PDA

View Full Version : Живот на косъм



Ma7e4k0
09-09-2008, 21:15
Значи разхождам си се аз днес в квартала с гаджето(Овча Купел 2), нещо към 8 почна да захладнява и решихме да се прибираме, както винаги аз я изпращам до тях а тя живее преди нов български университет на 20 метра от него ...и тъи решаваме да не чакаме реис щото бяхме 3-ма човека аз, прителката ми и моят най-добър приятел....тръгваме по пряк път през една малка горичка до която се намират общежитията на негрите ...в началото на горичката ходим си ние и изведнъж се чува много странен шум сякаш хеликоптер ми прелита до ухото...седим чудиме се кфо беше товаи и пак тръгваме да предминем по-бързо гората та да я изпратим и да си ловиме реиса щото в тая гора са ставали не 1 или 2 отвличания...на средата на гората виждаме бял ситроен а до него 5 човека...гледам единият с биричката в ръка другите гледат заплашително...поглеждам единият държи автомат и пие бира...после се досетихме че странният куршум е бил истрел щото те точно на там ги видяхме да стрелят след като се отдалечихме..сигурно на 30см ми е минал от главата... :drinking: дано не ви се случва никога!Сега можеше да съм в болницата и да не пиша това мнение .... :drinking: :screwy:

fred
09-09-2008, 21:17
Ами честно казано можеш да се обадиш в полицията си мисля аз.Пък като гледам че си от Милано, би трябвало да си свикнал вече:laughing1:

Ma7e4k0
09-09-2008, 21:22
Ами честно казано можеш да се обадиш в полицията си мисля аз.Пък като гледам че си от Милано, би трябвало да си свикнал вече:laughing1:

От София съм това там го мани :drinking: в милано незнаех да има квартал Овча Купел 2 :upsidedwnsmiley:

Stoyan Georgiev
09-09-2008, 23:55
Значи разхождам си се аз днес в квартала с гаджето(Овча Купел 2), нещо към 8 почна да захладнява и решихме да се прибираме, както винаги аз я изпращам до тях а тя живее преди нов български университет на 20 метра от него ...и тъи решаваме да не чакаме реис щото бяхме 3-ма човека аз, прителката ми и моят най-добър приятел....тръгваме по пряк път през една малка горичка до която се намират общежитията на негрите ...в началото на горичката ходим си ние и изведнъж се чува много странен шум сякаш хеликоптер ми прелита до ухото...седим чудиме се кфо беше товаи и пак тръгваме да предминем по-бързо гората та да я изпратим и да си ловиме реиса щото в тая гора са ставали не 1 или 2 отвличания...на средата на гората виждаме бял ситроен а до него 5 човека...гледам единият с биричката в ръка другите гледат заплашително...поглеждам единият държи автомат и пие бира...после се досетихме че странният куршум е бил истрел щото те точно на там ги видяхме да стрелят след като се отдалечихме..сигурно на 30см ми е минал от главата... :drinking: дано не ви се случва никога!Сега можеше да съм в болницата и да не пиша това мнение .... :drinking: :screwy:

покрай нбу си е филм понякога - големи диваци има там

SoHm
10-09-2008, 00:52
Няколко живота на косъм в ПТП днес в което участвах и аз в Пловдив ... реултат 3 помляни коли им между които и моята любима Алфа , много нерви и стрес ... за малко да убия човек в една доста стара Лада Самара ... резултат от вечното бързане на хората по кръговото и не предвиждане от тяхна страна че в най-крайна дясна лента на платното зад онзи малък товарен камион може да има и кола ... естествено удара нейзбежен ... шофьора на камиона е видял вече навлезлите в кръговото и се изниза бързо,но те не са очаквали че в другата лента съм аз и се удряме ... аз пък от камиона не видях тези бързаци и залагах на това че те ще изчакат реда си за да навлязат в кръговото ... помлях ладата която отскачайки помля едно фордче фиестичка ... общо 6 души в 3 коли,няма ранени или жертви ... но от ладата вече нищо не става ... любимата ми Алфа е за сериозен ремонт ... а Фиестата само за смяна на калник .
:heavy_cry::heavy_cry::heavy_cry:


Аз даже щом видях пожарната отдалече и си викам "Баси майката, сериозна катастрофа е станала, даже са се запалили". На това кръгово в пиковите часове има полицаи, но явно днес за лош късмет са пропуснали.

tokata_pz_flex
10-09-2008, 01:12
Ау , лоша работа . Добре че няма пострадали и при двете случки . Хора , навъдили са се некфи зомбирани същества , от които нишо не става ! Пазете се , защото работата е много сериозна . Тоя народ е изтрещял !

Ma7e4k0
10-09-2008, 12:56
Важното е да няма пострадали.
Алооо модераторите заспахте ли омесиха се тук две теми. Дайте поне реакция някаква. Човека с калашник са щели да го думнат неговата е интересна история. Ама е трябвало да звъннеш в полицията и после да бягаш в провинцията.:clap: Никак не е смешно сигурно си е кошмарно преживяване.

Не ми се хои в провинцията иначе да бех звъннал ...а и то после недаи си боже да се наложи да мина от там и че ме заколят на място :drinking: а и нали се сещаш че приятелката ми секи ден от там минава иии несе знае кво може да стане...аз и казвам ама тя си продължава ..вика не ми се чака реис :screwy:

Mind_Control
10-09-2008, 13:36
Значи разхождам си се аз днес в квартала с гаджето(Овча Купел 2), нещо към 8 почна да захладнява и решихме да се прибираме, както винаги аз я изпращам до тях а тя живее преди нов български университет на 20 метра от него ...и тъи решаваме да не чакаме реис щото бяхме 3-ма човека аз, прителката ми и моят най-добър приятел....тръгваме по пряк път през една малка горичка до която се намират общежитията на негрите ...в началото на горичката ходим си ние и изведнъж се чува много странен шум сякаш хеликоптер ми прелита до ухото...седим чудиме се кфо беше товаи и пак тръгваме да предминем по-бързо гората та да я изпратим и да си ловиме реиса щото в тая гора са ставали не 1 или 2 отвличания...на средата на гората виждаме бял ситроен а до него 5 човека...гледам единият с биричката в ръка другите гледат заплашително...поглеждам единият държи автомат и пие бира...после се досетихме че странният куршум е бил истрел щото те точно на там ги видяхме да стрелят след като се отдалечихме..сигурно на 30см ми е минал от главата... :drinking: дано не ви се случва никога!Сега можеше да съм в болницата и да не пиша това мнение .... :drinking: :screwy:

А защо не се обади на Полицията? Може следващия да няма твоя късмет :)

Ma7e4k0
10-09-2008, 16:36
Не ми се хои в провинцията иначе да бех звъннал ...а и то после недаи си боже да се наложи да мина от там и че ме заколят на място :drinking: а и нали се сещаш че приятелката ми секи ден от там минава иии несе знае кво може да стане...аз и казвам ама тя си продължава ..вика не ми се чака реис :screwy:

Нали се сещаш че другият път прителката ми кат мине от там не се знае кфо ше и направят...тез с автомата само ние ги видяхме по това време от там няма кои да мине ииии е ясно кои щеше да е подал сигнала ...а и нея те я запомниха и доста я огледаха щото ми е хубавичка ако не живееше там щех да подам сигнал в полицията

DerMeister
10-09-2008, 16:40
Нали се сещаш че другият път прителката ми кат мине от там не се знае кфо ше и направят...тез с автомата само ние ги видяхме по това време от там няма кои да мине ииии е ясно кои щеше да е подал сигнала ...а и нея те я запомниха и доста я огледаха щото ми е хубавичка ако не живееше там щех да подам сигнал в полицията
Еми, колега, предшният, който са стреляли покрай него и той така е решил и затова ти се е случила случката. Дано и на следващия му се размине. :drinking:

Ma7e4k0
10-09-2008, 17:13
Еми, колега, предшният, който са стреляли покрай него и той така е решил и затова ти се е случила случката. Дано и на следващия му се размине. :drinking:

Ако имаше предишни сигурно щяха аз кат минавам да стрелят в другата посока :drinking: но странното е че след като минах пак стрелнаха в тази посока обаче се огледаха то не че нещо се види из тез треволяци...

Kuker
10-09-2008, 17:13
Нали се сещаш че другият път прителката ми кат мине от там не се знае кфо ше и направят...тез с автомата само ние ги видяхме по това време от там няма кои да мине ииии е ясно кои щеше да е подал сигнала ...а и нея те я запомниха и доста я огледаха щото ми е хубавичка ако не живееше там щех да подам сигнал в полицията
Подай анонимен сигнал, по лесно е за теб.Обади се и разкажи какво си видял.Тези са страшни само с автомат иначе са пълни олигофрени.А на колежката bella поднасям най-искрени съболезнования, хубава колица беше.Дано намериш читави майстори защото се съмнявам че ще ти я докарат до това състояние в което беше.

fred
10-09-2008, 17:31
От София съм това там го мани :drinking: в милано незнаех да има квартал Овча Купел 2 :upsidedwnsmiley:

E може и да има:pizza:, кой знае, не, мислех че кръстваш Милано-Овча купел.
Иначе сериозно, абе трябва да се сигнализира за такива неща според мен-на полицията.Есествено, след това няма да минава оттам половин година поне.

Ma7e4k0
10-09-2008, 20:00
E може и да има:pizza:, кой знае, не, мислех че кръстваш Милано-Овча купел.
Иначе сериозно, абе трябва да се сигнализира за такива неща според мен-на полицията.Есествено, след това няма да минава оттам половин година поне.

