PDA

View Full Version : Гамени и БГ простотия...



dido76bg
26-05-2008, 14:02
Здравейте... Понеже пътувах тези дни, но не с моята кола и днес като я огледах - изненада... Отмъкнали са ми детелинката от 3тата врата, а от праговете - не са успели целите, а само пластмаските от вътре... Мааа.... им! Няма край тази простотия... Ще ги подаряват ли... По праговете е паднало голямо дърпане обаче... Само тук го има това - емблеми, чистачки, огледала...

ТЪРСЯ СИ СЕГА ДЕТЕЛИНКИ... АКО НЯКОЙ ИМА ИДЕЯ, ОТ КЪДЕ МОГА ДА СЕ СДОБИЯ С ТАКИВА, НЕКА ДА СПОДЕЛИ... ЩЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРЕН ЗА ИНФОРМАЦИЯТА!

ПС: Днес сутринта видях една размазана синя 145ца 1.6 ТС на кръстовещето на Горнобански път... Ударът беше отпред и не беше лек... 145цата беше размазана тотално, но друга кола нямаше... Не можах да снимам, че отзад ме натискаха... Да не е на нукой колега от форума...

След това, една мацка поради неспазване на предимството ми на пътя ме принуди да правя спиране със завъртане /кръстовището на ул. Самара и Д-р Атанас Москов в Младост 4/... Даже и не спря... Дано новите шофиори ги научат поне знаците да познават...

georgyg
26-05-2008, 14:21
Днес и аз я видях тази синята много кофти удар отпред. Дано да няма пострадали. На княжево селд светофара, удара изглеждаше като от дърво или нещо подобно, но наистона доста кофти.

Ти колега да не би да караш едно синьо QV? Защото ако е то те засичам почти всеки ден :D

dido76bg
26-05-2008, 14:33
Не моето QV е тъмно червено - в Овча купел около 18ти блок стои...
Дано никой да не е пострадал, пък на ламарините - май...а им - ще се оправят...

gaidata
26-05-2008, 17:48
брато на мене ми откраднаха огледалото ти за някаква детелинка :lol:

dido76bg
26-05-2008, 18:35
ами нали горе писах, при мене детелинки, на старата ми кола - огледала, чистачки, на който каквото му трябва... мисля да сложа 2 камери над местата, където си паркирам колата, но сигурно ще намерят начин и тях да откраднат... не сме хора и простотията край няма...

ПС. По тези почивни дни ли ти дръпнаха огледалата...

Satanism
26-05-2008, 19:04
Пострадали едва ли има, удара не изглеждаше особено тежък ...иначе снощи като отивах за Горна Баня към 1 часа не я видях...в 1:20 като се връщах вече беше там.... :roll:

georgyg
26-05-2008, 20:52
Пострадали едва ли има, удара не изглеждаше особено тежък ...иначе снощи като отивах за Горна Баня към 1 часа не я видях...в 1:20 като се връщах вече беше там.... :roll:

Другия път си изчисти фаровете :wink: , удара е доста сериозен!!! Челен бронята е влезнала половин метър на вътре и съм почти сигурен, че и двигателя е засегнат. Днес на връщане от работа я видях отпред и колата е кофти ударена. ДАНО ДА НЯМА ПОСТРАДАЛИ.

@gaidata сега хвалиш ли се :?: Нещо не мага да разбера защо във всяка тема влизаш провокативно. Като не ти харесва не пиши!!!

Orm
27-05-2008, 14:16
Да и аз я видях. Сигурно е влезнала в задницата на някоя кола . Те там от баирчето яко се засилват. Почти е невъзможно там ( където беше колата де ) да се удариш челно.

Jororacing
27-05-2008, 16:26
тая синята седи от преди 3 дни някаде и не мърда нз защо не си я търсят хората

jjkale
28-05-2008, 02:14
да и аз я видях , в момента на на паркинга пред булстрад

StarChild
28-05-2008, 07:31
Наистина това с размазаната кола е много лошо, въпреки всичко трябва разумно да се шофира! Колега относно детелинките, неразбирам за какво са му на този дето ги е свалил само за едната вандалщина... не ми се вярва(дано се задави с тая детелина) . Явно за всичко си има и хора . Спомням си на мен ми бяха откраднали капачките на винтилите точно за 10 мин. явно им са се сторили много лъскави :roll: просто за какво иде реч! Циганска страна и това си е няма управия! :x

dido76bg
28-05-2008, 11:02
На кръстника ми му откъртиха задната чистачка... От паркинга пред блока... Спира си там от 100 години...
направо без думи...

gaidata
28-05-2008, 11:41
Наистина това с размазаната кола е много лошо, въпреки всичко трябва разумно да се шофира! Колега относно детелинките, неразбирам за какво са му на този дето ги е свалил само за едната вандалщина... не ми се вярва(дано се задави с тая детелина) . Явно за всичко си има и хора . Спомням си на мен ми бяха откраднали капачките на винтилите точно за 10 мин. явно им са се сторили много лъскави :roll: просто за какво иде реч! Циганска страна и това си е няма управия! :x

е как закакво са му детелинките ,,, неможеш ли да се досетиш има същата алфа като твоята самоче 1.3 боксер и исда дая направи 2.0 16в....или пък ще си ги закачи на сребърния ланец :lol: :lol: :lol:

dido76bg
28-05-2008, 14:09
А знае ли някои, от къде мога да си купя сега детелинки, че с тях си ми е по-красивичка...
Иначе и без детелинките ги прави прах по пътя...
Колкото до тунинга на 1.3 боксер - не се сетих... красота...

Jororacing
28-05-2008, 15:33
трудно си я видял синята в булстрад защото преди 15 мин пак си беше на мястото на удара .. вече е с разбито стъкло...явно някой е гледал какво има вътре.... а колкото до детелините не ми идва идея ... по магазините едва ли ги има... но не е изключено

dido76bg
29-05-2008, 10:54
да... днесака минах от там и наистина е вече с разбито стъкло и ужасно намачкана.
видях и синьото QV от Овча купел - готино е... и все още е с детелинки...

georgyg
30-05-2008, 13:21
да... днесака минах от там и наистина е вече с разбито стъкло и ужасно намачкана.
видях и синьото QV от Овча купел - готино е... и все още е с детелинки...

И аз го засекох, ама колегата прави нарушение на суходол в локалното през бензиностанцията минава :paddle: