта различни качествени обувки можеш да купиш.
Идеята е отлична, но може да се направи по-добре.

pr_00f
25-04-2008, 14:48
И къде ги видя 80 евра като става дума за доларес?

morfius
25-04-2008, 16:38
Някой недогледал :oops: :lol:

Xman
25-04-2008, 16:45
Пълен пиниз ми се вижда.
Аз не бих носил едни и същи обувки примерно 1 година.

fred
25-04-2008, 19:45
Качетвена обувка за възрастни трае много години, но за децата, според мен е удачно да се сменят, иначе идеята ..., не знам, ама браво на колегата, че пък ни е информирал, в крайна сметка всеки да избира пък-тип икарус или други :D

Ранобудниче
26-04-2008, 11:06
не знам какви деца имате - вероятно кротки.

моите калпазани успяват да съдерат всяка обувка, далеч преди да им е умаляла.

ако ги пробваш, сподели челен опит после.

nhg
26-04-2008, 23:38
хм, интересна идея
проблемът е, че се сменят сезоните
единственият възможен вариант е да се носят пролет-есен или обратното...ама май ще излезе същото с 2 чифта колев или фишърпрайс...
не знам, още не мога да преценя; може би като намалее темпото на растежа на краченцата...моето е на 2 г. и бързо му умаляват

Nasko_77
27-04-2008, 19:27
Идеята наистина е страхотна. Ясно е разбира се, че няма да изкарат дълго на собственик... дете.
Цялата тази идея се обезсмисля, ако тези обувки се носят всекидневно, според мен.
Ако, обаче се носят само в по-специялни случаии... тогава вече е съвсем друго. Това с настройката на номера... ще има голям смисъл :idea:

Обувки закупени за по-офицялни събития, понякога са слагани само два пъти. За следващия път, крачето вече е пораснало. Жалко... трябват нови, а нищо им няма :D

Ранобудниче
27-04-2008, 22:38
Идеята наистина е страхотна. Ясно е разбира се, че няма да изкарат дълго на собственик... дете.
Цялата тази идея се обезсмисля, ако тези обувки се носят всекидневно, според мен.
Ако, обаче се носят само в по-специялни случаии... тогава вече е съвсем друго. Това с настройката на номера... ще има голям смисъл :idea:

Обувки закупени за по-офицялни събития, понякога са слагани само два пъти. За следващия път, крачето вече е пораснало. Жалко... трябват нови, а нищо им няма :D

Не го виждам на практика - обърни внимание - моделите до един са тип маратонка, включая ботушите, ако щеш. Представяш ли си официална обувка икарус стайл?

Nasko_77
27-04-2008, 22:44
Ми щом смяташ, че да иде детето на рожден ден на приятелче... трябва да сложи смокинг и бомбе.... ОК :lol:

Как пък ме разбра толкова крайно :D
Под по-специялен случай... имах впредвид съвсем по леки мероприятия.... не бал с маски или свадба на която трябва да е шаферче:)

Ранобудниче
27-04-2008, 22:50
Ми щом смяташ, че да иде детето на рожден ден на приятелче... трябва да сложи смокинг и бомбе.... ОК :lol:

Как пък ме разбра толкова крайно :D
Под по-специялен случай... имах впредвид съвсем по леки мероприятия.... не бал с маски или свадба на която трябва да е шаферче:)

това със смокинга ми харса - ще го пробвам някой път, ако успея да ги хвана на къс пас, преди да избягат :lol: