PDA

View Full Version : глупав въпрос за дигиталния термометър



junkhead
28-05-2008, 15:48
Здравейте колеги!
Имам един доста глупав въпрос но си нямам и на понятие защо е така.
Значи имам 145-ца и горе на капака там дето са лампите имам дигиален термометър показва температурата вътре в купето и отвън.
Интересува ме защо се вклучва само когато съм пуснал габаритите не може ли да се вклучва без тях?

jjkale
28-05-2008, 17:14
на принципа на часовника трябва да е, но аз досега термометър на 145\6 не съм виждал

ssveto
28-05-2008, 21:19
Я цъкни едно фото да видим за какво става въпрос, че нищо не се разбира от обяснението ти. Най-вероятно е допълнително слаган, и свързан по този начин.

StarChild
29-05-2008, 00:09
Междудругото мисля, че и аз имам датчик за показване на температурата под дясното огледало съвсем на скоро го забелязах но къде изобразява градусите идея си нямям. :roll:

filip_gad
29-05-2008, 09:25
Датчик и аз имам ама няма никъде, където да се показва температурата :)

junkhead
29-05-2008, 10:21
Мда наистина обяснението ми е доста бездарно :D
По късно имам работа по колата и ще цъкна едно фото според мен е слаган допълнително ,защото малко си му личи но защо е свързан по този дебилен начин нямам идея

junkhead
29-05-2008, 11:51
Ето го

chico
29-05-2008, 12:33
Междудругото мисля, че и аз имам датчик за показване на температурата под дясното огледало съвсем на скоро го забелязах но къде изобразява градусите идея си нямям. :roll:
Никъде... Тоя датчик е заради климатика...
Иначе това което колегата е снимал е слагано допълнително. Най-вероятно захранването му е хванато за подсветката и работи само на габарити.

junkhead
29-05-2008, 16:21
Сега обмислям да му преместя захранването на това чудо че така с тези габарити не ми харесва.
Но е яка машинката малко ме съмнява във верността но все пак си е добро изобретение

junkhead
29-05-2008, 23:27
А ето и самата красавица :D (малко е мръсна но няма как)

StarChild
31-05-2008, 00:37
Междудругото мисля, че и аз имам датчик за показване на температурата под дясното огледало съвсем на скоро го забелязах но къде изобразява градусите идея си нямям. :roll:
Никъде... Тоя датчик е заради климатика...
Иначе това което колегата е снимал е слагано допълнително. Най-вероятно захранването му е хванато за подсветката и работи само на габарити.

Прав си колега наистина е от климатика инак може да се върже към датчик като този на колегата junkhead и да показва температурата на купето вън и вътре. junkhead джуниърето е много яко браво! :wink: