PDA

View Full Version : Придърпване



navis
23-06-2008, 10:12
Здравейте,

да попитам някой сбъсквал ли се е със следния проблем.
Между 2000-2500 оборота, без газ(в смисъл подържане на тези обороти), наблюдавам леко придърпване.
Смених бензинова помпа(имах проблеми с паленето, които се оправиха, вече пали от четвърт ;-)), свещите са нови Денсо, но придърпването остана, макар и да не е както преди.

Споделете ако сте имали такъв проблем, и как сте го отсранили, или на какво може да се дължи..

Поздрави

Orm
23-06-2008, 16:32
Аз този въпрос го задавам от както съм купил моята .... вариантите са мноооого :D

Oziris
26-06-2008, 19:12
И при мен го има, не мога да си обясня от какво може да е :) Ако имате предположения пишете :)

tokata_pz_flex
27-06-2008, 00:15
Лули , кабели ... провери ли ги ?

tonov
27-06-2008, 00:27
Здравейте,

да попитам някой сбъсквал ли се е със следния проблем.
Между 2000-2500 оборота, без газ(в смисъл подържане на тези обороти), наблюдавам леко придърпване.
Смених бензинова помпа(имах проблеми с паленето, които се оправиха, вече пали от четвърт ;-)), свещите са нови Денсо, но придърпването остана, макар и да не е както преди.

Споделете ако сте имали такъв проблем, и как сте го отсранили, или на какво може да се дължи..

Поздрави

Даваш газ брат и няма да придърпва :lol: Аз докато карах боксера все така беше. На ръчка никога не ми е правила мизерии, а ако я крепиш се тегави и прави фасони :lol: :lol: :lol:

Иначе, сериозно, може да е от много неща, включително и по трансмисията. Примерно от разбити вътрешни карета

ivan dimitrov
27-06-2008, 00:53
---