PDA

View Full Version : CD Changer и навигация за 156



gouzoun
05-08-2008, 19:08
Здравейте колеги. Наскоро си купих 156 от 2002-а година, която е с оригиналното CD и мултифункционален волан. За съжаление обаче уредбата накъсва като чете дискове, когато минавам през дупки и това много ме дразни. Намерих си CD Changer, който да е съвместим с уредбата и скоро смятам да го поставя. Въпросът ми е дали ще мога да използвам копчетата на волана за да го управлявам?

Имам желание да си сложа и навигация. Гледах такива, които са на блаупункт и намерих една на сносна цена от 500 лева. Въпросът ми обаче е дали от волана ще мога да управлявам аудио функциите на навигацията и ако не, дали има някакъв начин това да се промени?

crocodil
05-08-2008, 19:45
Аз нямах CD с колата, сложих си NEO от Техномаркет. Нито засича, нито нищо. CD чендръж не ми трябва, защото NEOто чете DVD, USB и карти.
Нямам мултифункционален волан, така че не мога да си командвам радиото от там, и не ми трябва.

Това беше в сферата на шегата. Каквито копчета имаш, това ще можеш да правиш. Не може да ти се появят нови копчета на волана. Утре телевизор ще сложиш и ще искаш да командваш и него.