PDA

View Full Version : Днес 18.05.2008 Божурище



thecleaner
18-05-2008, 11:00
Ще ходи ли някои на Божурище ? Аз мисля да ида към ранния следобяд. Ако някои иска може да се видиме там

TRENDi
18-05-2008, 17:23
Днес бях с най-бавната кола на Божурище :D . Паднах:
Много пъти от thecleaner (с малко, но си паднах);
2 пъти от Фиат Мареа Уикенд 1.9 JTD пак с малко, ама пак си паднах;
Веднъж и от новата количка на Pebles с малко повече, от горните гонки;
+ от 2 малки осички някакви + 1 голф единичка, който се пускаше покрай нас...
Само един Сивик се отказа, ама не разбрах, по тех. причини ли или просто реши, че е слаб - не знам.
Голям пердах беше :lol: . Който не дойде, пропусна да си изкара готино.

dido76bg
18-05-2008, 19:13
Еееееееее............ Айде де колеги - пескайте ги поне един ден по-раничко тези неща...
Ако бях прочел снощи или тази сутрин щях да дойда, а вместо това ходих на Панчерево и в Борисовата градина, не че съжалявам де /и на двете места беше претъпкано/...
Снощи забелязах състезателка с БМВ в Овча купел - беше луда направо... но на 3та със около 130 пуснах газта, че да ги огледам вътре - 3 руси девойки гледащи мръсно и до околовръстното гониха яко...

Pebles
19-05-2008, 02:48
хмммм много ми върви 145чката ако thecleaner не ми беше отмакнал К&N филтъра щеше и да е по-добре може би наистина е с чип :wink:

thecleaner
19-05-2008, 03:00
найстина на pebles върви като луда 145 цата за 1.6 е направо самолет . Само веднъж я пуснах обаче щото не е обслужена и варятора потраква . Тая седмица ще е обслужиме и ще я тестваме идната неделя след сбирката на Невски . Такмо ще тествам и филтара К&N на моята да видя дали има неква разлика с J&R или както обикновенно всичко е самовнушение :D