PDA

View Full Version : Какво ми разказа един познат за катастрофа вчера



odisey
07-08-2008, 11:28
[11:16:06] 106 Rally каза: снощи на цариградско имаше ебати жестоката катастрова, корса обърната и мерцедес който не приличаше на мерцедес. едвам спрях от стъкла и масло и други течности как ми се хлъзна колата и аз щях да се отрепам, при което тия вече чакат 20 минути. оставих жена ми в дружба и на Омв-то видях една патрулка - вътре 4ма нещастници седящи и си пият кафето... казвам: момчета така и така катастрофа, елате с мен, има ранени. .... И те ми се обясняват, имало хора за тая работа.... и аз като им теглих една майна на всичките мързеливи прасета и ония се надигнаха нещо да ми обясняват, аз обаче изхвърчах обратно към катастрофата, обаче ония не тръгнаха дори да ме гонят. Надявах се поне да ме подгонят за да спра при катастрофата и да се сетят да помогнат тъпите нещастници...

maggy
07-08-2008, 18:01
За съжаление всичко е така в нашата мила държава, нагоре с краката :angry:

gadimir
07-08-2008, 18:10
е...ти идиотите...

marrrto
07-08-2008, 20:04
Ужас! Вчера пък един таксиджия засече едно момче, излезе и почна да го бие! А куките на 300м по-нагоре се чудеха как да измъкнат 20 кинта от някъв шофер! Това е положението!

Alfa User
07-08-2008, 21:35
Аз за таквиз таксиджии си нося една метална сгъваема палка в колата ... много лесно троши костици тук и там ... че вече ми е писнало от е..си нещастниците по тия улици. Не знае човек вече от какво да се пази - от траповете дето поглъщат цяло колело, или от камикадзета дето нямат грам акъл в главата ?!? :furious:

Оги
07-08-2008, 22:52
Не се бях возил в такси от много време , само от моята кола ги гледам и ми правеха сеченоо , но вчера се наложи да ползвам услугите на такси и за малко нервите да не ми издържат.Тия са камикадзета и грам не могат да карат ,не си знаят габаритите на колата една проста маневра я правят толко трудна ,че да попречат на колкото се маже повече коли.Дано не ми се налага да се качвам в такси повече , че то да се кача в такси сигурно тр. да съм мъртво пиян ,за да не ми пука

StarChild
07-08-2008, 23:25
Нямам думи пропсто бах тая държава бах и тва мислене деба(извиняваам се за езика) :furious: