PDA

View Full Version : Пръскалките на чистачките мятат на всякъде



jorentze
06-09-2008, 14:44
Здравейте, имам един дребен, но много дразнещ проблем. Пръскалкие на чистачките ми мятат вода навсякъде, но не и на стъклото. Бият много на високо и цялата ми кола става на г*з точно за 2 дена след като съм я измил. Опитах да ги оправя с игла да ги нагласа, ама тц - нищо не стана. Някой има ли идея дали продават такива джаджи, или пък как да ги настроя,:cry: защото това миене на колата през ден скоро ще ме разори.

Djalev
06-09-2008, 15:05
http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=17073&highlight=%CF%F0%FA%F1%EA%E0%EB%EA%E8%F2%E5

gouzoun
06-09-2008, 15:07
http://clubalfaromeo.com/forum/showt...EB%EA%E8%F2%E5

Колега, тази тема я гледах, ама няма нищо общо. Пръскалките си мятат достатъчно течност, но бият прекалено нависоко. И не мога да наглася пъпчиците да пръскат по-ниско - към стъклото.

П.С. Този пост го пиша от друг комп затова е с различен ник.

ФЕРАРИСТ
06-09-2008, 15:26
Значи на самите пръскалки отстрани има нещо като малко отворче, където с малка отверка можеш да нагласиш наклона......ако ли не, махай ги, сега продават всякакви джаджи дето светят във всички цветове на дъгата.....пък ако искаш не ги пускай да светят, просто ползвай самите цицки.....

ksf
07-09-2008, 19:15
Колега, тази тема я гледах, ама няма нищо общо. Пръскалките си мятат достатъчно течност, но бият прекалено нависоко. И не мога да наглася пъпчиците да пръскат по-ниско - към стъклото.

П.С. Този пост го пиша от друг комп затова е с различен ник.

Четирите отвора се движат заедно. Моите бяха позапушени. Купих нови но ефекта беше краткотраен. Отворите са много малки и най-малката прашинка предизвиква отклонение на някоя от струите и регулировката става безсмислена.

Смятам да взема някакви други - класически със сферички които се настройват много по прецизно, освен това са и с по-големи отвори.

todorer
08-09-2008, 13:21
Здр,

пръскалките за закрапени за пласмасожата кора под стъклото. Просто трябва да се напасне кората по 6типките УЖАСТ и готово!