PDA

View Full Version : Повод за Гордост за Алфа



bokota
29-08-2008, 12:58
Искам да споделя,че когато си взех Алфата преди 2 месеца в моя град (Любимец около 8000човека) бяхме само 4 човека с Алфа от тогава насам в момента са над 15 алфи,което ме радва много :-P и ако продължаваме с тези темпове скоро Голфовете ще са на изчезване :metal: .

DerMeister
29-08-2008, 13:18
Тва па ако е за радване....
Да си карат голфовете. :please:

soldier
29-08-2008, 13:23
Аз пък за жалост чух, че вече не е толкоз модерно в Перник да се кара Голф и модата щала да се променя и да си купуват 146ци :heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry::heavy _cry::heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry:

mitaka_cs
29-08-2008, 13:32
Аз пък за жалост чух, че вече не е толкоз модерно в Перник да се кара Голф и модата щала да се променя и да си купуват 146ци :heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry::heavy _cry::heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry:

Нека карат Алфи хората ве! С какво по-различни са от нас, че да не карат алфи:handshake:

Pinky
29-08-2008, 13:41
Голфаджия, алфист не става. Най-много да стане алфаджия.

DerMeister
29-08-2008, 13:46
Нека карат Алфи хората ве! С какво по-различни са от нас, че да не карат алфи:handshake:
Като почнат да ти се смеят за това колко селска кола караш и какви са олигофрени всичките дето карат Алфа ще ти кажа... :hehe:

pipi
29-08-2008, 13:52
Спокойно, алфата не става за черни пътища, а и няма място за багаж. :)

Alfa Pilot
29-08-2008, 19:12
Спокойно, алфата не става за черни пътища, а и няма място за багаж. :)

С мойта 155-ца съм ходил на гайдарския събор до село Гела в Родопите натоварен с 4 огромни раници в багажника :). Последния участък от пътя е все едно от Алеко си хванал за Черни Връх.

Alfa User
29-08-2008, 19:21
Тенденцията е обезпокоителна така или иначе - всички бивши Голфаджии взеха да се преориентират и сега карат Фиат Браво или Алфа 145/6 ... Страшничко си е :unsure:

Fear
29-08-2008, 21:09
Стига бе, не е вярно. :)
Повечето се мятат на BMW E36, за ужас на колегите от BMW форума. :hehe:

StarChild
29-08-2008, 23:56
Сакън да не развалите времето:ranting: ;)

bokota
30-08-2008, 10:42
Прави сте че взимат само 145/6 което е жалко.Още по гадно е че ги взимат и очакват само да карат без да пипнат нищо.Като ги питам "Как/къде я обслужи колко ти струва" отговор "А ми че аз ще я обслужвам догодина" и като им се скапат тръгнат и говорят глупости от сорта "Алфите са ебати кошовете" УЖААААС

fred
31-08-2008, 16:20
Колега, браво на вас, като студент преди доста години имах колежка, Гери, беше от Любимец, поздрави /предпочитам ракията пред дините ви:metal:/

Mury
31-08-2008, 17:22
Прави сте че взимат само 145/6 което е жалко

Нешо не еразбрах това изказване :screwy: :screwy: :screwy:,ако мислиш че 147 е по-хуб ава от 145/6,жестоко си се излъгал :screwy: :screwy:само е по-нова :screwy: :screwy:

SFINKS
01-09-2008, 15:26
Нешо не еразбрах това изказване :screwy: :screwy: :screwy:,ако мислиш че 147 е по-хуб ава от 145/6,жестоко си се излъгал :screwy: :screwy:само е по-нова :screwy: :screwy:


е 147 си е по хубава даже и само поради факта че е по нова ,
Алфите като нови са си супер коли ,
кофтито е че малко по бързо се амортизират и чупят от повечето марки

sapper
01-09-2008, 22:14
Нека карат Алфи хората ве! С какво по-различни са от нас, че да не карат алфи:handshake:

Представи си сега следната често срещана гледка. Спрял си на светофара и до теб спира един голф. Разбира се той е "красив", с аеродинамика на тухла четворка, "спортен" около 1000 коня заради светещите пръскалки (дават 30 коня), 20те лепенки под огледалата (дават 300 коня), лепенка имитираща алуминиева капачка за резервоара, налундзен рязан пожарогасител (разбира се пръснат със хром за печката на дърва вкъщи) и други "тюнинг" добавки, на които няма да смятам добавените коне, че става страшно. Човекът вътре разбира се е видимо "интелигентен", със леко омазан потник, татуировка "Цеца 1995" на рамото и други външни белези, които показват на всички околни "интелигентността" му, които според него са нисши непросветени в голфаджийството същества. От вътре дъни нещо, което той нарича "музика" (това действие се извършва на отворени прозорци, дори и през зимата, а през лятото е неизбежно тъй като голфа климатик няма, а и да има е скъпо, а и няма да се чува "музиката" навън). След потеглянето си на светофара всички околни се стряскат, тъй като си мислят, че това е последното потегляне на това нещо, което е задвижвано от разни магични сили, а за това се съди по ужасяващите звуци, които се разнасят от него, които са съпродовени от димна завеса, тъй като "гоуфа" гори бензин/масло 1:1.

А сега си представи това с Алфа и ще разбереш какво му е лошото и с какво са по-различни ;)

Аз ако видя подобно нещо с Алфа просто ще ме присвие нещо под лъжичката.

koolio
01-09-2008, 22:46
Представи си сега следната често срещана гледка. Спрял си на светофара и до теб спира един голф. Разбира се той е "красив", с аеродинамика на тухла четворка, "спортен" около 1000 коня заради светещите пръскалки (дават 30 коня), 20те лепенки под огледалата (дават 300 коня), лепенка имитираща алуминиева капачка за резервоара, налундзен рязан пожарогасител (разбира се пръснат със хром за печката на дърва вкъщи) и други "тюнинг" добавки, на които няма да смятам добавените коне, че става страшно. Човекът вътре разбира се е видимо "интелигентен", със леко омазан потник, татуировка "Цеца 1995" на рамото и други външни белези, които показват на всички околни "интелигентността" му, които според него са нисши непросветени в голфаджийството същества. От вътре дъни нещо, което той нарича "музика" (това действие се извършва на отворени прозорци, дори и през зимата, а през лятото е неизбежно тъй като голфа климатик няма, а и да има е скъпо, а и няма да се чува "музиката" навън). След потеглянето си на светофара всички околни се стряскат, тъй като си мислят, че това е последното потегляне на това нещо, което е задвижвано от разни магични сили, а за това се съди по ужасяващите звуци, които се разнасят от него, които са съпродовени от димна завеса, тъй като "гоуфа" гори бензин/масло 1:1.

А сега си представи това с Алфа и ще разбереш какво му е лошото и с какво са по-различни ;)

Аз ако видя подобно нещо с Алфа просто ще ме присвие нещо под лъжичката.
Свиквай, пич, често се вижда :ranting:

rijko
01-09-2008, 23:25
Ахаха като прочетох тук за голфове и тиа дето ги карат се сетих миналата седмица спирам пред едни авточасти да си тарся масло за алфата-боксер а навратата едим дебеличак ми поглежда страно колата ама нищо аз съм свикнал се смеят на колатами .Влизм вътре и казвам на продавача че се чудо дали пак да сипиа на алфата мобил 5В-40 защото като направи 7 хиляди маслото взе да намаля и сега е кън 9000 и липсва към 1/2 л. В тоя момент субекта от врата почва се смеее и вика абе луд ли си аз на голфа сипвам 15В -40 тотал и го гори та ти на тая алфа мобил 5В-40 .Аз позамигах и казах еееееее да де ммммм тъп съм.