PDA

View Full Version : Голям проблем със задни лампички



mi6onski
19-05-2008, 23:07
Колеги преди седмица някъде слизам до колата няма ток. Решавам, че съм забравил предна лампа включена, но днес се прибирам и забелязвам, че в колата ми свети задната лампичка. Погледнах всички врати затворени никаква причина заради която да свети. Спирам я аз отварям вратата светва само другата затварям има няма минута и пак светна после пак я спрях, но я оставих да светва като отворя врата. Така де след 10мин в кколата и 5мин пред нея повече не се включи.
Интересувам се задължително ли е като отворя някоя врата и поне една лампичка да светва. Аз не искам нищо да ми свети , но да мога да ги пусна, ако натисна. Обаче няма как да ги спра винаги като отворя врата светва или едната или другата задни или и двете.
Какво да правя направо съм в криза.
Единственото, което измисл е да сваля лампичките и да реша проблема окончателно , но в този вариянт вечер ще ми е по-гадно...
Кажете спроед вас какво да правя :shock: и дали шри вас също светва поне едната лампичка :?:

Versace
19-05-2008, 23:21
Ами когато се отвори врата или се изгаси двигателят лампите отпреде и отзаде си светват за около 10-15сек. и си изгасват!Ако се отвори врата при запален двигател светва и като я затвориш угасват веднага!

mi6onski
20-05-2008, 22:33
абе не искам да светят не може ли да ги спра(задните) предните натискам копчето и не се обаждат :wink: