PDA

View Full Version : Сервиз



Краси Стоименов
15-09-2008, 21:16
Здравейте,

Карам от 5 години алфа 147 1.6 120к.с..Досега нямах проблеми,но напоследък ми се насъбраха много дупки в столицата и имам доста сериозни проблеми.Имам елементарен въпрос -Къде мога да намеря нов картер,без да се налага да чакам един месец,както и сервиз,в който наистина няма да си “оставят ръцете“?Доста си опатих от сервизи и ще съм много благодарен ако ме опътите към правилното място.Имам и още един проблем от подобен сервиз в провинцията.След интервенция на некадърни момчета се появи проблем с навигацията,телефона и диска забива без дори да го докосваш.Предполагам,че не са свързали нещо както трябва,тъй като го сваляха и след това се появи проблема.Ако някой знае и сервиз за електрониката и всичко свързано с нея Ви моля за съдействие.
Благодаря на всички отзовали се и ви желая всичко добро и само приятни усещания с най-екстравагантната кола.

bokota
15-09-2008, 21:25
Първо:не е тук местото на темата,второ "търсачката"
ето ти отговор на въпроса http://www.clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=309
А пък и може да пуснеш некоя снимка на таз твойта колица звучи да е доса сносна.

Mury
17-09-2008, 20:03
Заповядай в Екстриим тунинг 0888 198 470 Нено

BatVas
18-09-2008, 10:21
Заповядай в Екстриим тунинг 0888 198 470 Нено


Да добавя че Нено и другите в сервиза има опит с картерите - дори и личен. То май всички с Туин Спарк - особенно 145 - 146 сме чупили картер. :roll: