PDA

View Full Version : Още една в Пловдив



BOXER_33_PLD
16-06-2008, 14:30
Да си изкажа радоста че и аз най-накрая се сдобих със 166 2,4 миналия петък.Умирам от кеф:punk: :punk::punk:
Еи сега вече ще им дам за душата на "прекрасните немски автомобили" в тоя град :fuckoff: :fuckoff: :fuckoff:

TaNo
16-06-2008, 16:48
Еи сега вече ще им дам за душата на "прекрасните немски автомобили" в тоя град :fuckoff: :fuckoff: :fuckoff:



Само така :lol: липсваше тази инициатива тука 8)

DreamCatcher
16-06-2008, 21:22
Не знам дали туке мястото, но и аз се сдобих с 166-ца и съм възхитен. За мен е огромен скок в бъдещето от 87 г. на 2000 г. :D Естествено, чакайте много въпроси.
Сега като си я взех, забелязвам, че в П-в се навъртат доста такива красивици, а преди не съм им обръщал внимание.

TaNo
16-06-2008, 21:30
как познах на кой е новата количка :D и същия цвят като наща 8)

DreamCatcher
16-06-2008, 21:59
Дам, на последната среща някои я бъркаха. Имаше реплики от сорта на "Я какви джанти е взел Тано!" :P

Та както казах ще имам много въпроси. Колата я гледам като космически кораб за момента. :? Технологично е много далече от 90-така и моите познания. Направо не знам от къде да започна с въпросите.

С триста зора успях да намеря къде се сипва вода за чистачките, нали валя тези дни, гадовете я бяха оставили съвсем без вода. Сега се мъча да издиря къде е хидравликата и има ли изобщо място където да се долива нещо. 90-така нямаше хидравлика, но съм чел, за модела с.
За тази обаче, нямам никаква идея.

Тано, ти как се оправяш?
Имаш ли някакъв менюъл. Гледам, че доста хора са питали, но всеки май се оправя както може. Някои са си поръчвали от еВау.

TaNo
16-06-2008, 22:25
казанче за хидравлична течност има, като дигнеш капака точно под дясната чистачка, под пласмасите те се отвъртат 2 щивчета и се измъква внимателно парчето кора :wink:
Квото те интересува разпитвай ще помагам :D

stanic
17-06-2008, 11:34
Поздравления и на двамата за придобивките много да ви радват и милиони безаварийни км
не забравяйте да сложите и по една снимка в горнния раздел преброяването на собствениците :th_up:

и с квото можем всички на всички ще си помагаме :bg:

EMo0o
17-06-2008, 13:51
Поздравления и на двамата за придобивките много да ви радват и милиони безаварийни км
не забравяйте да сложите и по една снимка в горнния раздел преброяването на собствениците :th_up:

и с квото можем всички на всички ще си помагаме :bg:

:th_up: :th_up:

DreamCatcher
20-06-2008, 23:22
Благодаря на всички за топлото посрещане!
След малко ще кача и снимки.
Много неща ме интересуват, Тано.

Примерно, дали някой кара 166 на метан, защото не видях някъде във форума. Въпросът ми е колко му харчи.

Освен това искам да питам за някои показания на таблото, които не са ми ясни. Когато дам на контакт освен нормалните неща ми свети и в дясно нещо от сорта на удивителна в слънце, което си нямам идея какво е. Днес в движение ми светна и жълто човече седнало на седалка с кръстче зад главата му! Отново никакви идея що за чудо е това.
Дано не са ми много лаишки въпросите и обясненията. Нямаше да е лошо, ако имах някакъв манюъл на италиански поне, но и това нямам.

Освен това трябва да си призная, че отзад в багажника, където трябва да е GPS модула и CD чейнджъра, доколкото разбирам, имам само висящи кабели.

Въпросът ми е фатално ли е това и поправимо ли е, поне що се отнася до СD чейнджъра.

pinko
21-06-2008, 00:14
Баси, как може да си купиш 166 и да я караш на динозавърска пръдня.

Нямам думи :dyrvo_v_kenefa: :bash:

Да не говорим, че сигурно всяка година ще се налага да ремонтираш задното окачване, дето е една торба пари :crazy:

Та къде ще е ползата от файдата нещо не ми е ясно :?:

DreamCatcher
21-06-2008, 10:30
Отиде топлото посрещане! :P
Пинко, какво да ти кажа, метана не съм го сложил аз, така си дойде колата, а парите и бяха добри за бедно студентче като мен. :wink: Изкуших се, какво да се прави.
Естествено, че на бензин работи колата по-добре, не се съмнявай, че съм я покарал доста така.
Нямаше да е лошо, ако ми беше отговорил на някои от въпросите по-горе.

TaNo
21-06-2008, 11:08
Жълтото човече ти е сензор който отчита дали има седнал човек на дясната седалка за да знае дали да отвори възглавницата при удат. А жълтото слънце дет викаш така трябва да си е, незнам точно за кво е предполагам но да неставам смешен :D

stanic
21-06-2008, 11:50
Когато дам на контакт освен нормалните неща ми свети и в дясно нещо от сорта на удивителна в слънце, което си нямам идея какво е.




Май това са накладките ако свети в червено или ръчната спирачка или датчика за нивото на спирачна течност(има тема за него)

ако греша ме поправете колеги. :)

BO
21-06-2008, 14:22
казанче за хидравлична течност има, като дигнеш капака точно под дясната чистачка, под пласмасите те се отвъртат 2 щивчета и се измъква внимателно парчето кора :wink:
Квото те интересува разпитвай ще помагам :D
Дясната чистачка като седнеш от вътре или като гледаш колата от пред :lol:
Да не ти стане колата и с десен волан :lol:

TaNo
21-06-2008, 17:46
Дясната чистачка като седнеш от вътре или като гледаш колата от пред :lol:
Да не ти стане колата и с десен волан :lol:

Естествено, че като дигнеш капака :wink:

TaNo
21-06-2008, 17:48
Когато дам на контакт освен нормалните неща ми свети и в дясно нещо от сорта на удивителна в слънце, което си нямам идея какво е.




Май това са накладките ако свети в червено или ръчната спирачка или датчика за нивото на спирачна течност(има тема за него)

ако греша ме поправете колеги. :)


Грешиш ми се струва :!:

DanewRomeo
21-06-2008, 17:50
Ако е жълта индикацията става дума за изгоряла крушка - я на задния номер, габарит и пр.

DreamCatcher
21-06-2008, 21:11
Казанчето за течността на хидравликата го намерих веднага, още на следващата сутрин след поста с обяснението. Просто видях, че и там има врътки за откачане на пластмасовия капак, чак толкова зле не сам, а колата си е с ляв волан. :D Слава Богу! :lol:

Това с датчика с човечето е интересно, днес не е светкал в движение. А и като се случи това си беше празно пасажерското място, освен да се е качил някой невидим в движение.

Иначе и аз се позамисих днес за това със светлината и удивителната и предположих, че са крушки, огледах и установих, че отпред на габарити нищо не свети! :( Сега ще трябва да търся причината.

Благодаря на всички, които си направиха труда да ми отговорят! Евала! Страшни сте!

stanic
21-06-2008, 23:27
сори,прав си Тано така е.крушката е и при мен свети ама само като му дам check, щото имам изгорял халоген :th_up:

Обарках се от жълтата светлина.

EMo0o
22-06-2008, 21:24
... и установих, че отпред на габарити нищо не свети! :(

При мен и без да ми свети лампата - пак не свети :lol: Аз съм си махнал габаритите , че ми жълтеят :shock:

BO
23-06-2008, 12:34
Дясната чистачка като седнеш от вътре или като гледаш колата от пред :lol:
Да не ти стане колата и с десен волан :lol:

Естествено, че като дигнеш капака :wink:
А ти като вдигнеш капака и колата ти става с десен волан а? :lol:

emil georgiev
28-06-2008, 09:07
Казанчето за течността на хидравликата го намерих веднага, още на следващата сутрин след поста с обяснението. Просто видях, че и там има врътки за откачане на пластмасовия капак, чак толкова зле не сам, а колата си е с ляв волан. :D Слава Богу! :lol:

Това с датчика с човечето е интересно, днес не е светкал в движение. А и като се случи това си беше празно пасажерското място, освен да се е качил някой невидим в движение.

Иначе и аз се позамисих днес за това със светлината и удивителната и предположих, че са крушки, огледах и установих, че отпред на габарити нищо не свети! :( Сега ще трябва да търся причината.

Благодаря на всички, които си направиха труда да ми отговорят! Евала! Страшни сте!няма и да ти светнат предните габарити, защото светят на определен контакт

DreamCatcher
01-07-2008, 19:59
Можеш ли да го обясниш по-подробно, какво точно значи на определен контакт. Наистина не намирам изгорели бушони, а габаритите продължават да не светят, сега като ти прочетох поста пак съм навит да сляза да пробвам. :D

Колкото до датчика за въздушната възглавница, установих, че примигва в движение когато си оставя чантата с документите на седалката!!! Невероятно, тя не тежи повече от 3 кг.! Италианска му работа! :wink:

emil georgiev
02-07-2008, 12:31
Можеш ли да го обясниш по-подробно, какво точно значи на определен контакт. Наистина не намирам изгорели бушони, а габаритите продължават да не светят, сега като ти прочетох поста пак съм навит да сляза да пробвам. :D

Колкото до датчика за въздушната възглавница, установих, че примигва в движение когато си оставя чантата с документите на седалката!!! Невероятно, тя не тежи повече от 3 кг.! Италианска му работа! :wink:значи на контакт - междинно положение, без да работи двигателя, да свири радиото - тогава светят и габаритите

EMo0o
02-07-2008, 16:55
Можеш ли да го обясниш по-подробно, какво точно значи на определен контакт. Наистина не намирам изгорели бушони, а габаритите продължават да не светят, сега като ти прочетох поста пак съм навит да сляза да пробвам. :D

Колкото до датчика за въздушната възглавница, установих, че примигва в движение когато си оставя чантата с документите на седалката!!! Невероятно, тя не тежи повече от 3 кг.! Италианска му работа! :wink:значи на контакт - междинно положение, без да работи двигателя, да свири радиото - тогава светят и габаритите

Ама би трябвало да светят и като работи колата :wink: