PDA

View Full Version : Автомивки в Пловдив



Nyte
05-09-2008, 17:50
Здравейте, търсейки форума видях, че има тема за автомивките само в София и затова реших да направя и една тема за Пловдивските. Тук можете да пишете къде си миете колата, за какви пари, доволни ли сте от услугата, която получавате и т.н. Аз като за начло искам да попитам някой дали знае къде се намира Хаджията Груев или нещо подобно - това било някаква автомивка, на която имало машина, в която слагаш монети от 1 лв. за пяна, струйка и т.н. и можеш сам да си измиеш колата и излизало около 3-4 лв. да си измиеш сам колата. Някой ще може ли да ме светне къде се намира това чудо в Пловдив (ако може @ bgmaps.com ще е най-добре)

BillyBoy`
05-09-2008, 20:38
ами хаджията груев не беше ли във посока овощарския институт?иначе моята кола я карам на автомивка герджика 12 лв вътрешно и външно но колата я правят перфектна гарантирано и изпробвано

Nyte
05-09-2008, 21:19
Къде се намира тая автомивка, колега? A тоя овощарски институт? Аз не съм Пловдивчанин и не съм много много наясно :D

vlado_iv
08-09-2008, 20:12
Аз пък ходя под новия надлез точно до СПИДИ и РЕНО.
Даже вече засичам и други Алфи от сбирката
П.П. има карти с отстъпки.
Търсиш ИЛИЯ или ДАНИЕЛА и казваш че Владо ме праща и си поискай карта

blank_jack
08-09-2008, 20:18
Здравейте, търсейки форума видях, че има тема за автомивките само в София и затова реших да направя и една тема за Пловдивските. Тук можете да пишете къде си миете колата, за какви пари, доволни ли сте от услугата, която получавате и т.н. Аз като за начло искам да попитам някой дали знае къде се намира Хаджията Груев или нещо подобно - това било някаква автомивка, на която имало машина, в която слагаш монети от 1 лв. за пяна, струйка и т.н. и можеш сам да си измиеш колата и излизало около 3-4 лв. да си измиеш сам колата. Някой ще може ли да ме светне къде се намира това чудо в Пловдив (ако може @ bgmaps.com ще е най-добре)

ето къде е Хаджията Груев, там нито съм зареждал нито съм си мил колата, просто често минавам, така че не знам дали си струва ... то там се навлиза май в една лоша територия на мургави събратя ...

Nyte
09-09-2008, 09:24
Аз между другото намерих една, която е доста близо до квартирата ми - OMV Филикон на бул. Дунав, в която има Top Wash (автомивка на самообслужване), но последния път като ходих имаше момчета от бензиностанцията, които миеха колите... Да не би да е на самообслужване в извън работно време или знам ли, някой мил ли си е там колата?

Avrama
09-09-2008, 22:27
Аз между другото намерих една, която е доста близо до квартирата ми - OMV Филикон на бул. Дунав, в която има Top Wash (автомивка на самообслужване), но последния път като ходих имаше момчета от бензиностанцията, които миеха колите... Да не би да е на самообслужване в извън работно време или знам ли, някой мил ли си е там колата?

И на OMV на Кукленско шосе си има такава и не съм виждал някои от персонала да мие коли. Иначе автомивки има много ама често си сменят персонала и съответно качеството на миене.

toshi...9
27-09-2008, 15:01
на shell срешто метро сам много доволен как миат

Nyte
27-09-2008, 15:11
Да, и аз наскоро ходих там и ми я "излизаха" колата:

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v331/19/19/584825343/n584825343_4126541_6715.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v331/19/19/584825343/n584825343_4126542_7066.jpg

Nasko_77
29-09-2008, 00:00
Nyte...
Хаджия Груев има още един. В кв. Кичука и по-точно.. Южен. Намира се към изхода от Пловдив в посока с. Марково. В същата посока е и въпросния овощарски институт.

И като стана на въпрос за мивки и, че си новак с Алфите... един съвет:
Не си мий двигателя:!:

Nyte
29-09-2008, 11:06
Не го мия него, честно казано ми се струва малко откачено да го мия баш двигателя и не виждам особена идея в т'ва :) Мерси за съвета иначе, колега ;)

166Superfan
10-05-2009, 23:40
Аз вече два пъти ходя на една нова автомивка,в Кичука,до "Гладиатори".Мият добре,а и външното е само 6 лева,а препарата им е уникален,колата става супер.А и е много удобно,че мивката е до самия ресторант и влизаме от нея направо в градината и пийваме по биричка с картофки.

Pepo
10-05-2009, 23:57
Аз пък ходя под новия надлез точно до СПИДИ и РЕНО.
Даже вече засичам и други Алфи от сбирката
П.П. има карти с отстъпки.
Търсиш ИЛИЯ или ДАНИЕЛА и казваш че Владо ме праща и си поискай карта
Дамм, на същото място ходя и аз. Колега, засичал съм ти колата там.

R-156
11-05-2009, 09:12
В посока кукленско шосе-митницата, na кръстовището на хотел Родопи правите обратен завой и виждате автомивка Родопи от ляво /после първата в ляво и пак на ляво и сте там/ мият прилично колите. Външно е 6 левчета, може и вътрешно и т.н. .
Има 1 индивид с киче където мие малко претупано :boo: , другите са ок .

Gogata
11-05-2009, 09:21
Миналата седмица пробвах автомивката на ОМВ на Кукленско.Много съм доволен - за 3лв си направих колата да свети.Иначе може и техен човек да ти я измие вътрешно и външно за 8лв.

Pepo
11-05-2009, 11:26
ето къде е Хаджията Груев, там нито съм зареждал нито съм си мил колата, просто често минавам, така че не знам дали си струва ... то там се навлиза май в една лоша територия на мургави събратя ...
За Хаджията ХУев, хубави неща не съм чул :pain:

Zeppelinist
06-07-2011, 11:56
Здравейте колеги,
Има две автомивки по пътя за Ягодово веднага след прелеза в дясно. Та на първата мият за 7 лв. вътре и вън. Пробвах ги няколко пъти и съм много доволен.

DiStefano
07-07-2011, 07:25
Аз моите ги оставям на Шел с/у Метро Тракия. Не мога да се сетя името на мивката, не е на Шел собственост. Споделят един терен само. 12 лв е вътрешно и външо, но ги правят като "музейни експонати".