PDA

View Full Version : Каква количка мога да събера в багажника на 145



vlado_gg
22-05-2008, 16:57
.............

Xtrime7
22-05-2008, 20:08
Моята количка е Ханк,поне това прочетох.Сгъваема е исе събира точно,само малко щората не се закопчава,а и имай впредвид че и газова бутилка имам.
Няма да имаш проблем със събирането.
Дано да няма никакви проблеми при раждането.
Тръпката с децата е много голяма(два пъти изтръпвах) :lol:

Оги
22-05-2008, 20:30
Колега мисля ,че няма да имаш ядове с това можеш да събереш една количка и малко чанти с багаж от зад даста често го правех тоя номер а и миналата седмица на кумата количката а тя си беше доста голяма.БЪди сигурен ,че няма да е проблем това

vlado_iv
22-05-2008, 20:34
АЗ за това взех 146 , ще ти е неудобно с 2 врати и аз карах 2врата кола като се роди малката и след това.
ЗА ТОВА ОТИДОХ И КАЗАХ В МАГАЗИНА ВЛЕЗЕЛИ В БАГАЖНИКА Я ВЗЕМАМ И ТАКА.
Успех в раждането на бебето и да се похвалиш като се роди

Orm
22-05-2008, 22:29
Не знам колега аз не помислих по този въпрос предварително и сега страдам. Колата ми събира мене жена ми и КОЛИЧКАТА :D . Баща ми до ден днешем ми се подиграва :D :D :D :D :D :D Така че колегата по горе е прав количката най вече трябва да се събира в багажника ( и да е удобна де ) ....... За бебета предварително не се честити , ама да се похвалиш после :wink:
Успех.

StarChild
22-05-2008, 23:02
Аз ниамам деца пък и още ми е рано :wink: но сестрми която има цели две ми казва, че двовратките са добре за децата понеже немогат да отварят вратата по време на движение. :roll: много интересна тема колеги да са ви Живи и Здрави децата както и тези който очакват, ниама ниюо по хубаво от това! :wink: :D

code
22-05-2008, 23:06
Има колички на които се свалят колелата :wink:

nhg
22-05-2008, 23:48
колега, моят съвет е да да избереш модел, който лесно се сгъва
почти всички колички ще влязат в багажника като се сгънат - ако не 'легнали', то 'изправени' (най-много щората да не може да сложиш)
мога да кажа,че хечбека е по-удобен от седана, почти колкото комби (ако са ти здрави амортисьорчетата на задната врата... :wink: )
имам син на 2г и откакто се е родил съм сменил 4 коли плюс две служебни (всички видове) - най-удобна е баничарката, просто количката там влиза без да се налага да я сгъваш... 8)
успех! предстоят ти много хубави емоции!

jjkale
23-05-2008, 01:20
Успех в раждането на бебето

Ранобудниче
23-05-2008, 05:50
Има колички на които се свалят колелата :wink:

на кое по ред сваляне/слагане упражнението писва?

code
23-05-2008, 07:37
Има колички на които се свалят колелата :wink:

на кое по ред сваляне/слагане упражнението писва?
На мен още първото :) затова карам големи коли

vlado_gg
23-05-2008, 08:00
................

trustworthy
23-05-2008, 08:33
Почти всяка една количка ше се събере, особено тези в ценови диапазон 7-800+ лв. Говоря за колички, които се използват и за новородено. Запознатите знат какво е значението.
Имай предвид, че тези, на които зимният кош е отделен, заемат повече място, защото кошът в общият случай не се сгъва и трябва да му търсиш отделно място.
Иначе за 146 мога да кажа, че събира всякакви, даже и по 2 колички наведнъж съм слагал без да махам кората и пак остава място. Досега през ръцете ни са минали поне 10-12 модела и нито един не е бил излишно голям като за средностатистически багажник, какъвто е на 145-цата ;)