PDA

View Full Version : Проблем с паленето



insideman
29-06-2008, 01:15
завъртам клуча опитва се да завърти и спира сеедно няма ток ж акомулатора и километрайа ми ска4а на маь и обуротите съ6то някои има ли представа от какво мойе да е

ssveto
29-06-2008, 10:41
завъртам ключа опитва се да завърти и спира все едно няма ток в акумулатора и километража ми скача на май и оборотите също някой има ли представа от какво може да е?

Може да е от акумулатора! Поне описаното от теб, на това ми прилича, защото като се закачи акумулатора са ми скачали стрелките тогава.



ПС: пиши без правописни грешки, за да го разчитат хората без речник.

Moris_zh
30-06-2008, 10:31
От акумулатора е. Трябва да се зареди или смяна с нов.

covacha
30-06-2008, 22:25
От акумулатора е. Трябва да се зареди или смяна с нов.

Това е проблема.

tonov
01-07-2008, 00:17
Много ми е чудно как давате 100% диагнози от разстояние :roll:
Може и само клемите да са окислени, може стартер да е, може маса да се е разхлабила. вие веднага пратихте човека за акумулатор.

А към колегата insideman - пиши и заглавията на темите на кирилица. Най-малкото неудобство е, че търсачката нищо няма да изкара ако някой търси. Има правила за писане във форума, които ТРЯБВА да се спазват. Няма да се спирам на правописа, все пак не сме форум по граматика. Но може да положиш поне малко старание да се разбира какво си написал.

insideman
02-07-2008, 21:22
от акомулатора бе6е мерси :)