PDA

View Full Version : При натисната спирачка ми свети датчика...



radop
25-08-2008, 09:24
Здравейте,
От скоро като натисна спирачка и ми светва датчика за изгоряла крушка на борд. компютър. Като отпусна педала и индикатора гасне. От какво ли може да е това. Ако някой е имал подобен проблем - моля да помогне!
Друг проблем. От вчера започнах да чувам некво скърцане от задницата на колата, след като проверих да няамам нещо в багажника, което да придизвиква шума, случайно открих, че въпросното скърцане се чува като натисна задницата надолу - това тампони ли са, пружини ли са, ако някой знае - да помага!

Мерси предварително!

fade
25-08-2008, 09:28
Проверете дали някоя от крушките на стоп-светлините Ви не е изгоряла!
А скърцането е от някой гумен тампон който се е откъснал вече от втулката си, пружините не скърцат. ;)

oem
25-08-2008, 09:29
Имаш изгоряла крушка на стоповете.

Да, някой тампон!

zimin
25-08-2008, 09:29
причината може да е,че ти е изгоряла някоя крушка на стоповете,провери ли???
а до скърцането и аз го имам ама като покарам малко и спира да скърца :comphits:

radop
25-08-2008, 10:02
Значи за крушката ся ше проверя, а иначе за скърцането и аз подозирах че е некой тампон, ама как да разбера кой е за да си купя и да ходя да ми го сменят? Предното окачване вече ми е познато, ама задното...

botsos
25-08-2008, 13:52
Имаш изгоряла крушка на стоповете.

Да, някой тампон!

Напълно безсмислено мнение!!!!:jason2:

Galeano
25-08-2008, 14:36
Напълно безсмислено мнение!!!!:jason2:

В случайя единственото безмислено мнение е твоето.

zimin
25-08-2008, 22:35
В случайя единственото безмислено мнение е твоето.

вече безсмислените мнения са вашите и са много тъка,че стоп!

по добре като се фащаш да сменяш сички тампони а не само този който скърца,защото утре ще се разскърца някой друг и айде пак :smackbum: :D