PDA

View Full Version : Жълтата лампичка (крушка) ми свети, но само докато не запаля фаровете???



BeHko555
17-09-2008, 14:44
Доста странно ми се стори и затова пиша пак за тази глупава лампа, знам че има много теми, но точно този случай не го намерих.
От известно време след като запаля и проклетата лампичка светва... докато не запаля фаровете, щом ги загася, ако не веднага то след минута, 2 пак светва.
Проверявах всички видове светлини и те са си ОК. Дали някой не се е сблъсквал с подобна ситуация?

fred
17-09-2008, 15:31
Ами както каза има много теми на тая тема разрови, тая лапма може да ти е на номера, в багажника и къде ли не, като не се вижда, голям праз, бих рекъл аз.

JORKOOO
18-09-2008, 17:31
Доста странно ми се стори и затова пиша пак за тази глупава лампа, знам че има много теми, но точно този случай не го намерих.
От известно време след като запаля и проклетата лампичка светва... докато не запаля фаровете, щом ги загася, ако не веднага то след минута, 2 пак светва.
Проверявах всички видове светлини и те са си ОК. Дали някой не се е сблъсквал с подобна ситуация?

Ако изписва текст, си го преведи и виж коя крушка е изгоряла.При мен ми го прави лампата за мъгла,включвам и я изключвам и индикатора изчезва.Масата се губи някъде:thumbup:

morfius
18-09-2008, 17:43
Къде трябва да го изпише тоя текст?

BeHko555
20-09-2008, 11:43
Ако изписва текст, си го преведи и виж коя крушка е изгоряла.При мен ми го прави лампата за мъгла,включвам и я изключвам и индикатора изчезва.Масата се губи някъде:thumbup:

Да изписва текст, ама няма къде... Мойта е преди тези дето изписват. А и не е крушка според мен, а нещо се ебават тоците, защото премигва много бързо и като включа габарити изгасва...