PDA

View Full Version : Смешна Барса,снощи на Бернабеу



Mury
08-05-2008, 11:38
Направо трагични изглеждаха Барса,на фона на блестящия Реал :twisted: :twisted: :twisted: Съвсем заслужена победа,невероятни Раул,Снайдер,Робен,Гути,Диара :twisted: :twisted:От 4 години не съм гледал такава игра на отбора,просто уникална,без грешни пасове,страшни разигравания,и всичко благодарение според мен,на Бернд Шустер.Другия сезон в шампионската лига,ще се види истинското лице,и дано вземем 10 титла,пък нека си говорят че Реал не е най-великия отбор :wink: :wink: :wink: :wink:

proper
08-05-2008, 11:50
Мислих да ти звъня снощи ама... :):)
Страшни бяха...тва е щото шефа им се видя с тебе и ни тръгна на късмет, а и нашия кмет беше в ложата май:):):)


Нистелройййй!!!

pent
08-05-2008, 11:50
мдам... мача беше ясен... честито на заложилите на Реал...

proper
08-05-2008, 11:55
Сега и Ман Юнайтед да си земат титлата и Шампионската и този месец ще ми е любимия!!!!

Mury
08-05-2008, 11:57
Мислих да ти звъня снощи ама... :):)
Страшни бяха...тва е щото шефа им се видя с тебе и ни тръгна на късмет, а и нашия кмет беше в ложата май:):):)


Нистелройййй!!!

Има нещо веврно баце,мача отиваше на разгром,но мисля накрая им простиха,и спряха да играят,за да не ги излагат повече :twisted: :twisted: :twisted: Според мен мача спокойно можеше да завърши 5-6:0 :twisted: :twisted: :twisted:

155
09-05-2008, 21:00
Ееееее добрече съдята ги потпираше и Барса игра без положината си титуляри.И къв разгром?Да не се връшаме 2 год когато Реал незнаех къде се намират на жалкото им стадионче,а цялата публика пляскаха само на Роналдино

koolio
09-05-2008, 21:11
Ееееее добрече съдята ги потпираше и Барса игра без положината си титуляри.
Абе ти да не се казваш Томислав Русев случайно? :lol: Добре че не е имало дузпа, че да кажеш "Реал мадрид спечели със спорна дузпа!" :haha:

155
09-05-2008, 21:40
Абе ти да не се казваш Томислав Русев случайно? Добре че не е имало дузпа, че да кажеш "Реал мадрид спечели със спорна дузпа!"


Не търся оправдание в съдята ама оня Гути щеше да отсече крака на Шави точно преди гола

koolio
09-05-2008, 23:10
За съжаление пропуснах мача, както и този през зиамта, като ги треснахме са Камп Ноу :cry: . Но след такъв сезон и след такава загуба да търсиш оправдание е някакси... :lol:

sa6o_roman
10-05-2008, 00:03
Сега и Ман Юнайтед да си земат титлата и Шампионската и този месец ще ми е любимия!!!!

а дано!!! :)

razor
10-05-2008, 12:20
Сега и Ман Юнайтед да си земат титлата и Шампионската и този месец ще ми е любимия!!!!

Напълно те подкрепям :hvala:

Mury
12-05-2008, 12:08
Ееееее добрече съдята ги потпираше и Барса игра без положината си титуляри.И къв разгром?Да не се връшаме 2 год когато Реал незнаех къде се намират на жалкото им стадионче,а цялата публика пляскаха само на Роналдино

Факт е че този сезон бихме Барса и на Камп ноу,и на Бернабеу,тва за съдията е смешно :idea: :idea: :idea: А да говориш че Бернабеу е жалък стадион,е направо простотия,вземи почети малко,че когато го е имало Бернабеу,Барса са играели на един стадион с всички отбори от града :idea: :idea: :idea:

pent
22-05-2008, 17:10
ако не знаете кой е тва е манекена

има ли фенове на Реал М? :lol: :lol: :lol:

Mury
27-05-2008, 22:04
ако не знаете кой е тва е манекена

има ли фенове на Реал М? :lol: :lol: :lol:

Тоа има кат мойто анцунг :twisted: :twisted: :twisted:

bager
28-05-2008, 00:06
Тоа има кат мойто анцунг :twisted: :twisted: :twisted:
Анцуг, баце! Мани ги тия реал бе , пущиняци и пияници. :lol:

Mury
28-05-2008, 00:38
Тоа има кат мойто анцунг :twisted: :twisted: :twisted:
Анцуг, баце! Мани ги тия реал бе , пущиняци и пияници. :lol:

Нещастници и негодници :twisted: :twisted: :twisted: