PDA

View Full Version : Нове.



Ранобудниче
21-05-2008, 22:54
брех, какви чудеса (http://www.visitsvishtov.com/novae/bg/index.html) с каква програма (http://www.visitsvishtov.com/novae/bg/program/index.html) ще има у нас след около месец...

цъ, цъ, цъ, цъ, цъ... цъкам удив(ит)е(л)но!

BatVas
22-05-2008, 14:39
Ами аз съм от Свищов и доста съм си играл по разкопките на древния римски град. Това което беше тогава е огромно , а колко много разкриха последните години от това място. Запазени стаи и стени , на огромна площ.

mim
22-05-2008, 14:51
Преди 2 години скитах по тези камънаци, ще е интересно да се види сега, пък и с програма
наистина е ОГРОМНО :D

Pinky
22-05-2008, 15:25
и съвпада с датите на летния събор

fred
22-05-2008, 19:12
E хубаво е, че се търси разнообразие и исторически възстановски или по скоро постановки за привличане на туристи и популизирани на забележителности

Ранобудниче
23-05-2008, 05:31
Преди 2 години скитах по тези камънаци, ще е интересно да се види сега, пък и с програма
наистина е ОГРОМНО

определено с BatVas подкладихте любопитството ми.
не съм ходила досега.


E хубаво е, че се търси разнообразие и исторически възстановски или по скоро постановки за привличане на туристи и популизирани на забележителности

някои общини успяват да се възползват от наличието на стари дадености (камънак, природа или фен-ство), ведно с нови идеи, за да развиват себе си.
в други - 10-те % "на всяка цена" са сериозен препъни камък.

дано по-често виждаме примери за първото.

BatVas
23-05-2008, 11:09
и съвпада с датите на летния събор
И е на близо от В . Търново

deadairplane
23-05-2008, 14:04
Ами аз съм от Свищов и доста съм си играл по разкопките на древния римски град. Това което беше тогава е огромно , а колко много разкриха последните години от това място. Запазени стаи и стени , на огромна площ.
Аз що не знам бе градски :mrgreen: на някоя среща трябва да се запознаем.

BatVas
23-05-2008, 14:10
Ами аз съм от Свищов и доста съм си играл по разкопките на древния римски град. Това което беше тогава е огромно , а колко много разкриха последните години от това място. Запазени стаи и стени , на огромна площ.
Аз що не знам бе градски :mrgreen: на някоя среща трябва да се запознаем.

Искаш да кажеш защо не МЕ знаеш. Ами знам ли може и да ме знаш

deadairplane
23-05-2008, 14:14
В неделя ще бъдеш ли на срещата? Ще гледам да дойда ако някой ме събуди, защото след нощна .........