PDA

View Full Version : Организиране на среща за хората живеещи в източната част на СФ.



Pages : [1] 2 3 4 5

MUROMAN
28-09-2008, 23:10
Имам предложение за среща на хора от източната част на СФ/и по конкретно -Левски,Враждебна,,Х.Димитър,Герена,Суха Река,Подуене,Център,Држба/ ,какато и за редовни срещи.
И понеже дните сряда и четвъртък са заети ,то предлагам да е във ВТОРНИК.
Смятам ,че Пицария "ВИКИ" в Левски Г е добро ,удобно и просторно място/има голям паркинг в близост/ за тези начинанания.Намира се непосредствено до Домко.Цените са прилични,обслужването и кухнята са добри.
Местонахождение от стадион Герена се кара по бул .Вл.Вазов и след това на първия сфетофар вляво.
Приблизителен час около 19,30 или 20:00 часа.
Очаквам предложения,мнения и коментари в темата.
:cheers::cheers::cheers::big_beer:

Bonev
28-09-2008, 23:20
Еми бате "WEST SIDE ALFA ROMEO" ще Ви дойде на гости да Ви уважи! Като организирате нещата дайте знак!:clap2::mobile:

lulin racing
28-09-2008, 23:36
Там сме :shoot: ;)

MUROMAN
28-09-2008, 23:38
ще дам знак нека нещата да добият по ясна представа.

mimo_
28-09-2008, 23:42
Аз и без това съм по цял ден там:picnic:

StarChild
29-09-2008, 00:35
ще дам знак нека нещата да добият по ясна представа.

Бате къде е това левски г нямам никаква представа!

Furious 155
29-09-2008, 01:15
Бате къде е това левски г нямам никаква представа!
значи е далече... нии от южните и нии сме ора :)

MUROMAN
29-09-2008, 15:01
Бате къде е това левски г нямам никаква представа!

аз ще осигуря кордон за незнаешите адреса хора,това де не ви притеснява.

Pebles
30-09-2008, 09:08
Хайде организираите се да доидем да се :cheers::cheers::cheers:
При резервациите имаите в предвид и Люлинската маФия......

MUROMAN
30-09-2008, 09:39
Днес предлагам към 8 да се съберем там.Ще ви помоля до към 6 часа да ми кажете примерна бройка на хората които ще идват за да запазя маса и места.такакато гледам маи ще сме си само Аз и Люлинскат бригада.

MUROMAN
30-09-2008, 16:55
няма ли никакъв интерес???люлинците заспаха ли?

marian
30-09-2008, 17:02
няма ли никакъв интерес???люлинците заспаха ли?Без нас ви пропада срещата ли?

Васил Петров
30-09-2008, 17:19
Аз за днес съм навит.

MUROMAN
30-09-2008, 17:53
е чак да пропада не ,но ще сме много малко хора като за пръв път.
оставям телефон за навитите да доидат за да не се разминеме
0898 45 37 90.

Absente_
30-09-2008, 19:22
еми аз съм там то сега е 7 : 20 демек след около 20тина минути тръгвам , дано не се окаже че само само аз ще съм там :)) по точно аз и аско и той ще дойде 100%
Айде meet u there.......

marian
30-09-2008, 20:57
еми аз съм там то сега е 7 : 20 демек след около 20тина минути тръгвам , дано не се окаже че само само аз ще съм там :)) по точно аз и аско и той ще дойде 100%
Айде meet u there.......Споделете после как е било.Ако се наложи ще ви превземеме.

MUROMAN
30-09-2008, 22:17
Беше весело,хората потвърдили участието си доидоха ,ходихме в О,Азис.Ядохме,пихме и се веселихме.На мен лично ми беше весело.Колите бяха 2 бр -145,1 бр -146 и
1 бр -155.Благодарности на колегата васил Петров ,че ни уважи и доиде.Дано да си е изкарал добре в нашата компания.
:go::boost::gas:

koolio
30-09-2008, 22:40
Колите бяха 2 бр -145,1 бр -146 и
1 бр -155.
:calc::hehe::bouncing_smiley:

Васил Петров
01-10-2008, 00:23
беше ми много приятно но трябваше да доидеш с нас имаше кво да се види. Другия пат пак така на маса :big_beer: и едно голямо :bravo: за цялата компания имаше си от сичко по малко.

MUROMAN
01-10-2008, 09:42
Absente- да вземе да пусне неговите снимки.Имаше много смях.Раздухайте какво стаан с Дрифт партито,имаше ли емоции?

