PDA

View Full Version : сички дружно да снимаме полюцията



търтей
17-06-2008, 11:56
http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1209542

само ми е интересно това за
Ще проверяваме абсолютно всеки сигнал, в който се вижда часът и мястото на записа

айде часът на записа мога да го направя да е произволен
а за мястото как ще се види кое е :roll:

Ранобудниче
17-06-2008, 12:16
чия?

pr_00f
17-06-2008, 12:36
Засега инициативата стартира за три месеца. След като бъдат отчетени резултатите, тя може да бъде продължена.


Еми то няма и да има смисъл повече от 3 месеца, то до тогава няма да е останал полицай на служба ако ги уволняват за нарушенията им.

bouncer
17-06-2008, 12:40
чия? = SPAM!!!!

а по темата:
ми време беше, ама дали пък няма да останем само с показването на чичкото полюцай минаващ на червено докато си говори по телефона без колан? ще накажат дедовия!!!

pr_00f
17-06-2008, 12:43
И как ще го снимам докато карам ?
Докато извадя телефона - ехеее.Или да си инсталираме камери в колите.
Щом в полицейските коли няма поне в нашите да си сложим.

Бобби
17-06-2008, 12:46
А на ПНН...може ли? :D ..с неговата бърза....винаги е в нарушение.. :roll:

търтей
17-06-2008, 12:47
пнн е неуловим бетой е толко бърз :lol:

Бобби
17-06-2008, 12:50
пнн е неуловим бетой е толко бърз :lol:
....папарак съм аз....другата седмица, като тръгна за морето...ша се пробвам :shock:

Ранобудниче
17-06-2008, 12:53
чия? = SPAM!!!!

...

точно това не беше спам.

а пример как може да се правят погрешни заключения и изводи от четенето единствено на заглавия или (малко по-мек вариант) - в полет над редовете.
примери има много.

колкото до вътрешността на темата, личното ми мнение е, че ще станем свидетели на поредния парад/демонстрация на политическа инициатива, без особен ефект.

хляб и зрелища.
само че хлябът отдавна е кът.

pr_00f
17-06-2008, 12:53
Избягвай СЗ и околносите , че да не те изненада гъбаря неприятно.

bouncer
17-06-2008, 13:02
само за тази тема има 4 безсмислени мнения....
относно вупроса на другарката Ранобудниче - ми да спам е!!! нещо по темата да виждаш в твоя пост???
нема смисмисъл явно..........

Ass
17-06-2008, 13:23
само за тази тема има 4 безсмислени мнения....
относно вупроса на другарката Ранобудниче - ми да спам е!!! нещо по темата да виждаш в твоя пост???
нема смисмисъл явно..........

Ми виж заглавието на темата.............

Бобби
17-06-2008, 13:37
...анархия, в която и аз участвам :oops: ...но май има повече участници, когато темата се превърне в чат...или там каквот и да е...смеха е здраве...беше казал някой... :roll: :D

Ass
17-06-2008, 13:42
Веселие определено трябва да има, но много малко хора се замислят върху това, което другият е писал и отговарят първосигнално :roll:
Пък може и да не знаят какво значи полЮция :lol:

MrX
17-06-2008, 13:45
Веселие определено трябва да има, но много малко хора се замислят върху това, което другият е писал и отговарят първосигнално :roll:

Ма в последно време се наблюдава отговарянето първо пък после сигналното :lol:

Бобби
17-06-2008, 13:52
Здраве да е.. :wink: ..ако мога да вметна награда за снимка на ПНН :idea: ...ако изобщо е полицай?...между тях има и точни хора...ама, аз него го свързвам с вицовете за тях :D

jorko
17-06-2008, 13:53
аз от доста време имам мераци да застана на някое кръстовище , където вместо светофар са турнали униформен да се прави че регулира движението и после клипчето ще се казва - Уроци по латино танци със стоп-палка :lol:

Бобби
17-06-2008, 14:08
..в последно време има една реклама на чипс ли?...снакс ли, беше.... :roll: на двама с радар :D :D :D ...не само танци, а и еротика има :D ...е малко ми е тъпа де..

MrX
17-06-2008, 14:11
абе за танци по латино незнам ама взеха да надминават и Копърфилд с уменията за приемане предаване и прибиране на книжни разплащателни средства :lol: неможеш ги видя

Бобби
17-06-2008, 14:14
:D :D :D ..техники всякакви :wink: ..като им исталират камери в колите...ще трябва подкупите по банков път, да им ги превеждаме :roll:

BatVas
17-06-2008, 14:31
:D :D :D ..техники всякакви :wink: ..като им исталират камери в колите...ще трябва подкупите по банков път, да им ги превеждаме :roll:

А защо по банков път . Просто ченгето ти казва - "абе ходи да изпиеш едно кафе в отсрешното заведение за мое здраве. Отиваш поръчваш си кафенце в заведението - Келнерът пита " Катаджиите ли Ви пратиха " (щото Ви е видял че сте стопирани) Ти викаш "ДА" накрая ти носят сметка за едно кафе 50 лева (даже с касова бележка и данък ще му платят) плащаш си кафето на келнера и се сещаш къде и как отиват тези пари.
това не са измислици - това е ставало :!: :wink:

Бобби
17-06-2008, 14:34
:D :D :D ..техники всякакви :wink: ..като им исталират камери в колите...ще трябва подкупите по банков път, да им ги превеждаме :roll:

А защо по банков път . Просто ченгето ти казва - "абе ходи да изпиеш едно кафе в отсрешното заведение за мое здраве. Отиваш поръчваш си кафенце в заведението - Келнерът пита " Катаджиите ли Ви пратиха " (щото Ви е видял че сте стопирани) Ти викаш "ДА" накрая ти носят сметка за едно кафе 50 лева (даже с касова бележка и данък ще му платят) плащаш си кафето на келнера и се сещаш къде и как отиват тези пари.
това не са измислици - това е ставало :!: :wink:
:D :D :D ...хитрол.. :D

Furious 155
17-06-2008, 14:38
:D :D :D ..техники всякакви :wink: ..като им исталират камери в колите...ще трябва подкупите по банков път, да им ги превеждаме :roll:

А защо по банков път . Просто ченгето ти казва - "абе ходи да изпиеш едно кафе в отсрешното заведение за мое здраве. Отиваш поръчваш си кафенце в заведението - Келнерът пита " Катаджиите ли Ви пратиха " (щото Ви е видял че сте стопирани) Ти викаш "ДА" накрая ти носят сметка за едно кафе 50 лева (даже с касова бележка и данък ще му платят) плащаш си кафето на келнера и се сещаш къде и как отиват тези пари.
това не са измислици - това е ставало :!: :wink:
За точно такава случка мога да потвърдя - един познат така даде по 20 лева за кафе - питане: 2 кафета може ли? Отгововор - за полицаите навън - 20 лева! ;)

jorko
17-06-2008, 14:57
от зор за снимане хората ще наблегнат на ментетата :? http://vbox7.com/play:a1c7ec51

...а ето и регулировчик в Ирак , според линка :? :shock: http://vbox7.com/play:2b1d0654

koolio
17-06-2008, 16:41
Не знаете ли най-новия хит: кара те да си отвориш багажника - уж да провери оборудването- и очаква да му пуснеш кинтити там.

Бобби
17-06-2008, 16:54
Не знаете ли най-новия хит: кара те да си отвориш багажника - уж да провери оборудването- и очаква да му пуснеш кинтити там.
..и след това, като се наведе да ги вземе...прас с капака :D...зашеметяваш го...пребираш го в багажника...и гас към районото.....да видим сега какво прай при парите :D

Old Fox
17-06-2008, 17:26
Не знаете ли най-новия хит: кара те да си отвориш багажника - уж да провери оборудването- и очаква да му пуснеш кинтити там.

A не може ли да пусна парите ама мааалко по навътре и като се понаведе да си ги прибере да затоворя рязко багажника така че само втората половина от тялото му да стърчи и така да се каже да се възползвам от създалата се ситуация. После и гък няма да ми каже, щото ще го е срам да пише в обвинителния акт "Нарушителят ме ....... два пъти". Ах колко бързо ще се отучат от тоя пиниз с багажника само...

търтей
17-06-2008, 17:39
беги ше му хареса бе
шъ земе да се спира често често :lol: :lol: :lol:

Old Fox
17-06-2008, 19:53
Епа още по убаво значи. И аз ше съм доволен и те... Сички печелят :lol:

koolio
17-06-2008, 20:08
Епа още по убаво значи. И аз ше съм доволен и те... Сички печелят :lol:
Аааъъъ, колега, тва като признание за алтернативна сексуална ориентация ли да го приемаме? :gayfight: :biggrin1: :rotfl:

търтей
17-06-2008, 20:09
Епа още по убаво значи. И аз ше съм доволен и те... Сички печелят :lol:
Аааъъъ, колега, тва като признание за алтернативна сексуална ориентация ли да го приемаме? :gayfight: :biggrin1: :rotfl:

мани и аз така го разбрах :lol:

Ранобудниче
17-06-2008, 20:21
[quote="Old Fox":13h7yjvi]Епа още по убаво значи. И аз ше съм доволен и те... Сички печелят :lol:
Аааъъъ, колега, тва като признание за алтернативна сексуална ориентация ли да го приемаме? :gayfight: :biggrin1: :rotfl:

мани и аз така го разбрах :lol:[/quote:13h7yjvi]

ти що си спамиш темата, м?

търтей
17-06-2008, 20:22
шот ми и кефффффффффф :tongue:

Old Fox
17-06-2008, 22:14
Епа още по убаво значи. И аз ше съм доволен и те... Сички печелят :lol:
Аааъъъ, колега, тва като признание за алтернативна сексуална ориентация ли да го приемаме? :gayfight: :biggrin1: :rotfl:

Не бре, като контрамярка на полицейските своеволия. Аз ще съм доволен щото няма да давам пари. Вий, палавници такива, кво си помислихте? :hehe:

Pinky
17-06-2008, 22:25
те двамата си омръзнаха един на друг и си търсят нови другарчета, как кво ;-)

jorko
17-06-2008, 22:35
Епа още по убаво значи. И аз ше съм доволен и те... Сички печелят :lol:
Ето тук един е приложил нещо по-различно http://vbox7.com/play:db025b6c :lol:

koolio
17-06-2008, 23:46
[quote="Old Fox":1i80xpc5]Епа още по убаво значи. И аз ше съм доволен и те... Сички печелят :lol:
Аааъъъ, колега, тва като признание за алтернативна сексуална ориентация ли да го приемаме? :gayfight: :biggrin1: :rotfl:

Не бре, като контрамярка на полицейските своеволия. Аз ще съм доволен щото няма да давам пари. Вий, палавници такива, кво си помислихте? :hehe:[/quote:1i80xpc5]
Е па като се изрказва удовлетворение от еднополовия :sex: , кво да си помислим! :hehehm:
П.С. Надявам се, че наистина тоова е само седмица на спама, а не трайна тенденция :? .

koolio
17-06-2008, 23:47
те двамата си омръзнаха един на друг и си търсят нови другарчета, как кво ;-)
Кво сме си омръзнали бе, найш откога не сме се виждали - даже ми липсва :cry: !

Mind_Control
18-06-2008, 11:01
Аз понеже работя близко до Интерпрет, а тук а КАТ и минават много полицаи с лични и служебни коли, само за 30 мин. да застана на сфетофара на интерпред с един фотоапарат и ще снимам поне 3-4 полицая в нарушение! Всяка сутрин ги гледам как карат без колани. Веднъж пресичам улицата на зелено подчератавам и един полицай с частната си кола прави десен завой ама се беше заблеял и в последния момент наби спирачки и почна да се мръщи и с пилеж тръгна от светофара (естествено беше и без колан). Та ако искате да хванете полицай в наришение на светофарите около КАТ и пред Интерпрет е мястото!!!

pr_00f
18-06-2008, 11:02
Давай баце.
:)

Mind_Control
18-06-2008, 11:06
Давай баце.
:)

Утре в обедната почивка си взимам апарата и после ще постна тука резутата :)

mim
18-06-2008, 11:31
само внимавай, да не ядеш бой без причина, че най-виновните са най-нагли

дано има полза от цялата работа

Mind_Control
18-06-2008, 12:38
само внимавай, да не ядеш бой без причина, че най-виновните са най-нагли

дано има полза от цялата работа

А как седи въпросът със правото да ги снимам.. имам ли право? Щото те казват снимайте- ама ако нямаме право :lol: става параграф 22

За да ги хвана как са без колан трябва от близко да снимам и ще ме видят 100%- мога да им избягам принципно, ама ако ме хванат от друга страна...

Та затова по- добре да изясниме преди това с правата как седи въпросът

mim
18-06-2008, 12:46
юристите ще трябва да се изкажат
щото има положения при които нямаш право, още повече че са служебни лица
но пък са на обществено място
но пък вътре в колата май не е обществено място
но пък имаш разрешение от шефовете им
но пък нарушаваш личната свобода
и по закон без специална заповед и пр. тия неща не могат да се използват като доказателства (за снимкови и видео доказателства имаше цял закон)
и т.н.

снимай със зуум (дълъг обектив) и по възможност да не виждат, че ги снимаш

ето една трактовка "Правни аспекти във фотографията" (http://photo-cult.com/articles/law/p1.php)

търтей
18-06-2008, 12:47
снимай със зуум (дълъг обектив) и по възможност да не виждат, че ги снимаш


маци те това баш - папарцването - със сигурност е забранено :lol:

mim
18-06-2008, 12:51
то че е забранено знам :)
ама е по-безопасно
а и това не може да е доказателство, но може да накара органът да се самосезира и да направи разследване или своя акция (ега цъфнат налъмите) :evil:

търтей
18-06-2008, 12:53
е то това е идеята
но май ще трябва да изчакаме официалното начало преди да снимаме полюцаите наред

шъ си сложа брояч до 5 юли :lol: :lol:

Mind_Control
18-06-2008, 14:02
От това което прочетох става ясно, че трябва да бягам много бързо ако ме видят :lol:

@lex
18-06-2008, 20:32
Твърдо за такива инициативи.
Не съм толкова наивен за да мисля че нещо ще се получи, но нали все пак отнякъде трябва да се започне.

jorko
12-07-2008, 08:49
Аре , 5-ти мина , няма ли клипчета ? :?

търтей
12-07-2008, 14:40
Снощи бяха така добри и ме пуснаха та временно няма да ги снимам :lol:

koolio
12-07-2008, 15:08
Снощи бяха така добри и ме пуснаха та временно няма да ги снимам :lol:
Корумпиран неберемед :lol: :twisted: !

Grim
12-07-2008, 21:11
вчера в ст.з ме спряха под предлог че колана не се виждал на фона на черна тениска....в началото помислих че ше заяждат за номера с ТХ но неби.....странно защо втория им въпрос беше "какво работиш?"