PDA

View Full Version : датчик ербаг - 147 т.с



hektor
30-05-2008, 10:14
Колеги отново ми светна светлината за ербега. Уж в сервиза го бяха оправили. става въпрос за този в дясната седалка. Купих алфата с този проблем и в сервиза ми каза ще са го почистили ( мисля се отнася за куплунга) и готово. Бачкаше месец и малко и вчера пак ми светна тъблото. Какво да правя къде е този куплунг ли или квото да е, да видя дали мога сам нещо да измисля, че пак не ми се дават поне 200 евро за сервиз!

Asho
30-05-2008, 14:59
Същият порблем имах, доста често посещавах сервиза уж чистеха купунзи, ресваха компа и се оправяше ама за кратко време и после пак! Накрая ми писна и просто ми лепнах лампичките за еърбега на таблото с черен изолирбанд тези дето светеха и сега е трепач трябва супер мн да се вгледаш за да видиш че там има нещо.....
Така че това май няма оправяне, ако намериш решение сподели. Аз моя проблем така го реших!

TaNo
30-05-2008, 15:32
Накрая ми писна и просто ми лепнах лампичките за еърбега на таблото с черен изолирбанд

Голямо решение сте измислили на проблема бе :lol:
Тва ся като свети тази лампичка незначи, ли че няма да се отвори възглавницата при катастрофа?
Братле на тебе колко ти взеха за почистването на грешката..? На 166-цата също свети тази лампичка но мисла да пробвам с чистенето на компа първо.. иначе датчика се бил сменял ма бил скъп

hektor
30-05-2008, 15:51
Колега точно това означава. Недай си боже да стане катастрофа ербеците от дясно няма да реагират!

Asho
30-05-2008, 18:52
Споко ве, не значи това! Всмисъл принципно значи това, ама алфата като италианка малко и се шие електрониката и просто се бъгва, еърбега ще се отвори, но дано не се стига до там! Ако не вярвате пробвайте :D
Еми то ходиш веднъж ходиш два пъти и накрая само отвреме навреме излизаш от сервиза и то заради някаква тъпа грешка.... :shock:

barash
05-06-2008, 12:33
При мен този проблем се появи през зимата(беше паднал акумулатора) и докато се опитвах да я запаля,след като я запалих гледам тая светлина не гасне,после диагностика и се оказа че ми е изгърмяла централата на еърбеговете.Та въпроса ми е дали тия централи са еднакви при мен са 4 еърбега и така,писна ми да я гледам тая светлина на таблото,трябва да си оправя ма.ка му?