PDA

View Full Version : Една идея за предницата на Alfa 145/6



RokFort
04-06-2008, 20:47
Първо за първи път пиша в този раздел на форум-а и незнам дали някои друг се е пробвал да направи това с предницата на алфа 145/6.

От няколко дни ми се върти една идея в главата да си направя един малко по евтиничък тининг на колата ,но едновременно с това и да изгелжда добре и различно от оригинала.

Та идеята ми е следната:

Да изрежа решетката на самата броня и на нейно място да поставя от ситната мрежа за тунинг ,както и да вградя в самата мрежа ,малки кръгли халогени.
Същото искам да направя и с маската но без халогени там. :D

Та мисълта ми е дали ще се получи добре или да не си кълцам бронята???

Най доло драснах една скица какво точно трябва да се получи ,вие си кажете мението??? :roll:

RokFort
04-06-2008, 20:49
Това е скицата. :?

Boxer_Power
04-06-2008, 21:02
добре изглежда като за скица,дано се получи и на живо :P и на мене ми бчха хрумнали такива подобни идеи но не са наемам сам да го правя,че да не осера предницата.

tokata_pz_flex
04-06-2008, 23:12
По-добре си сложи едни хубави джанти , и колата ще заспи ;)

Sergey_gigov
05-06-2008, 01:02
не съм много съгласен тея ребра си дразнят направо аз лично отрязах моите и според мен има защо :)

Neokill
05-06-2008, 07:09
С такава мрежа съм виждал направено долната част и сърцето. В началото изглеждаше мноооого зле, но след като себоядиса мрежата в черен мат стана готино. След време мрежата беше подменена с друга и тя беше боядисана пак в ефект мат, но в цвета на колата. Стана още по яко. :wink: Проблемът е че тая мрежа е с тесни отвори и се налепя с всякакви гадове дето летят. Айде успех с начинанието. :!:

Sergey_gigov
05-06-2008, 09:27
Това е скицата. :?

имай в предвид ,че ако отрежеш бронята чак до тсм ще трябва да я подсилваш - ще стане доста нестабилна

phoenix
05-06-2008, 21:44
Според мен няма да се получи добре..... Но ак орешиш да го правиш, зад мрежата която е на бронята, трябва да има някаква конструкция... иначе какво ще я държи да не се смачка... след месец, ще изглежда супер зле.
все пак можеш да покриеш всички ребра с тази мрежа.... без да режеш каквото и да е, и да видиш как е, дали ти допада....
абе успех все пак с начинанието... важното е човек да мисли и да измисля неща, това е прогрес.

Djalev
06-06-2008, 00:12
Праскай едни яки джанти и несе занимавай с глупости :)

Kamen666
06-06-2008, 16:27
Моето начинание беше нещо подобно на това което мислиш да правиш ( http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopi ... c&start=30 (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=11832&postdays=0&postorder=asc&start=30) ),изрязах долните ребра на бронята и хванах мрежата там,отзад,не трябва никаква конструкция,мрежата не се гъне освен ако не я ритнеш :)
Моя съвет е да не вземаш от най ситната мрежа,защото наистина се пълни с боклуци.
Колкото до решетката,според мен е най-добре да си поръчаш от новите,излиза около 50 лева,така стои най красиво.
Успех.

J_I_V_K_O
06-06-2008, 22:47
ето виж моята може да ти дойде някоя идея :) ам и само с едни джанти и ниско окачване пак е варянт :wink:

Ma7e4k0
13-06-2008, 23:09
Според мен само ще развалиш алфата сега прилича на новата Хонда цивик или някои Сеат :chair: ... Ако се получи точно това на скицата обаче..