PDA

View Full Version : Декоративни прагове и вежди за alfa 75



pecata80
09-07-2008, 00:09
Здравейте колеги, запознати сте със проблемите на модела 75 и по точно гниенето на веждите.
Въпроса ми към вас е от къде мога да се снабдя с декоративни вежди и обърнати прагове и на каква цена.
Предварително благодаря на всички отговорили.

madboy
09-07-2008, 00:34
Здравейте колеги, запознати сте със проблемите на модела 75 и по точно гниенето на веждите.
Въпроса ми към вас е от къде мога да се снабдя с декоративни вежди и обърнати прагове и на каква цена.
Предварително благодаря на всички отговорили.ЗДРАСТИ ,Колега проблема с веждите го има и пластмасовите декоративни са КЪТ ,ЗА пример бих ти казал че в ЛЮЛИН когато тръгвах да си паля колата ми направи впечатление че нещо не е като хората и виси лявата декоротивна вежда и когато погледнах някой специалист е понечил да я демонтира с много кофти инструмент и ми се ще да му кажа че не му остава много живот ,щото ще бъде принесен в жертва на бога,,БЕСОТИЯ ,, шегувам се разбира се !!! Иначе трябва добър теникиджия и добра консервация и няма ядове ,а иначе пластмасовите вежди са глезотия ,а и са доста скъпи :D :D :D

Venci
09-07-2008, 04:28
Аз честно казано не ги харесвам декоративните вежди :spiteful: освен ако не са в комбинация с джанти с голям офсет :D

Nikoror
09-07-2008, 10:13
колкото и да е странно точно тези вежди пречат на широки джанти :)