Да и като и кажа и тя пак ще си минава от там...

Mupo
10-09-2008, 21:15
Това с господата полицай съм го пробвал не върви. В надежда 5-та част преди около 2 години станах свидетел на следното. Един фризер (разбирайте пасат комби) паркира, срещу неговия багажник паркира друг фризер (разбирайте опел астра комби), отварят се багажниците, единия шофьор вади от пасата черен плик, другия го взима, къса плика - вътре Ак. Поговориха си малко и го метна в астрата. След това от пасата изнесоха точно още 3 такива черни плика и ги метнаха в астрата. Това беше. Реших да се направя на съвестен гражданин какъвто по-принцип не съм, отидох до районното в 6-та част и повиках дежурния. Казах му какво съм видял, показах му номерата на автомобилите(още ги паза в телефона), казах и марката им. Отговора беше - "И кво. Да си ги продават мен какво ме засяга". Вече съм абсолютно несъвестен гражданин най-вече към господата полицай. :pig:

Едит : Проверих в телефона само на пасата го имам номера.

Ma7e4k0
10-09-2008, 22:37
Това с господата полицай съм го пробвал не върви. В надежда 5-та част преди около 2 години станах свидетел на следното. Един фризер (разбирайте пасат комби) паркира, срещу неговия багажник паркира друг фризер (разбирайте опел астра комби), отварят се багажниците, единия шофьор вади от пасата черен плик, другия го взима, къса плика - вътре Ак. Поговориха си малко и го метна в астрата. След това от пасата изнесоха точно още 3 такива черни плика и ги метнаха в астрата. Това беше. Реших да се направя на съвестен гражданин какъвто по-принцип не съм, отидох до районното в 6-та част и повиках дежурния. Казах му какво съм видял, показах му номерата на автомобилите(още ги паза в телефона), казах и марката им. Отговора беше - "И кво. Да си ги продават мен какво ме засяга". Вече съм абсолютно несъвестен гражданин най-вече към господата полицай. :pig:

Едит : Проверих в телефона само на пасата го имам номера.

А аз си мислех че моята история била интересна :screwy: бахти а това с размяната на Ак на някое общественно място ли става?

Ma7e4k0
10-09-2008, 22:39
БЛАГОДАРЯ НА МОДЕРАСТОРСКИЯТ ЕКИП ЧЕ ОПРАВИХТЕ МНЕНИЯТА :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ :clap: :respect:

Mupo
11-09-2008, 18:37
Ами горе-долу на обществено място, не бях само аз свидетел на това. Странното е че хората който бяха там си въртяха главата на другата страна, сякаш като се обърнат и всичко е ок.

Mind_Control
11-09-2008, 21:59
Това с господата полицай съм го пробвал не върви. В надежда 5-та част преди около 2 години станах свидетел на следното. Един фризер (разбирайте пасат комби) паркира, срещу неговия багажник паркира друг фризер (разбирайте опел астра комби), отварят се багажниците, единия шофьор вади от пасата черен плик, другия го взима, къса плика - вътре Ак. Поговориха си малко и го метна в астрата. След това от пасата изнесоха точно още 3 такива черни плика и ги метнаха в астрата. Това беше. Реших да се направя на съвестен гражданин какъвто по-принцип не съм, отидох до районното в 6-та част и повиках дежурния. Казах му какво съм видял, показах му номерата на автомобилите(още ги паза в телефона), казах и марката им. Отговора беше - "И кво. Да си ги продават мен какво ме засяга". Вече съм абсолютно несъвестен гражданин най-вече към господата полицай. :pig:

Едит : Проверих в телефона само на пасата го имам номера.

Да му беше искал името и номера на значката и да го докладваш на началника му!

П.С. следващия път питай за каква пара ги дават, че и аз искам едно :laughing1:

Mupo
11-09-2008, 22:38
Ноемра и значката не искам вече, че един така го питах от кое районно е кой е номерът му и налетя да ме млати с един фенер. Това при проверка на документите, пеши патрул.

Ma7e4k0
11-09-2008, 23:56
Ноемра и значката не искам вече, че един така го питах от кое районно е кой е номерът му и налетя да ме млати с един фенер. Това при проверка на документите, пеши патрул.

Бах откачените ченгета..на сапун :drinking:

Bonev
12-09-2008, 03:13
:bg::gives[1]::repuke:Не тазбирам що Ви учудва това?! Не забравяйте, че живеем в България!!!!!!!!

Ma7e4k0
12-09-2008, 22:55
:bg::gives[1]::repuke:Не тазбирам що Ви учудва това?! Не забравяйте, че живеем в България!!!!!!!!

Прав си, Ирак пасти да яде :devil: :pokey: :guns::guns::laser: