PDA

View Full Version : СПАНЕ В БУРГАС 15-17.08.2008



emilio
06-08-2008, 10:13
Айда някой от бургаската агитка да даде идея за добра оферта за нощуване в Бургас покрай феста Spirit of Burgas.

Stoyan Georgiev
06-08-2008, 19:03
евтино или хубаво търсиш ? дай някаква цена към която се стремиш та да можем да ти помогнем ;)

това Spirit of Burgas, да не е МТВ феста ?

Teazer
06-08-2008, 22:12
да и на мен ми трябва място за спинкане по време на феста, ако някой има предложение, ще се радвам да го прочета :whistle:

emilio
07-08-2008, 10:21
МTV-мероприятие някакво е.
Търся нещо от сорта на 15-25 кинта на човек нощувка и да е чисто и със самостоятелен санитарен възел. Не гоним лукс щото и без това няма да се стои много в стаята. И да не е на 20 кинта с такси от центъра,че може и да няма трезви шофьори :)

Stoyan Georgiev
07-08-2008, 11:25
МTV-мероприятие някакво е.
Търся нещо от сорта на 15-25 кинта на човек нощувка и да е чисто и със самостоятелен санитарен възел. Не гоним лукс щото и без това няма да се стои много в стаята. И да не е на 20 кинта с такси от центъра,че може и да няма трезви шофьори :)

за 15-25 се съмнявам да намерите нещо

ето това е добро като качество и цена.. от това по-надолу в цената няма да стигнете http://www.hoteldrama.com/bg/price.html

за такси - от хотел драма до морската би трябвало да ви вземат не повече от 3, макс. 4 лева, но вие можете да си стигнете и пеша, защото драмата се намира близо до "главната" - вднъж като стигнете до главната , няма как да се изгубите и сте на не повече от 20 мин. пеш от мястото на плажа, където ще е

а за самия фест - аз се отказах да ходя като разбрах за колко медикаменти ще има там... а пол. проверки ще има 100% - само гледайте да не се набутате здраво ;)

emilio
07-08-2008, 15:24
Ако не проверяват с дрегер няма за какво да ни изловят - ние не УПОТРЕБЯВАМЕ ;)

Stoyan Georgiev
07-08-2008, 15:40
Ако не проверяват с дрегер няма за какво да ни изловят - ние не УПОТРЕБЯВАМЕ ;)

само внимавайте да не изгорите покрай някоу друг до вас ;)