PDA

View Full Version : Не ми работят чистачките и климата...



WhitePower
23-09-2008, 21:11
Някой да има представа кое Ш....О реленце ме изебава и ме остави без чистачки и климатроник на другия край на България
Нямам ток на климатроника , запалката , чистачките
Предложения ???

Alexanderbb
23-09-2008, 23:10
може да е бушона на клаксона. виж дали ти светят и стоповете отзад

TRENDi
23-09-2008, 23:21
Може да прегледаш тези:

WhitePower
24-09-2008, 21:32
Не е бушон щото всички са здрави , като поддам външен + на бушона на някой от неработещите неща - тръгват всички , и климатроника светва и чистачките бачкат , ама като изгася си остават да бачкат ;)
някой основен + при поддаване на контакт липсва ама от реле ли идва от контактния ключ ли нещо липсва
трябва ми ел схема на нещата да видя кое животно прекъсва +са
благодаря предварително да всички помогнали
иначе лягах и гледах релетата ама само с гледане не става

155
05-11-2008, 22:44
Колага да споделиш как си реши проблема,че сега съм с някакво мостче там ама не си е работа.

Rider_alfa155
10-11-2008, 17:36
колеги, как са Ви клейморедите??
сигурни ли сте че проблема не е там .... хиляди пъти съм казвал не слагайте по 1 кг ключове на контакта.... :bouncing_smiley::kicking:

dimo
14-11-2008, 11:14
колеги, как са Ви клейморедите??
сигурни ли сте че проблема не е там .... хиляди пъти съм казвал не слагайте по 1 кг ключове на контакта.... :bouncing_smiley::kicking:
тъй тъй само ключа на колата за да нямате ядове

Dimicha
24-02-2011, 21:45
Здравейте,извинявам се пак,че съживявам поредна стара тема,но имам главоболия с чистачките.По-точно няма ги...не тръгват.След като прочетох тази тема,отидох и проверих бушоните....оказа се наистина бушон-махнах маркираният по-горе бушон F3 и сложих на негово място следващия-F4.Последва кратко преместване на чистачките,след което спряха на средата на стъклото и дотам...мисля,че изгорих и този бушон.Та,първият ми въпрос е-от какво горят тея бушони?Сложих следващия-F13-тръгнаха.Та явно имам два бушона за сменяне,но не за това ми е питането,а за следното нещо.За какво са бушони F4 и F13-до единия има нарисувана перка-да не би да е за перката на радиатора,щото ме е страх да не прегрея колата...


Другият ми въпрос е относно лявата ми чистачка,щото докато не работеха реших,че са замръзнали,щото имаха един пръст лед отгоре и с всичкия си акъл реших да ги раздвижа ръчно...при което лявата каза "прас" и очевидно се откачи от механизма...Сега като сложа здрав бушон дясната тръгва,но лявата не.Дали съм я счупил и как да я оправя ми е питането.Благодаря ви предварително!