PDA

View Full Version : Съвет за добър звук



MaDHaCkEr
06-05-2008, 02:29
Може ли да ме посъветвате какви говорители да сложа отпред и отзад за хубав и чист звък с г/д добър бас. Искам да ги сложа на местото на оригиналните.

Става въпрос за Алфа Ромео 146.

Мерси предварително ;)

Sergey_gigov
07-05-2008, 13:46
какъв стил музика слушаш ?

MaDHaCkEr
07-05-2008, 23:19
По принцип всичко... ама в колата само хаусче и рапче :)

Kris
08-05-2008, 03:31
http://www.avitel-bg.com/?PageID=11&RecordID=446 Какво мислиш за тези ? Имаш ли с какво да ги захраниш, с какъв плеър си ?

MaDHaCkEr
09-05-2008, 00:28
Това е доста доволно ;) аз съм с некъв грозен Crown обаче ще го сменям скоро със нещо друго че ми писна.

Sraaaaa
09-05-2008, 21:00
Може ли да ме посъветвате какви говорители да сложа отпред и отзад за хубав и чист звък с г/д добър бас. Искам да ги сложа на местото на оригиналните.

Става въпрос за Алфа Ромео 146.

Мерси предварително ;)


Бате правиш като мен и няма да съжаляваш - отиваш в някоя морга и взимаш 4 различни говорителя 16см, като единия задължително да е от VW Golf!!! Няма такава музика просто! :headbang: Едната колона вади бас, другата средни, третата високи, четвъртата за стерео... 8)

Моля те ако си махнеш старите колони може ли да ми продадеш една?

MaDHaCkEr
10-05-2008, 02:10
Немаш ядове ще ти я продам... аз от пред съм с некви Елитки, а отзад със оригиналните ама искам да сложа нещо по добро ;)

Sergey_gigov
10-05-2008, 10:12
уахахахахахахахахх

Sraaaaa
10-05-2008, 18:03
уахахахахахахахахх

Какво се хилиш? :lol: Добре, че са сливенските морги, че иначе щях да съм без музика. :lol:

Купето на 146-цата е малко, но не е много добре шумоизолирано. Поне на мен ми се струва по-добър вариант отзад да сложиш две хубави колони които да вадят добро басче, а отпред каквото и да е, но да не пискат много, понеже колата си има фабрични пищялки. Шумоизолирай си добре колата, за да се кефиш повече на музиката. Ако караш повече градско можеш и без шумоизолация.

Sergey_gigov
11-05-2008, 00:19
уахахахахахахахахх

Какво се хилиш? :lol: Добре, че са сливенските морги, че иначе щях да съм без музика. :lol:

Купето на 146-цата е малко, но не е много добре шумоизолирано. Поне на мен ми се струва по-добър вариант отзад да сложиш две хубави колони които да вадят добро басче, а отпред каквото и да е, но да не пискат много, понеже колата си има фабрични пищялки. Шумоизолирай си добре колата, за да се кефиш повече на музиката. Ако караш повече градско можеш и без шумоизолация.

абе не е точнотака то ма карай - а за купето - има изолации вече които са с много добро качество ;)

Orm
04-06-2008, 14:19
Пичове аз съм с 145 - ца и отзад имам два елипса Herts а отпред кръгли пионерчета . Въпроса ми е може ли по някъкъв начин да се набутат елипсите в корите до седалките отзад ??? Щото ми е много неудобно с тая кора дето съм я сложил сега ( тя не се отваря трябва да раскачам говорителите за да извадя кората )

Sergey_gigov
04-06-2008, 18:10
имаше някъде тука една 145 християн я беше пуснал в раздела - потърси темата и виж как съм ги направил - кората си остава много функционална и няма проблем а и свири да и ......... :)