PDA

View Full Version : "Радиал 2000"-никога!!!!!!



mimouzunov
04-08-2008, 23:28
Някои от Вас знаят какви проблеми имах с компресора за климатика други не ,но това е друга тема!!!Та за въпросния сервиз просто нямам думи!!Давам си компресора (свален предварително от мен) да ми го ремонтират и какво следва от 3 до 8 вечерта разбирача го отваря и затваря точно 8 пъти!!Отваря го гледа го чуди се уш сменя нещо после си го връща обратно затваря го пробва го в една кофа а тои си изпуска ли изпуска...Наи-накрая на осмото затваряне взе да уш се оправи!!Аз като гледах как протича ремонта го попитах "по този начин ремонтиран компресора дали ще изкара една седмица" а тои ми вика "де да знам"!!Както и да е платих му сложих го на колата напълних системата с фреон (в друк сервиз) и както сами се сещате няма и след 16 часа в системата нямаше нищо!!Отивам пак в сервиза тои ми вика "тука компресора си работи ти нещо си направил" аз му обяснявам като на човек че тои неси е свършил работата ама с такива бастуни като него просто няма как да се разбереш!!И така след "ремонт" за ХХХлв и чанч от няколко часа за сваляне и качване на компресора благодарение на Радиал 2000 аз пак си нямам климатик!!!Просто там неви съветвам да ходите ,преди "ремонта" ми задържаше фреона за около 15 дена а след "ремонта" няма и 15 часа:furious:

pr_00f
05-08-2008, 09:33
Къде е този "сервиз" бе баце?
Уффф много изстрада с този компресор.

mimouzunov
05-08-2008, 14:29
София ,Студенски град до 8-ми блок на ТУ

Alexanderbb
05-08-2008, 15:37
Че тези са гумаджии. Аз веднъж минах от там само имформативно и като ги видях как процедират не съм си и мислил да ги ползвам

mimouzunov
05-08-2008, 22:19
Зад автомивката е сервиза за климатици!!Просто нямам думи за тях ,ама как и да е ще си купя друк компресор щото моя откакто го ремонтираха е по-зле от преди а от вчера почна и лагера на шаибата му да вие яко и така!!Та в тоя ред на мисли някои има ли излишен Sanden sd-709?

fiore
06-08-2008, 08:27
Че тези са гумаджии. Аз веднъж минах от там само имформативно и като ги видях как процедират не съм си и мислил да ги ползвам
не знам какво си недоволен от тях. специално тези в студенския град се справят добре с гумите . виж сервиза им под моста чавдар е пълен отврат. там непрекъснато т е убеждават че джантите са ти криви и те убеждават че ги изправят а те не стават с нищо по добри.

мисля че сервиза за климатици не е техен.

Alexanderbb
06-08-2008, 09:19
не знам какво си недоволен от тях. специално тези в студенския град се справят добре с гумите . виж сервиза им под моста чавдар е пълен отврат. там непрекъснато т е убеждават че джантите са ти криви и те убеждават че ги изправят а те не стават с нищо по добри.

мисля че сервиза за климатици не е техен.

В случая не говорим за гуми а за климатици.

XaBu4ko
07-08-2008, 01:03
Че човека какво е виновен че компресора е развален пък. Ти какво го напъваш да го ремонтира качествено. 16 часа са си добре. Той ако ги прави за по 2-3 години от какво ще живее бре..... :hump:

п.п. Ти се радвай че не ти е взел пари за 8 отваряния и затваряния. :devil2:

Paso
08-11-2016, 21:51
Изчезнах ми капачките на джантите, при смяна на гумите в сервиза с/у мелницата