PDA

View Full Version : Препарати за миене на двигател



bouncer
20-06-2008, 10:57
Колеги,

искам да си измия двигателя на ГТВ-то, но в никакъв случай няма да е с пароструйна на автомивка или с течаща вода. дайте акъл за някакви препарати, обезмаслители и т.н. искам нещо което да го напръскам и после с парцалче и четчица да си се кефя :)

търтей
20-06-2008, 10:59
сапун бе маци
или първия обезмаслител от била
малце вода в едно легенче и яко търкане с четка му е майката

Mury
20-06-2008, 11:02
Меглио :wink: :wink: :wink:

gigi
20-06-2008, 11:40
Меглио :wink: :wink: :wink:
Ей с тва става перфектно. Друго въобще няма смисъл да пробваш :wink:

jorko
20-06-2008, 12:32
Меглио :wink: :wink: :wink:
Тва колко е зло , напрао не е истина :shock:

tokata_pz_flex
20-06-2008, 14:14
Меглио и аз препоръчвам . Има и едно Сграсофонде или нещо от сорта , и то е адски добро . Преди да търкаш , остави да подейства 4-5 мин . ;)

Mury
20-06-2008, 15:31
Меглио :wink: :wink: :wink:
Тва колко е зло , напрао не е истина :shock:

То се разрежда бе Жоре,тва дет го продават е мнооо силен концентрат :wink: :wink: :wink:

П.С.Аз си пера филтъра с Меглио :wink: :wink:

jorko
20-06-2008, 18:29
Меглио :wink: :wink: :wink:
Тва колко е зло , напрао не е истина :shock:

То се разрежда бе Жоре,тва дет го продават е мнооо силен концентрат :wink: :wink: :wink: :? :oops:




П.С.Аз си пера филтъра с Меглио :wink: :wink:
Ти мани майтапа , ама реших да си измия металната решетка на абсорбатора у нас и така и така имах комплекта на КиН за чистене и взех та пробвах с него ... Батеее , ефекта беше 0 , баси :shock: ... и мосле с Меглиото напрао заблестя кат тиган на месечина :lol: :idea:

pesho ot vraca
20-06-2008, 19:31
АЛФОВИТЕ ДВИГАТЕЛИ НЕ СЕ МИЯТ ТОВЕ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ГРЕШКА КОЯТО МОЖЕ ДА СЕ НАПРЕВИ :guillotine: :guillotine:

АЛФА 155 1.8TS 94Г.

mladej_it
24-06-2008, 14:40
И аз съм за Меглиото ма имам чуството, че и на него са почнали да му правят ментета! Иначе по мивките какъв мислите е "спецялния" препарат с който пръскат и разреждат в задната стаичка! :twisted:

Mury
25-06-2008, 19:20
И аз съм за Меглиото ма имам чуството, че и на него са почнали да му правят ментета! Иначе по мивките какъв мислите е "спецялния" препарат с който пръскат и разреждат в задната стаичка! :twisted:

Не си прав повечето мивки/поне хубавите/ ползват специални препарати обикновенно на Мафра,който хич не е ефтин,и е доста по силен от Меглиото :wink: :wink: :wink: Аз съм се занимавал с автомивка и знам :wink: :wink:

mladej_it
25-06-2008, 21:33
Сигорно е така , но понеже на няколко пъти ми се случва да засичам празни шишенца от Меглио исказах такова мнение признавам не беще много коректно от моя страна но все пак факт някои мият с Меглио

Mury
26-06-2008, 14:02
Сигорно е така , но понеже на няколко пъти ми се случва да засичам празни шишенца от Меглио исказах такова мнение признавам не беще много коректно от моя страна но все пак факт някои мият с Меглио

То няма лошо да се мие с Меглио,все пак самия преапарат е по слаб от тези другите-професионалните :wink: :wink: :wink:

Pepo
12-11-2009, 11:55
Някой купувал ли е нещо от тези (http://www.nerta-bg.com/component/option,com_virtuemart/page,shop.browse/category_id,16/Itemid,37/)?

zdravio
12-11-2009, 11:58
Меглио е чудесен обезмаслител, но е много агресивен към кожата. А за автокозметика, бих ви препоръчал http://www.himia.bg/index.php?id=6 имат много добри артилули на сууупер цени! НО някой продукти ги дават по на едричко... :dance:

oem
12-11-2009, 12:29
И аз съм за Меглиото. Страшно е!

Само с него си мия мотора и коша и лъсва страшно :)

pe6kata212
12-11-2009, 17:06
Мафра концентрат това е истината,дори и да е наслоено Мафрата разрушава маслените връзки и го сваля от основи.Ефекта е поразителен от първото миене без дори да докосваш мотора,само със струя вода от преносната мрежа.

Pepo
12-11-2009, 20:18
Да, ефектът от Ma-Fra (http://www.youtube.com/watch?v=UVebEmkGjU8&feature=related) наистина е поразителен ;-)