PDA

View Full Version : Предница



Orm
06-06-2008, 20:48
Така , днеска реших да си спомня за добрите стари времена , и да си сменя дисковете и накладките сам , смених ги всичко е ток и жица .
Но какво ми беше учудването когато на 100% - та предница ( по думите на 4 майстора в 3 сервиза ) намерих май причината да ми тропа карето и всъщото време майсторите да казват че всичко е О.К.
Значи не знам как се казва точно това нещо ,но на него се хващат носачите и сумати други неща ( общо взето нещо като рама ) та на десния носач където е болчето се е пукнало и мисля че даже се е отчупило.... Та въпроса ми е дали заварката ще държи или трябва ново такова или втора ръка и ако може ориентировъчна цена

tonov
06-06-2008, 22:33
На това чудо му викат "магаре" :lol: :lol: :lol:
Иначе казано това ти е предният мост. Намират се и втора ръка, гледай само да не е ръждив.

Orm
06-06-2008, 22:52
На това чудо му викат "магаре" :lol: :lol: :lol:
Иначе казано това ти е предният мост. Намират се и втора ръка, гледай само да не е ръждив.

Значи заварката няма да държи????

tonov
06-06-2008, 22:58
Не знам за заварка, зависи какво е спукано. Аз знам че се сменя с ново. Все пак е отговорна част.

nhg
07-06-2008, 01:23
заварявай спокойно колега
аз имах наскоро 'инцидент' и един тенекеджия ми каза, че магарето ми е за смяна; не ме питай с какъв късмет намерих в една морга за 100 лв; после обаче поради разногласия (най-вече финансови) колата отиде при друг и пича я оправи само с една малка заварка (оказа се,че от другата страна имам същата заварка от предишен инцидент... това им било 'слабо място' на наште убавици)
в резултат на това спестих 100-ина лв, колата в момента се държи перфектно на пътя до към 165 км/ч (с повече не съм я карал след ремонта)
все пак решението е твое, ако решиш ще ти изпратя координати на моргата (намира се в Г.Оряховица)
успех

Orm
07-06-2008, 07:39
заварявай спокойно колега
аз имах наскоро 'инцидент' и един тенекеджия ми каза, че магарето ми е за смяна; не ме питай с какъв късмет намерих в една морга за 100 лв; после обаче поради разногласия (най-вече финансови) колата отиде при друг и пича я оправи само с една малка заварка (оказа се,че от другата страна имам същата заварка от предишен инцидент... това им било 'слабо място' на наште убавици)
в резултат на това спестих 100-ина лв, колата в момента се държи перфектно на пътя до към 165 км/ч (с повече не съм я карал след ремонта)
все пак решението е твое, ако решиш ще ти изпратя координати на моргата (намира се в Г.Оряховица)
успех

Ами колега ще направя заварка и ако не издържи тогава ще го сменя . Май това е най добрия вариант. Мерси за отговорите!!!