PDA

View Full Version : Мнението ВИ!



bluesolei
08-08-2008, 12:03
Привет,на всички!
Какво е мненито ви за избора който сте направили:
-съжелявате че си купихте автомобил по сърце,а не по разум!
-не,просто ви харесва да човъркате постоянно колата си!
-сервизите са виновни че,караме кашлящи,глъхнещи,тресящи белисими!
-това е най великата кола!



И моето мнение ако някой го интересува/ определно 3/
;-);-);-);-);-);-)

DanewRomeo
08-08-2008, 12:15
Безсмислена тема, колега! Аз лично съм много, много доволен от избора си. Моята кола означава индивидуалност, стил и, ако щете, е символ на естетския поглед върху автомобилите изобщо. Това не означава, че всичко по колата ми е било безпроблемно и не съм харчил пари за това или онова. Естествено, средствата са оправдани, поне за мен. Значи спадам към последната графа.
И още нещо от мен - казвал съм го и ще го повторя. Водачите на МПС, в частност коли, се делят на два типа - 1) Прагматици - тези, които искат да минат с минимална сума по поддръжка и покупка на автомобил, за сметка на много изминати километри, и тонове щайги с домати и яйца, закарани от точка А до точка Б и - 2) Фетишисти - тези, за които колата е своего рода тотем, малко божество, пред което се кланят и на което даряват голяма част от своето внимание и време, и това ги кара да се чувстват радостни. Аз съм от вторите.

bluesolei
08-08-2008, 12:28
Прагматици - тези, които искат да минат с минимална сума по поддръжка и покупка на автомобил, за сметка на много изминати километри, и тонове щайги с домати и яйца, закарани от точка А до точка Б и - 2) Фетишисти - тези, за които колата е своего рода тотем, малко божество, пред което се кланят и на което даряват голяма част от своето внимание и време, и това ги кара да се чувстват радостни. Аз съм от вторите.


Нищо лично,приятелю но не мислиш ли че звучи леко тъпо "за които колата е своего рода тотем, малко божество, пред което се кланят"

Пак отбелязвам НИЩО ЛИЧНО КЪМ ТЕБ

DanewRomeo
08-08-2008, 12:33
Образно казано, колега, образно казано... A figure of speech, tu comprends?

mi6onski
08-08-2008, 12:37
мен пък това с тотема много ми хареса не можеш да отречеш, че си е оригинално ;)
иначе тая тема малко спамерска ми се вижда, надали някой от форума, който всеки ден пише и се интересува за колата си, как да си я направи по-добра би казал, че е недоволен от нея ..
Мое мнение, че тука голямата част от хората са си запалени Алфисти, а ако не бяха аз лично не бих карал кола от която съм недоволен бих я продал при първа възможност

vovata
09-08-2008, 08:51
Ако имаше ТИР Алафа Ромео щях да стана тираджия зада мога да си карам нон-стоп !

sledy
09-08-2008, 09:32
Каквото и да с и говорим, който се е качил на Алфа трудно слиза от нея :)
А за ремонтите, ако искаш нещо да ти е идеално (било то автомобил и ли нещо друго) трябва да се поддържа!
Аз съм за 4 - това е най великата кола!


Alfa is the best! :)

fiore
09-08-2008, 10:07
не можах да схвана само връзката на тази тема с раздела в който е пусната. по скоро е за раздела " ако няма какво смислено да кажете, го кажете тук"