PDA

View Full Version : тази италиянка (145-ца) е перфектна



ivanov
06-10-2005, 22:02
от 3 дни карам алфа 145 много ми харесва не ме интересува какво говорят за италиянските коли като видях моята се влюбих от пръв поглед

BatVas
06-10-2005, 22:09
Не слушай какво говорят хората който не са карали алфа. Алфите са си страшна мания. Поздравления за избора и ти пожелавам много фън с новата придобивка. :D :D :drive:

ivanov
06-10-2005, 22:25
здравей имам питане купих хубавицата без кора от долу на двигателя от каде да си купя ? при италианеца на житница няма

valjo
06-10-2005, 23:03
здравей имам питане купих хубавицата без кора от долу на двигателя от каде да си купя ? при италианеца на житница няма
първо честито за красавицата :)))
със здраве да я караш, да нямаш никви проблеми, и само радост да ти носи :):)

ти да не зе таз АЗЗУРО синята ?
от горубляне ?


а 145 нямат кора под двигателя стандартно .....

BatVas
06-10-2005, 23:51
Ами моита кора изглеждаше баш като фабрична-така хваната и толкова добре пасваща :? :? :? :? то и сега я имам де-надрана, леко спукана и превързана с тел, ама още я имам :?

gigi
07-10-2005, 00:23
Ами моита кора изглеждаше баш като фабрична-така хваната и толкова добре пасваща :? :? :? :? то и сега я имам де-надрана, леко спукана и превързана с тел, ама още я имам :?
Твоита според мен е от фиат браво те имат оригинална а нали от долу са еднакви.
Иначе честито на колегата и само радостни мигове да има с нея.

Lucky
07-10-2005, 09:40
Ами моита кора изглеждаше баш като фабрична-така хваната и толкова добре пасваща :? :? :? :? то и сега я имам де-надрана, леко спукана и превързана с тел, ама още я имам :? :D
Ти се не обаждай тя твойта не е стандартна :lol: честито на колегата сега ще разбереш що е туй удоволствие и мания :!: