PDA

View Full Version : Пукане от към предницата



bouncer
27-05-2008, 11:43
колеги,

от известно време при спиране или потегляне се чува едно много отчетливо и дразнещо пукане от към предницата. някакви идеи за какво да се подготвя? върти ми се в главата носач, ама не искам да си го помислям....

рали
27-05-2008, 12:37
тампон носач

Tinoto
27-05-2008, 13:04
При мен еднократно пукане, също и на малки неравности
излезе тампони на стабилизираща щанга.

proper
27-05-2008, 13:36
Носач колега. Все едно нещо се намества и прещраква нали?
Миналата година като се затопли ми почна...като стана 40град беше ужас, а при 20 изобщо го нямаше....омеква тампона предполагам.... носача е към 50-60лв някъде и смених всичко веднага, защото другите пък дреболиии са по 10-12лв (накрайници и биалетки).....
ама неприятно

Ivo Skoklev
30-05-2008, 08:07
И при мен се получава при тръгване и при навит ляв волан,и се чудех от какво точно е....това ми е нащ-малкия проблем.Разби ми се звездата на рамото,което носи шоф.стъкло.6часа разглабях оправях и качвах обратно механизма и стъклото.2-3 дни и пак.Като прибере стъклото,машинката не изключва.Та искам да кажа че,ако на някой му се случи,не си играйте да я хващате с болт,ами направо трябва да се направи на струг целия детайл.Като го сваля отново ще пусна тема със снимки :roll:

proper
30-05-2008, 12:04
И при мен се получава при тръгване и при навит ляв волан,и се чудех от какво точно е....това ми е нащ-малкия проблем.Разби ми се звездата на рамото,което носи шоф.стъкло.6часа разглабях оправях и качвах обратно механизма и стъклото.2-3 дни и пак.Като прибере стъклото,машинката не изключва.Та искам да кажа че,ако на някой му се случи,не си играйте да я хващате с болт,ами направо трябва да се направи на струг целия детайл.Като го сваля отново ще пусна тема със снимки :roll:

Същия проблем като моя....3 месеца се мъчих и карах, като......с пръчка подпряно.....смях...
Драго и Боби ми го оправиха за 1 час...ново на струг и много грес навсякъде!