PDA

View Full Version : Кои номера започват така ..



diapper
17-06-2008, 15:33
0890
Защото днес получих интр заплашително обаждане :|

Бобби
17-06-2008, 16:23
В Гугал излизат доста номера...дори и спортен клуб по борба гр.Варна.... :roll: ....ц целия номер може и да откриеш по точно :idea:
Ако има за нещо да се притесняваш...ти си знаеш от къде е...ако е грешка...незнам, не искам да те плаша..ама по някой път стават фатални грешки...и докато се разбере, защото тия без вратове не им е това силата...отиде коня у реката..

BatVas
17-06-2008, 16:38
ами подай жалба в полицията и дай номера

diapper
17-06-2008, 16:58
Майче вие не знаете,но да ви разясня.От профила пишеме аз и баща ми :) Да не си помислите че заплашват баща ми.Аз мен точно на 15 години :D . Та разговора беше.Ало ти в кое кафе ходиш ходиш и аз попитах кой пита и от там момиче отговаря ами аз Ани не си ли спомняш.И аз не не се сещам,тя ми казва тука един иска да те бие много се е надъхал аз съм мн загрижена за теб за това ти казвам до 18:00 не излизай.И всъщото време чувам отсреща "аз ше му разбия главата" и питам а тоя там ли е и тя ми казва да и аз казвам дай ми го искам да говора с него.Дава ми го и той ей ше те пребия нз си кво и аз казвам,но за какво и той закачал си се с някакво име което за първи път чувам.


Това е историята има няколко вариянта някой се шегува защото много странно той е там,но тя ме предупреждава,другото интр е че ми знаеха името.Не знам тука съм се размислил и не знам кво да права.Няма значение беше ми интр кой оператор е това.
моля някой да изтрие темата

Бобби
17-06-2008, 17:05
Майче вие не знаете,но да ви разясня.От профила пишеме аз и баща ми :) Да не си помислите че заплашват баща ми.Аз мен точно на 15 години :D . Та разговора беше.Ало ти в кое кафе ходиш ходиш и аз попитах кой пита и от там момиче отговаря ами аз Ани не си ли спомняш.И аз не не се сещам,тя ми казва тука един иска да те бие много се е надъхал аз съм мн загрижена за теб за това ти казвам до 18:00 не излизай.И всъщото време чувам отсреща "аз ше му разбия главата" и питам а тоя там ли е и тя ми казва да и аз казвам дай ми го искам да говора с него.Дава ми го и той ей ше те пребия нз си кво и аз казвам,но за какво и той закачал си се с някакво име което за първи път чувам.


Това е историята има няколко вариянта някой се шегува защото много странно той е там,но тя ме предупреждава,другото интр е че ми знаеха името.Не знам тука съм се размислил и не знам кво да права.Няма значение беше ми интр кой оператор е това.
Благодаря предварително моля някой да изтрие темата
Много селска тая история бе бате... :roll: ...така ли си оправяте взаимуотношенията в вашия квартал?

diapper
17-06-2008, 17:12
Честно казано в моя квартал съм в добри отношения със всички.Наистина е много селско ... Дано да е базик,че с бой няй-мраза да се оправям !

Stoyan Georgiev
17-06-2008, 18:25
детска работа, дори да е шега го намираш и се сещаш какво да правиш ;)

diapper
17-06-2008, 22:15
Е шега е шото днеска пред учулищата са раздавали безплатни пакето от FrogMobile и техните номера са 0890 един приятел също има


Махнете темата :D Извинявам се,но наистина го взех на сериозно

Derry
17-06-2008, 23:11
Мда боя е сериозна работа понякога, ма хич да ти не пука след 2-3 няма да ти пука пък току виж си и опердасал някого :) това майтап е сигурно ще е :wink:

AlfaRomeo
18-06-2008, 01:30
Тея номера са Frog Mobile те започват така ;) сега има някви промоционални пакети който се дават и от тях някой ти се е обадил ;)

jorko
18-06-2008, 02:01
Стават и грешки .. казал таралежа и слезнал от четката за дъски :)