PDA

View Full Version : Откаде да прекарам захранвщия кабел за усилвателя



DSlavev
30-08-2008, 18:25
Здравеите имам един въпрос, днес реших да пусна захранващия кабел за усилвателя обаче се натъкнах на проблем неможах да разбера откаде да го прекарм м/у купето и двигателя, разни приятели ми разправят, че имало някакви тапи аз такова нещо не видях. Моля някои които го е правил да ми обясни.

Barovski
30-08-2008, 20:17
Колега,аз имах същия проблем. Реших го много лесно-свалих цялата конзола с бушоните.Там има един дебел червен кабел (+). Правиш си кабела за усилвателя с кабелна обувка и хващаш там. Нямам никакви проблеми с това,въпреки че доста глупости чух по въпроса.

Speeder
04-09-2008, 13:25
Махаш шумоизолацията от страната на пътника, която е над бомбето на амортисьора. Махаш чистачките и пластмасата под тях. Отляво на филтъра за купето (и малко отгоре май беше) има една дупка в ламарината към купето и зад нея има изолация. Дупчиш изолацията леко с бормашина и от там прекарваш кабела, който пада зад таблото, до вентилатора на парното. След това ти трябва тъкна ръка за да бръкне отвътре и да до придърпа в купето. После в прага, под седалките и в багажника.
От акумулатора към отделението под кората на чистачките кабела минаваше май през дупката за маркучлетата на чистачките.
Успех !

DSlavev
07-09-2008, 20:04
Махаш шумоизолацията от страната на пътника, която е над бомбето на амортисьора. Махаш чистачките и пластмасата под тях. Отляво на филтъра за купето (и малко отгоре май беше) има една дупка в ламарината към купето и зад нея има изолация. Дупчиш изолацията леко с бормашина и от там прекарваш кабела, който пада зад таблото, до вентилатора на парното. След това ти трябва тъкна ръка за да бръкне отвътре и да до придърпа в купето. После в прага, под седалките и в багажника.
От акумулатора към отделението под кората на чистачките кабела минаваше май през дупката за маркучлетата на чистачките.
Успех !

Благодаря ти колега всичко беше точно както го беше обяснил. Днес прекарах кабелите и утре ще връзвам музиката.:dj::dj:

Speeder
11-09-2008, 09:08
Моля ! :wink: