PDA

View Full Version : Губи мощност при 2000 оборота



junkhead
22-05-2008, 18:37
Здравейте колеги!
След дълго умуване търсене и разбиване на нерви си купх 145-ца наистина уникална количка обаче има един проблем при 2000 оборота колата се задъхва дори угасва двигателя.Знам че няма как да се помогне без да се води на доктор но...поне ако може някой колега да ме насочи горе долу какво и е.
двигателя е 1.4 ТS junior.

Благодаря!

tonov
22-05-2008, 21:17
Първо честито колега!

Сега, така е малко като хвърляне на боб. Никой не може да каже от какво може да е проблема по това което си написал. В случая най-добре е да я закараш на диагностика. Наистина по-добре би било това да сте го направили преди да купите колата, но... И попълни в профила си полето местожителство, за да можем да те насочим къде.

Успех!

junkhead
22-05-2008, 22:20
Здравйте пак!
Записах си час утре в един местен сервиз и ще ходя да я погледнат
предполагам ,че е нещо по електрониката ,защото двигателя работи много добре но просто при 2000 оборота прекъсва :( дори преди малко пак я припалих на неутрална дадох газ набра 2000 об. и угасна :cry:.
Купувал съм я от доверен автотърговец колата си е адски запазена но ме притеснява аз да не съм я повредил,защото като я взех си вървеше идеално но после нещо стана.
Иначе съм от град Перник и имам един познат доста добър монтьор той утре ще каже какво е положението :twisted:

KoRny
22-05-2008, 22:30
Пич,в кой сервиз ще я караш щото и аз сам от Пк :?: :?: :?:

junkhead
22-05-2008, 22:42
Ами човек за смяна на ремъци ,ролки,филтри гуми и прочие си ходя в Бобсън ,а диагностиката си я правя в този сервиз дето е след shell (на квартала) има автомивка в близост до него :) там са пичове и добре работят (поне така мисля) :P иначе аз не разбирам от автомобили почти нищичко

StarChild
22-05-2008, 23:12
Първо честито колега!

Сега, така е малко като хвърляне на боб. Никой не може да каже от какво може да е проблема по това което си написал. В случая най-добре е да я закараш на диагностика. Наистина по-добре би било това да сте го направили преди да купите колата, но... И попълни в профила си полето местожителство, за да можем да те насочим къде.

Успех!


Най-добре да се види на компа инак само да гадаем и предполагаме ниама смисъл. Инак честито за изборът моята хубавиц е същата и много и се радвам :wink: дано и при теб е така :D

StarChild
22-05-2008, 23:13
Първо честито колега!

Сега, така е малко като хвърляне на боб. Никой не може да каже от какво може да е проблема по това което си написал. В случая най-добре е да я закараш на диагностика. Наистина по-добре би било това да сте го направили преди да купите колата, но... И попълни в профила си полето местожителство, за да можем да те насочим къде.

Успех!


Най-добре да се види на компа инак само да гадаем и предполагаме ниама смисъл. Инак честито за изборът моята хубавиц е същата и много и се радвам :wink: дано и при теб е така :D със здраве...