PDA

View Full Version : Питане за 146-ка



alfapz
13-06-2008, 19:49
Здравейте ! Горд собственик съм вече втора година на Рено 8) , преди карах Форд ... Не знам дали темата е за тук , но от доста време насам съм се насочил към този модел на Alfa ... Преди да се регистрирам преди малко съм прочел почти всички теми от този подфорум (Алфа Ромео 145/6) , за да разбера обща информация за машината ... Бих желал да споделите вашите общи мнения , след като вече я притежавате. Разгледал съм всички обяви в мобиле.бг по няколко пъти и устяновявам , че до 4000лв. мога да си взема добра машина на 11-12 години. Знам , че ще пишете - ''Не вярвай на обяви , снимки и километри...'' , но все пак да бъдем реалисти :) - никой не се е венчал за автомобил :shock: . Та ... вече по същество ... виждам , че по предпочитания двигател е Twin Spark :roll: , какво трябва да ме интересува при покупката на тази кола ? Няма да откажа и някоя обява ;). Това е от мене засега ... надявам се скоро да започвам активно да посещавам форума :) 8).

StarChild
14-06-2008, 12:00
Щом си изчел форума значи ще си отговориш на повечето въпроси относно модела и неговите спецификации :wink:

acko88
14-06-2008, 15:11
Значи колега,моя съвет е като гледаш колата най добре е да отидете на диагностика,но ако нямаш възможност да я закарате на диагностика се заслушаи при паленето на колата дали се чува от двигателя тракане като дизел и после дали спира или продалжава желателно е изобщо да несе чува!!Това ще значи че вариатора или е заминал или е пътник,другото което е незнам дали ще я завариш на студен двг щото това при загрял мисля че несе появява на празен ход дали мени оборотите ако ги мени значи има няколко възможности за тази болка от която двете по кофти за ламбда и дебитомер ,има и много други неща който можеш да си направиш прееценка и ти се пак алфата е кола не космически кораб :wink: надявам се да сам ти дал полезни съвети.Успех!!! :wink:

alfapz
25-06-2008, 16:26
А какво ще кажете за дизеловите мотори :roll: ?

kalata8
25-06-2008, 19:51
Дизелите особено жтд казват че са доста добри. А гледам си от Пазарджик, един колега там продава читава според мен 145ца ето и темата - http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=23603 , малко повече е от 4000 но пък е обслужена и знаеш че няма проблеми. Успех с търсенето

alfapz
25-06-2008, 20:31
Дизелите особено жтд казват че са доста добри. А гледам си от Пазарджик, един колега там продава читава според мен 145ца ето и темата - http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=23603 , малко повече е от 4000 но пък е обслужена и знаеш че няма проблеми. Успех с търсенето
Мерси за линка , виждал съм тази алфа и наистина заслужава парите си , но държа колата да е с 4 врати , именно за това съм се спрял на 146 , а не 145. :wink:

kalata8
25-06-2008, 22:06
И аз в началото исках с 4 врати ама като видях 145цата не издържах :evil:

svetlinst
02-07-2008, 19:25
И аз така :twisted:

trustworthy
02-07-2008, 22:57
Пазарджишката секта е много силна :lol: Пиши едно лично на някой от тези, който пишат тук (http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=6658&start=1770)

tokata_pz_flex
03-07-2008, 00:05
И аз не издържах като видях 145-цата :D

vlado_iv
03-07-2008, 00:23
Само ще ти кажа че която ти легне на сърце и душа ТЯ ще е!!!!!!!!!!! :big_love:
За моята не спах 3 дена и накрая отидох и я взех БЕЗ много базарлъци!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А преди това гледах около 20 146ци в Пловдивска област,но ТЯ бе първата и ТЯ ми легна на сърце и душа................ :drive:
НЕДЕЙ СЕ ВЛИЯ ОТ ЧУЖДИ МНЕНИЯ ПАЗАРДЖИКЛИЙСКИ
Като за ГОЛФ и ОПЕЛ ВИЕКТРА И ТЪЙ НА ТАТЪК. :bash: :priest: :brickwall:

tokata_pz_flex
03-07-2008, 01:38
Абе нашия , ти нещо против Пазарджик ли имаш ? И кой налага мнения ?

alfatras
04-07-2008, 00:10
Само ще ти кажа че която ти легне на сърце и душа ТЯ ще е!!!!!!!!!!! :big_love:
За моята не спах 3 дена и накрая отидох и я взех БЕЗ много базарлъци!!!!!!!!!!!!!!!!!!
А преди това гледах около 20 146ци в Пловдивска област,но ТЯ бе първата и ТЯ ми легна на сърце и душа................ :drive:
НЕДЕЙ СЕ ВЛИЯ ОТ ЧУЖДИ МНЕНИЯ ПАЗАРДЖИКЛИЙСКИ
Като за ГОЛФ и ОПЕЛ ВИЕКТРА И ТЪЙ НА ТАТЪК. :bash: :priest: :brickwall:
Мани ги тия ПАЗАРДЖИКЛИЙТЕ бе нищо не става от тех не ги слушайте-те алфа са виждали само на снимка :lol: Тошка ти ко се палиш бре :wink:

tokata_pz_flex
04-07-2008, 00:33
Тфа паленето е от алкофола бе Насе ;)

alfapz
04-07-2008, 16:33
В интерес на истината в Пазарджик има необяснимо много алфи :roll:. И мисля , че мнение от съгражданин , който посещава форума , няма да е излишно :wink:. И така ... много се замислям над варианта за дизел ... :roll: . Ако имате някоя обява под ръка , която случайно съм изпуснал в разни сайтове и форуми за продажби - давайте , в смисъл нещо , което ни грабва окото от пръв поглед 8) :P :shock:.

tokata_pz_flex
04-07-2008, 18:20
Нейскаш ли 166 ... Това е единствения найстина читав дизел който мога да предложа в момента ;)

alfapz
04-07-2008, 19:44
Разбира се , че 166 също е добър вариант , но все пак читава върви почти колкото две 146-ки ... Все пак всеки си има нещо в напредвид преди да вземе кола , това при мен за момента са парите :wink: .

tokata_pz_flex
04-07-2008, 20:38
Ще се оглеждам за добра кола , изпадне ли нещо , ще пиша по темата .