PDA

View Full Version : Помощ за закупуване на 156-ка



Ganja_Breed
15-09-2008, 22:41
Здравейте!
Нов съм в този форум и от доста време следя доста теми с интерес
Та реших и аз да си взема такава алфичка тъй като ми се струва доста добра
искам съвет от каде мога да си намеря запазена или ако някой продава може да ме оферира
гледам в мобиле.бг вървят около 4500 как е като цена ?
Също се интересувам (тъй като ми направи впечатление) какво точно е дебитометър и за какво служи
видях че е доста скъпичък а и един коелега от форума беше писал че издържа около 1 година :new_Eyecrazy: бих се радвал ако ми отговорите на въпросите
благодаря предварително
поздрави Георги Георгиев

bokota
15-09-2008, 22:51
За 4500лв. ако успееш да си вземеш сносна 156ца наистина ще си голям късметлия,знай че евтиното винаги излиза скъпо,разгледай в секция Продава има дости добри оферти,а и тук хората се грижат за Алфите си(поне голяма част :) ).Информацията ти за дебитомера съвсем не е вярна ползвай търсачката за дебитомера и ще разбереш какво е и как да се грижиш за него.СЪВЕТ:не си взимай Алфа 156 за толкова пари.

Kuker
15-09-2008, 23:03
Понеже ми стана интересно какво си гледал за тези пари реших и аз да разгледам .По мое скромно мнение под 6000 имаше 1 или 2 които ставаха на първо гледане.Всичко останало е морга според мен.Както каза колегата bokota по добре виж какво се предлага тук.Иначе ти стискам палци де.

Ilko Ivanov
15-09-2008, 23:07
Колега и в"Тунинг.бг" където не обичат много Алфите ти казаха(и аз включително),че за тия пари 156-ца не можеш да вземеш.Или поне такава дето става за каране.
Тука какъв отговор очакваш?...

krasy k
16-09-2008, 14:33
За тия пари може да си вземеш само лъсната и напудрена ламарина /с много кит,естествено/ За да стане на кола ще ти трябват около 3000-3500лв. ВНИМАВАЙ КОГАТО КУПУВАШ КОЛА ЗА "НАПРАВО БЕЗ ПАРИ" !!! Иначе - успех !!!

Susscrofa
16-09-2008, 14:45
Е чак за 4 500 трудно. Но успех все пак. С твоите познания искаш да си купиш 156 ца на стойността на 9 дебитомера. Успех, това беше шега, но за толкова пари само ако я взимаш от брат или сестра, които заминават да учат в чужбина иначе не купувай.:baby_bringin:

raffaello
17-09-2008, 21:14
Ако си приготвил 4500 то си вземи читава 146-ца, но за толкова пари 156 е направо лудост и да е технически добра.
Ще хвърлиш още 2-3 000 лв за да я стегнеш и само ядове по майсторите.
Реалната цена за читава 156-ца е около 7000-8000 лв
А по повод прословутият дебитомер, то това си е консуматив и се сменя на всички коли.
Успех с намирането на добър екземпляр от 156-ците.
Няма да съжаляваш с намерението си.

valter1968
18-09-2008, 11:55
Приятелю и за 4500 ЕU не лева в момента на нашия пазар няма добра156 от 1 месец обикалям и си търся и аз кола гледал съм над 20 коли и мама мия ужас всико е удряно пребойдисвано яко тропане и още по яко скърцане изпочупени халогени съдрани салони външно надрани и това става дума за коли на цена между 6500-8500лв а пък ти кво искаш да купиш за 4500 просто не искам и да знам не ги гледай в мобилето че са ги измили и снимали там където нямат визуален проблем но като отидеш на место реалната действителност ПЛАШИ ЯКО за да ти спестя и на теб разкарването и разочарованието пиши ми на ЛС коя кола от показаните 156 в мобиле те интересува и ще ти я опиша много подробно за кво става дума говорим за колите в София и около София Пълни кенефи с безкруполни нагли , изпечени лъжци и мошенници продавачи които ако ги чуеш какви отговори ти дават на въпроси от рода защо колата не пали без да и подадът ток защо климата не работи защо някое от ел стъклата неработи защо светят и не гаснат лампи по таблото и мн други просто хиляди забележки който за да ги отстраниш ще си скъсаш нервите и ще хвърлиш още толкова пари колкото си я купил самата кочина Аз лично приключих с търсенето на такава Алфа156 за цена до 8000лв подчертавам неуспешно а ти кво ще купиш за 4500 един господ знае УСПЕХ

JAMAL
18-09-2008, 13:24
По мои скромни наблюдения, в момента във форума има няколко 156-ци, които наистина си заслужават. На пръв поглед за купувача изглеждат по-скъпи от тези в мобилето или по автокъщите, но това е само привидно и се създава грешно впечатление.
Тепърва колата я очаква доста освежаване и постягане и крайната сума излиза доста солена.
Всичко това го казвам от личен опит. Когато взех моята белисима, нямаше как да не сменя термостат и ламбда сонда, защото разхода ме изяшдаше. Нямаше как да не пипна окачването, защото потропваше. Нямаше как да не и сложа аларма, музика, да платя всички такси, в повечето случаи и гумите са заминали на нововнесените автомобили. И други дребни и по-едри неща. Но първото впечатление беше, че е по евтина от тези тук...
Не се хвърляйте на евтините екземпляри.

fredi77
18-09-2008, 14:22
аз лично се рових 30 мин из autoscout24.de
за под 7000 евро не видях 156 която да изглежда добре - хубави лети джанти, прагове, червени циферблати, карбонова конзола и хубава тапицерия/кожа.
а точно това прави колата комфортна и луксозна вътре...
за сметка на това видях такива грозни изпълнения че се погнусих - син интериор (сини седалки и тапицерии на вратите), червен интериор - червени пластмаси на таблото и червени седалки
ужааас
те наистина струваха около 3000 евро, но аз лично не мога да си представя тормоза всеки ден в тазкава кола
така че порагледай малко из нета, виж какви варианти на интериора има и след това пак си потърси кола за около 4500 лв. - струва ми се няма да успееш
)

fred
30-09-2008, 20:49
Мен пък синия интериор най ми се нрави /кожа имам наум/, да не говорим за стария дизайн, специално такава си търсих, по новия ми е безличен един такъв...

koolio
30-09-2008, 23:43
Мен пък синия интериор най ми се нрави /кожа имам наум/, да не говорим за стария дизайн, специално такава си търсих, по новия ми е безличен един такъв...

Син кожен салон???

krasy k
01-10-2008, 00:46
Син кожен салон???

Да, от миналия месец ги правят масово :rotfl:

krasy k
01-10-2008, 00:51
Сега сериозно - виж това :


http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=25477

Susscrofa
01-10-2008, 08:53
Как син кожен салон бре. Аз не съм виждал такова. Моят е син, но не кожен, а това промазаното, като в тази обява последната. Много ме кефи още като търсих да си купувам търсех такова. Кожата седи готино но определено не я усещам добре на седалището си.

marian
01-10-2008, 10:40
Най добрият вариянт е да си вземеш гледан автомобил от форума.Но за тия пари....забрави.

fred
02-10-2008, 17:09
Как син кожен салон бре. Аз не съм виждал такова. Моят е син, но не кожен, а това промазаното, като в тази обява последната. Много ме кефи още като търсих да си купувам търсех такова. Кожата седи готино но определено не я усещам добре на седалището си.

QUOTE=koolio;331756]Син кожен салон???[/QUOTE]


Има син Момо салон, моят е такъв, виждал съм досега три четири такива /едната беше някъде от морето/, пише си го и като провериш ВИна, /тъмносин е/, а иначе във вина е даден BLUE и няма нищо общо с тоя синкаво сив цвят който Краси е показал

koolio
02-10-2008, 17:40
QUOTE=koolio;331756]Син кожен салон???


Има син Момо салон, моят е такъв, виждал съм досега три четири такива /едната беше някъде от морето/, пише си го и като провериш ВИна, /тъмносин е/, а иначе във вина е даден BLUE и няма нищо общо с тоя синкаво сив цвят който Краси е показал[/QUOTE]
Стига бе, можеш ли да пуснеш снимка? Сега остава да кажеш и че е с подлакътник и ще ти взема да ти пусна оферта.:naughty:

fred
02-10-2008, 18:26
Има син Момо салон, моят е такъв, виждал съм досега три четири такива /едната беше някъде от морето/, пише си го и като провериш ВИна, /тъмносин е/, а иначе във вина е даден BLUE и няма нищо общо с тоя синкаво сив цвят който Краси е показал
Стига бе, можеш ли да пуснеш снимка? Сега остава да кажеш и че е с подлакътник и ще ти взема да ти пусна оферта.:naughty:[/QUOTE]

Подлакътник няма:lupe: /ако не броим тоя на задната седлка/ Ето една под ръка, ама е правена зимата и така ти изглежда черна, поувеличих я малко.Не се продава :handshake:

Catalogue: T7 | 156 BENZINA (1997-2002)
MVS: 116.825.0(0) | BN 2.0 TS 16V CF2 RICCO
Version: V3 | BN RICH/DISTINTIVE
Engine Version: M3 | 2000 T.S. CF2
Interior: 494 | PELLE MOMO BLU
Prod. date: 1998-09


Да, от миналия месец ги правят масово :rotfl:

От миналия месец е наистина ама преди 10 г.:phone: