PDA

View Full Version : НАЙ-ГОЛЯМИЯТ БУЛЕВРАД НА СТОЛИЦАТА НА Р. БЪЛГАРИЯ 2008 Г.



SFINKS
30-04-2008, 14:32
http://auto.dir.bg/2008/04/30/news2948201.html

acko88
30-04-2008, 14:49
Ехх тия дупки няма начин винаги ще ни тормозят :lol: Ето за това по някога оправдавам бързото каране :lol: ще дам пример..

Така,значи един приятел се движи по булевард Владимир Вазов на моста между квартал Левски-г и Левски-в.В средното платно имаше огромна дупка,той карал с 90 км/ч с хлопел калибра,пораженията са 2 срязани гуми и 2 счупени джанти...След няколко дни аз също минавам по същия път хем знам за дупката,но в момент на раздразнение на шофиора пред мен аз от лявото платно преминавам в средното с около 130 км/ч и попадам и аз на дупката резултата е една изкривена джанта.Да не пропусна тогава небях с алфата а с един бивш хлопел вектра който се трансформира в новия ми телевизор :lol: След няма и няколко часа още един мой приятел който изобщо незнае за дупката минава през нея с скорост около 150 км/ч поражения никакви :wink:

търтей
30-04-2008, 15:04
а ако спазиш ограниченията кво става? :wink:

Kuku
30-04-2008, 15:06
Намаляваш, заобикаляш, отминаваш :lol:

crazy_dude_
30-04-2008, 15:13
Нейчо Неев преди време е казал:
-Егати държавата, щом аз съм й вицепремиер...!!! И до ден днешен си остава егати държавата :)

acko88
30-04-2008, 15:32
а ако спазиш ограниченията кво става? :wink:

Падаш в дупката и чакаш да те намерят :lol:

DerMeister
30-04-2008, 15:46
Еее има още кво да се желае. За съжаление ще трябва да почнат да взимат жертви тия ровове и ще последва кампания "Зарови дупка с БТВ и приятели". После КАТ ще вземат "мерки", ще запълнят две дупки по телевизията, но жертвите ще продължават, понеже бавно, но славно ще достигнем до този вариант:
http://www.englishrussia.com/images/russian_roads/99_trapped/5.jpg
http://cache.jalopnik.com/assets/resources/2006/09/suv_hole.jpg

75TwinSpark
30-04-2008, 16:13
Мда аз в петък минах към 22.00 от там и имаше около 10-тина коли сменяващи гуми,въпросната дупка е там непомня от колко време-доста.

cassillas
01-05-2008, 12:51
Ето заради такива неща никога няма да си плащам данъците на колата! 200+лв годишно за да ми чупят колата - В някои друг живот! :no_no_no:

lgancho
01-05-2008, 14:36
Колеги, тъй като живея в Дружба и всеки ден минавам покрай тази дупка я знам. Падал съм в нея, но когато не беше толкова дълбока. Въпросната дупка се намира точно преди бензиностанцията на ОМВ, върху моста, под който има няколко автоборси. ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТАЗИ ДУПКА. Тя е тясна и дълга около метър. Дълбока е може би около 20 см.!!!! Размера й е тъкмо толкова голям, че да може да влезе в нея гумата нацяло и да не може да излезе, то затова и счупено окачване може да има. Намира се в средна лента, точно в лявата част на средната лента където минават левите гуми на човек, като си кара в средата на лентата. Без никакви проблеми може да се заобиколи, но тъй като пътя там е под наклон, много трудно се забелязва. Ако карате в лява лента, карайте по-вляво. Ако карате в средна лента - доста по-вдясно. Ако гумите ви разбира са са широки 250 и повече :lol: може и да не паднете в нея.

А защо ги пиша всички тия обяснения. Защото съм потресен от идиотщината на общината или по-скоро от фирма ЧИСТОТА, затова. След този инцидент дупката наистина беше напълнена с камъни. След 2 вечери обаче, въпросния участък беше затворен за да бъде почистен и измит. След това почистване, идиотите от ЧИСТОТА са извадили всичко, което е било в дупката и сега тя пак представлява голяма заплаха. Въпроса не е само в спуканата гума и изкривената джанта. Ако е по-лека колата според мен дори може да загуби управление и да се обърне по таван. Та затова ви призовавам да бъдете внимателни в този участък.

botsos
01-05-2008, 19:04
Мизерия :!:

Blade
01-05-2008, 19:43
Мизерия :!:
Абсолютно! :evil:

KGB
05-05-2008, 01:09
Спокойно....

Бат Бойко Борисов....сега в София скоро и в други градове :lol: :lol: :lol:

В София такава мизерия не е била никога!

Mind_Control
05-05-2008, 11:22
Ето заради такива неща никога няма да си плащам данъците на колата! 200+лв годишно за да ми чупят колата - В някои друг живот! :no_no_no:

А може би точно заради това я има тая дупка... Щото ако си беше платил данъка общината щеше да има +200 лв. достатъчни да я запълнят :wink:

TRENDi
05-05-2008, 11:44
А може би точно заради това я има тая дупка...

Е, определено, точно за това не е. Пари съм сигурен, че има, ама нали се "усвояват" от компетентни и винаги по предназначение... А, отделно, че и всички знаем, че дупките се оправят, както трябва (http://dnes.dir.bg/2008/02/11/video2652484_0.html) :wink:

Mind_Control
05-05-2008, 12:08
А може би точно заради това я има тая дупка...

Е, определено, точно за това не е. Пари съм сигурен, че има, ама нали се "усвояват" от компетентни и винаги по предназначение... А, отделно, че и всички знаем, че дупките се оправят, както трябва (http://dnes.dir.bg/2008/02/11/video2652484_0.html) :wink:

Ами дай да спреме всички да си плащаме данъците тогава :? Според тебе по- добре ли ще стане положението? И защо аз да плащам, а бай Генчо от село Бухово (дошъл да живее в големия град) се прави на тарикат и не плаща, а пък в един момент на него му оправят улицата пред блока, а на мен не ми я оправят. Е бай Генчо въпреки, че не си е платил е имал късмет.. А ако си беше платил и двамата щяхме да имаме късмет.

Дали пък да не подшушна на данъчните, кой не си е платил данъка :twisted: то му писва на човек от тарикатчета. Като не си си платил данъка- трай си и се моли да не те хванат, щото мен ме дразниш примерно с това нещо и сериозно бих се обадил на компетентните органи!

odisey
05-05-2008, 12:14
Бързо си призняйте кой гласува за него :lol:

odisey
05-05-2008, 12:18
А може би точно заради това я има тая дупка...

Е, определено, точно за това не е. Пари съм сигурен, че има, ама нали се "усвояват" от компетентни и винаги по предназначение... А, отделно, че и всички знаем, че дупките се оправят, както трябва (http://dnes.dir.bg/2008/02/11/video2652484_0.html) :wink:

Ами дай да спреме всички да си плащаме данъците тогава :? Според тебе по- добре ли ще стане положението? И защо аз да плащам, а бай Генчо от село Бухово (дошъл да живее в големия град) се прави на тарикат и не плаща, а пък в един момент на него му оправят улицата пред блока, а на мен не ми я оправят. Е бай Генчо въпреки, че не си е платил е имал късмет.. А ако си беше платил и двамата щяхме да имаме късмет.

Дали пък да не подшушна на данъчните, кой не си е платил данъка :twisted: то му писва на човек от тарикатчета. Като не си си платил данъка- трай си и се моли да не те хванат, щото мен ме дразниш примерно с това нещо и сериозно бих се обадил на компетентните органи!

Не е така... Щото плащаш до едно време, чакаш, чакамш и накрая ти писва като видиш, че няма файда. Просто държавата ни е устроена така, че да те кара да действаш по тоя начин - това е ФАКТ. И няма кво да се оплакваме щото нищо няма да променим ами да се научим да живеем по тоя начин щото тва е една дребна мизерия просто. Ама в крайна сметка когато човек плаща очаква да получи нещо. И не го интересува кой е платил и кой не е!!!!! Мен НЕ МЕ ГРЕЕ кой си е платил, интересува ме като си платя да ПОЛУЧА нещо. Да не съм малоумен да плащам за нещо което го няма ??

TRENDi
05-05-2008, 12:18
А ако си беше платил и двамата щяхме да имаме късмет.

Разсъждението ти щеше да е логично, ако не бяхме в България. Тук, дали на Бай Кънчо от съседната улица или пък твоята ще му я асфалтират зависи от това, дали шефчето на съответната община, кметство и т.н. не е решил да усвои/отклони средствата за ново служебно МПС, което естествено няма да е Дачия Логан и естествено ще си го ползва за лично. Това е само груб пример, разбира се.


Като не си си платил данъка- трай си и се моли да не те хванат, щото мен ме дразниш примерно с това нещо и сериозно бих се обадил на компетентните органи!

Да те успокоя - колата съм си я рег. в общината и си плащам, но при следваща - тая грешка няма да я направя.

Grigor
05-05-2008, 12:35
При положение, че по-гокяма част от хората си плащат данъците и ефекта е между 0 и -1.... останалите, а и тези дето досега са плащали започват да се чудят какво става и защо го правят....

Народа и държавата е нещо като мъжа и жената. Не е ясно кой трябва да е 1-ви, но определено след като едната страна прави нещо другата трябва да отвърне... ако ли не следва стандартната схема на скандал и развод.

Личното ми мнение е , че въпреки малкото което прави народа то той все пак е направил нещо и сега някой трябва да му върне жеста и вярата. Така ще е докато не се смени схемата на избори в държавата и народа не започне сам да избира личностите които иска да го управляват.

odisey
05-05-2008, 12:55
Требе да се мисли философски тука щото иначе се влиза в един омагьосан кръг. НЕМА да се опраим скоро, защо го мислите тва изобщо ?? :))) Дали ше плащате или не няма ралзика :))) НЯМА да се оправим от това. Като му дойде времето тогава ше се оправим :) Сега не му е времето още :)))) Който има пари да дава, аз не ща. Колкото пари се съберат толко пари ще се откраднат :) А да се гласуа наистина е тъпо. Има смисъл просто за да не ти откраднат гласа :) затва гласуваите за БКП и тва е :))) даже две БКПта има. Ама е наистина вярно, че понякой път на човек му идва в повече :cry: да не говорим за хората които си отиват от този свят поради тази причина ... например щотот на някой олигофрен ен са му зели книжката ... или щотот на магистралата в най-лявата лента има дупка ... или щото на техническия преглед се минава без присъствието на автомобила или разни др. неща има ги безброй. Направо ми иде да им изкъртя и народното събрание и тъпите мутри ...

odisey
05-05-2008, 13:02
А за данъка докато не ме накарат да го платя няма да го платя ... Който си мисли, че в Германия например ако нямаше механизъм да те накарат насила да си платиш и данъците, и глобите и т.н. , хората сами щяха да плащат - ха ха ха :lol:

Бобби
07-05-2008, 08:59
"Дума дупка не прави''......те всички кметове до сега се опитваха с думи да ги запълнят!......а то си трябва цялостно асфлтиране :idea: .....есента е запълнят, напролет станала по голяма :roll: .....то и на всеки настоящ кмет обещанията ще са по големи :D