PDA

View Full Version : моля за помощ



wenss
20-09-2008, 19:40
Може ли някой да ми каже къде точно се намира помпата за горивото-тази която е в резервоара.Как мога да стигна до нея.Нещо не ми подава гориво.Незнам дали тя се е скапала има друга причина за да не работи-има ли някоя блокировка за горивото.
Колата е 156 1.9JTD-99г.

ФЕРАРИСТ
20-09-2008, 19:52
Трябва да махаш задната седалка - капачката за достигане е с 4 болчета и наполовина може да се каже че е в купето, другата в багажника......не съм ровил там, само я видях....всъщност сега видях че си на нафта, говоря за бензин.......ако има значение...

bobi_25
20-09-2008, 19:57
Трябва да свалиш задните седалки и облегалки и ще видиш един капак с 4 болтчета мисля че беше не съм сигурен, отвиваш болтчетата и вдигаш капака под нея е помпата,също така трябва и да свалиш кората на облегалките която е в багажника че някои болтчета от там се отвиват по-лесно.

wenss
20-09-2008, 20:12
Трябва да свалиш задните седалки и облегалки и ще видиш един капак с 4 болтчета мисля че беше не съм сигурен, отвиваш болтчетата и вдигаш капака под нея е помпата,също така трябва и да свалиш кората на облегалките която е в багажника че някои болтчета от там се отвиват по-лесно.

Бладодаря.
Утре ще пробвам.Чудя се само дали има някоя друга причина за да не работи.Ако се е скапала добре,но ако е не6то друго...