Absente_
02-10-2008, 10:37
"дрифт партито" беше яко то по скоро беше "драг парти" много гонки имаше даже и аско се пуска няколко пъти.Имаше и един колега с 166 сива виждал съм го на срещите в неделя ама незнам как се казва , на средна възраст и носи оптични очила, дано се познае :)
А забравихте да кажете как кръстихме срещата!
Така първата среща в тази част на софия бе кръстена "пръдливата среща" :flamingdevil: : )))) а снимки ще видя кои са хубави че имахме и проблем с техниката :frown:

MUROMAN
02-10-2008, 10:54
,, ГАЗ Среща ,, :gas::big_beer:
:Yoda: това е Ацко 88 :hehe:
пущай снимките бе момче до кога ще те чакаме,не остана време?

Bonev
02-10-2008, 17:37
:bravo: Като гледам сте се организирали! Кога ще ви е следващата среща, може и ние да се присъединим към Вас!

Absente_
02-10-2008, 17:59
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292078

ето малко снимки , но както казах имахме проблем с техниката и много бяха изтрити :))) за следващия път поне ще знам на какви настроики се снима вечерно време :)))

MUROMAN
03-10-2008, 13:23
хахаха беше си супер среща ,нищо ,че бяхме една шепа народ.Другия ВТОРНИк очаквам да има повече хора и повече купон.Очакваме пришълци от цяла София
/и страната / които иска да идва само да се обажда предварително.


"Официална Покана"
към Люлинската Бригада да ни дойдът на гости.
:cheers::big_beer::humpx:

marian
03-10-2008, 13:28
хахаха беше си супер среща ,нищо ,че бяхме една шепа народ.Другия ВТОРНИк очаквам да има повече хора и повече купон.Очакваме пришълци от цяла София
/и страната / които иска да идва само да се обажда предварително.


"Официална Покана"
към Люлинската Бригада да ни дойдът на гости.
:cheers::big_beer::humpx:Много сме:bounce8:

Bonev
03-10-2008, 19:01
Еми да вземеме да дойдеме, аааа? Мерси за поканата!!!!!

StarChild
04-10-2008, 12:23
Кирето както винаги е на черешата:haha:

А и тия среши вторник ок ама аз като през повечето време съм командировка през седмицата и вечно изпускам нещата ама какво да се прави все ще се класирам някога!:???:

ivo_red
04-10-2008, 15:49
Баси кви неща се случват в Ийст Сайд, па язе да не знам...

MUROMAN
04-10-2008, 17:56
ти спиш Ивчо .Да те чакаме ли за другата среща?Държа много да дойдеш ти си от нашия отбор.:thumbup:

Absente_
04-10-2008, 22:04
хаха днеска имаше "дневна" среща с участието и на lulin racing :) задружно люлина,аско и мъро слагаха ксенон на мъро аз позакъснях ама пак ще предложа малко снимков материал :))
Малко по късно през деня отидохме на светофара да се дърпаме то си стана бая голяма гонка среща, около 20 коли се събрахме импровизирано и от време на време спирахме движението на бул.Вл.Вазов :))
Щеше да е хубаво да има и хубав край с по някоя бира ама... на Мъро алфата му се разсърди след няколко дръпки с мен :((((
Кажи какво стана прави ли нещо като се прибра , води ли я някъде ???

ето и снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292829

lulin racing
04-10-2008, 22:15
ЕеЕ само една човешка снимка на ! САмо газо се види :roll2: :roll2::roll2::roll2:

Absente_
04-10-2008, 22:21
хахаха да има две снимки който трябва да ги кръстя
"те работят заедно" :)))) ти и аско :)) аа що си тръгна бе тоя с калибрата се разби да "храни" после добре че дойде една друга калибра дето го наказа многооо многоо многоооо и млъкна :))

lulin racing
04-10-2008, 22:26
ами като е толкова отворен да му докарам 1.7 16в 150 коня? Поне да са равни

Pebles
05-10-2008, 00:18
2.0 опел се е пробвал с 1.8 АЛФА РОМЕО ли?И к`во стана???????

acko88
05-10-2008, 03:27
2.0 опел се е пробвал с 1.8 АЛФА РОМЕО ли?И к`во стана???????

Емиии за огромно мое съжаление както и на другите алфицата падна,аз лично залагах много на нея защото тази опел аз сам го бил и просто мислих че за пореден път ще му натрием носа на ц20хе-то :(

lulin racing
05-10-2008, 09:29
Нали се сещаш,че само от 1 път неможе да се каже с точност ! Айде след феста със сменен горивен филтърр
,резонатор,спортен филтър и 100 октанова тунджа ще се пробваме пак ;)

Pebles
05-10-2008, 10:34
Нали се сещаш,че само от 1 път неможе да се каже с точност ! Айде след феста със сменен горивен филтърр
,резонатор,спортен филтър и 100 октанова тунджа ще се пробваме пак ;)

Ама къф е смисъла да се пробваш пак,като те гледам как си се надъхал,със сигурност ще го биеш.........
Ама що не се пусне с някоя АЛФА РОМЕО 2.0 да видим дали тоооо опел ще има шанс,щот искрено се съмнявам........

Bonev
05-10-2008, 11:14
2.0 16В срещу 1.8В егати тапнята!!! И все пак си мисля, че опела е имал просто касмет!

MUROMAN
05-10-2008, 14:35
Гаден Хлопел,мене Absente_ ме би и 2-та пъти на Газ.Не ставам за рацер аз и колата ми е бавна ,ще слагам другия път Блу Форс Газ и ще го счепим/за мрака става дума :firstprize:/

acko88
05-10-2008, 16:26
Нали се сещаш,че само от 1 път неможе да се каже с точност ! Айде след феста със сменен горивен филтърр
,резонатор,спортен филтър и 100 октанова тунджа ще се пробваме пак ;)

Слави бате в момента това е супер комлексарско дето го казваш несе сарди ама е така!Този опел е в ужасно техническо състояние не е виждал нови консумативи от 20 000км по тежък е и нищо нему е пипано!Няма чип няма нищо освен права генерация и спортен филтер от Илиенци.Казах ти аз самия неповярвах че те дръпна!Пред цяла бояна аз го дръпнах с 1-2 коли и той си раглоби половината кола за да си свали фара за да му влиза свеж въздух и тогава ме би и то минимално като му бях на задната броня.Няма смисал от тия глупости не ти е наред колата хубаво,него казвай кажи просто нямах късмет или нещо такова защото това с управданията след гонка си е направо ......... Упра ви си колата момчето винаги е готово да се пусне пак,иии Гого (Absente) аз лично нечух Иво да е хранил слави след гонката аре братле без допълнителни интриги!

acko88
05-10-2008, 16:32
Ама къф е смисъла да се пробваш пак,като те гледам как си се надъхал,със сигурност ще го биеш.........
Ама що не се пусне с някоя АЛФА РОМЕО 2.0 да видим дали тоооо опел ще има шанс,щот искрено се съмнявам........

Амбицията е едно от най-важните неща за победа,аз я имам в голямо количество и можеби затова доста често успявам.Принципно аз пуснах мухата да се дръпнат като исках запореден път да докажем че по малак двигател може да бие тая легенда ц20хе то е ясно че QV ще смаже калибрата и каквоооо!?Браво на алфата...Аз немисля така бих казал браво примерно на някоя алфа 1.6 като бие астра GSI това е похвално защото когато вече колите са със еднакви параметри тогава вече всичко зависи от качествата на шофира!А аз досега несам чул на нито едни гонки спора да е кой е по добър шофиор а коя кола е по бърза нали ;)

acko88
05-10-2008, 16:34
2.0 16В срещу 1.8В егати тапнята!!! И все пак си мисля, че опела е имал просто касмет!

Според мене Люлина не е тръгнал както трябва,той сам каза че сега колата му неможе да потегля само варти гуми.

marian
05-10-2008, 17:24
Това тема за среща ли е или за гонки?

MUROMAN
05-10-2008, 18:44
Момчето с Калибрата не е хранил,това мога да кажа и аз.Темата е за СреЩи,имаше среща за майсторене по колата ми.Свършихме не лоша работа,но ще трябва да се преправят някои работи,после имаше и малко драг това е .:thumbup:
ВТОРНИК в 8 часа очакваме да се повтори срещата в кв Левски.

Absente_
05-10-2008, 20:22
,иии Гого (Absente) аз лично нечух Иво да е хранил слави след гонката аре братле без допълнителни интриги!

мн е тъпо като не си бил там да се изказваш , по-точно като и двамата с Мъро не сте били там да се изказвате , въпросното хранене беше веднага след гонката когато слезнахме от колите а вас с Мъро ви нямаше и аз не ви бях видял къде сте и тръгнах да ви търса!
А "храненето" се състоеше в това че "Комина" каза нещо от сорта на "хахаха тоя колко е зле бих го и избега"

lulin racing
06-10-2008, 09:10
ХАХАХАХ "Комин" тоя комин ще му спука газа на Калибрата следващия път ;) Дришлио да не говори като колите не са от 1 клас! Това че ти Киро си го бил слабо ме интересува! Моята кола в момента е запушена отвсякъде ! Филтри дузи и още 100 такива глупости! Така че пак казвам от 1 гонка нищо неможе да се разбере камоли аз самия знам че колата не е в ред !!!!!!!! + Съединител ! Като е ОК ще го питам аз къде е тръгнал с тоя Веждояд

StarChild
06-10-2008, 10:07
хаха тоя снимков матерял трябва да го кръстите "урок по слагане на ксенон":pp:

acko88
06-10-2008, 13:54
ХАХАХАХ "Комин" тоя комин ще му спука газа на Калибрата следващия път ;) Дришлио да не говори като колите не са от 1 клас! Това че ти Киро си го бил слабо ме интересува! Моята кола в момента е запушена отвсякъде ! Филтри дузи и още 100 такива глупости! Така че пак казвам от 1 гонка нищо неможе да се разбере камоли аз самия знам че колата не е в ред !!!!!!!! + Съединител ! Като е ОК ще го питам аз къде е тръгнал с тоя Веждояд

Слави а ти четеш ли бе бате !?!?Какво ти казахме аз и Марян!?!?Комина не те е хранил!И какво ми говориш толкова сърдито сеедно аз съм те обидил нещо.Казвам ти пак оправданията след гонка са си е едно голямо :dyrvo_v_kenefa: управи си колата и пак се пусне с него ако искаш и 200 пъти това пък мен вече неме интересува.
Айде стига щуротий след 5 дни имаме празник и на една маса ще седиме :cheers: пак ли ще спориме или ще пиеме?

Ma7e4k0
06-10-2008, 13:57
Имам предложение за среща на хора от източната част на СФ/и по конкретно -Левски,Враждебна,,Х.Димитър,Герена,Суха Река,Подуене,Център,Држба/ ,какато и за редовни срещи.
И понеже дните сряда и четвъртък са заети ,то предлагам да е във ВТОРНИК.
Смятам ,че Пицария "ВИКИ" в Левски Г е добро ,удобно и просторно място/има голям паркинг в близост/ за тези начинанания.Намира се непосредствено до Домко.Цените са прилични,обслужването и кухнята са добри.
Местонахождение от стадион Герена се кара по бул .Вл.Вазов и след това на първия сфетофар вляво.
Приблизителен час около 19,30 или 20:00 часа.
Очаквам предложения,мнения и коментари в темата.
:cheers::cheers::cheers::big_beer:

И аз от опит знам че пицарията е доста добра :metal:

lulin racing
06-10-2008, 14:12
Слави а ти четеш ли бе бате !?!?Какво ти казахме аз и Марян!?!?Комина не те е хранил!И какво ми говориш толкова сърдито сеедно аз съм те обидил нещо.Казвам ти пак оправданията след гонка са си е едно голямо :dyrvo_v_kenefa: управи си колата и пак се пусне с него ако искаш и 200 пъти това пък мен вече неме интересува.
Айде стига щуротий след 5 дни имаме празник и на една маса ще седиме :cheers: пак ли ще спориме или ще пиеме?

Не е :dyrvo_v_kenefa: защото колите не са от 1 клас! А за празика така е всички сме в куп :cheers::bg:

acko88
06-10-2008, 14:25
Добре утре на срещата в квартал Левски-Г в пизария "ВиКи" кой ще идва да знам колко места да запазя че там е много елитно и без резервация пак ще увиснем и ще ходим в О'азиса :D

MUROMAN
06-10-2008, 14:39
Утре ВТОРНИК имаме среща в 8:00 часа пред пицария "ВИКИ" в кв.Левски Г.

Моля хората които имаж желание или поне намерение да да ни го съобщят за да запазим места и маса.
:cheers:

Stoyan Georgiev
06-10-2008, 18:18
аз съм зает до 20.30, ама както казах на кирето че звъннем като се освободя за да знам дали има сми да идвам :)

Васил Петров
06-10-2008, 19:28
едно от широките места:roll2:

acko88
06-10-2008, 20:31
едно от широките места:roll2:

Имаш го :) закачи некой друг алфист покрай тебе

MUROMAN
06-10-2008, 20:38
Хората ,които додат на нашата среща ще получат първи от Клубните флаери за " Итал Феста". Като бонус към всяка поръчана бира
.Моля да заявите места за да знаем колко места да запазим. :cheers:

acko88
06-10-2008, 21:15
Хората ,които додат на нашата среща ще получат първи от Клубните флаери за " Итал Феста". Като бонус към всяка поръчана бира
.Моля да заявите места за да знаем колко места да запазим. :cheers:

Ами май ще се окаже че ще запазим 10-на места пък който после идва ако си намери каде да седне хубаво ако не ... незнам :)

Absente_
06-10-2008, 21:44
айде утре вечер среща и после на ганки и дрифт на в дружба, миналия път имаше много коли много повече отколкото се събират на Бояна! такаче айде идваите хем на гонки хем на среща а между срещата и гонките аз лично винаги си хода до нас за.... :dyrvo_v_kenefa: че тия какво ли слагат в тая пица :whistle:

Absente_
06-10-2008, 21:46
аз съм зает до 20.30, ама както казах на кирето че звъннем като се освободя за да знам дали има сми да идвам :)

ее ти па.. мн ясно че има смисъл, винаги има :)) ааа между другото аз съм Георги Стоянов хахах яко :)

StarChild
07-10-2008, 08:12
Айде почна се с бизнеса и в тази тема:) Мъро ако се освободя по рано ще ти звънна да имаш в предвид едно две места или на Васко, че да одим двамата! Не се ориентирам много къде е тая пизерия:native:

Васил Петров
07-10-2008, 12:25
немаш проблем StarChild :thumbup:

acko88
07-10-2008, 15:20
Туко що запазих маса за 10 човека понеже никой неказа със сигурност дали ще идва а за тези който знам че ще дойдат местата ще стигнат.Заповядайте кам 8 часа резервацията е на името на Клуб Алфа Ромео :)

Васил Петров
07-10-2008, 16:15
евалата ще има :big_beer:

Bonev
07-10-2008, 22:40
Sorry, че не можах да присъствам на срещата, но имах уважителни причини! Сигурен съм, че сте си изкарали чудесно! ПОЗДРАВИ!!!

Васил Петров
07-10-2008, 23:42
Пак спретнах ме много добра среща а и състава почва да ни се разширява което е похвално.Ще чакаме снимки от нашия фотограф.Някои лица от снимките трудно ще бадат разпознати :metal:
Bonev: несе коси ще те чакаме на гости другият път. :big_beer:

acko88
07-10-2008, 23:46
Пак спретнах ме много добра среща а и състава почва да ни се разширява което е похвално.Ще чакаме снимки от нашия фотограф.Някои лица от снимките трудно ще бадат разпознати :metal:
Bonev: несе коси ще те чакаме на гости другият път. :big_beer:

Човек пък да несе постриже е*и му майката :D:D:D:D:D:D:D

Добра си беше срещата даже много добра :) Хапнахме пиинахме посмяхме се и после на дрифт парти.

Васил Петров
07-10-2008, 23:52
нема да те познаят :innocent:

Stoyan Georgiev
07-10-2008, 23:56
:thumbup: обгорихме хубао гарнитурите

Absente_
08-10-2008, 00:15
:thumbup: обгорихме хубао гарнитурите
Аз неможах да помириша :sad:
Втората ни среща беше доста.... доста ... успешна посъбрахме се малко повече хора, имахме 3 броя 145чки,една 146 , една 155 и една 159тка и един колоездач, заведението беше доста по - добро (само него ще си запазваме засега,спагетите бяха супер :))) посмяхме се доволно И след това "Дрифт партито" беше доста добро
и като официален фотограф на тези срещи ето и малко снимков материал (незнам защо ама Мариан на въобще не се усмихва като се снимаме винаги е с няква супер сериозна физиономия , добре че веднъж го издебнах докато се смеехме на програмата за италфеста която аско подготви , но това е друга тема :haha: :)
http://www.absente.snimka.bg/album.php?album_id=294141

MUROMAN
08-10-2008, 00:54
Супер среща,аз лично много се изкефих.Бяхме малък състав ,но качествен.В завездението успяхме да зарибим още един чокек/собственик на 155/. После хапка ,пиика,лафове,много Смях,загряване на гумите и беж към Дрифт Партито.Там здраво нелегални дръпки и врътки+много пушеци,хора,гуми,Полиция :busted_cop: абе въобще здрав екщън.Алфа отбора вся малко смут и респект с пристигането и присъствието си ,пораздаде брушури и се покефи.
Ето няколко скромни снимки и от мен.Фотографа ни е папарак и или не му работи хапарата или му пада батерята или му се преебава музика .:big_whoops:
Няколко скромни снимки и от мен,
поздрави на цялата ни групичка. :cheers::big_beer::boost:
Много сме -Силни Сме.:firstprize:

lulin racing
08-10-2008, 01:10
Леле и момичета е имало :firstprize: не е лошо русото :roll2: :bowdown: мацо внимавай Люлина да не те издебне :rotfl::rotfl::rotfl: Шегичка Кире,нали си мой човек ;)

MUROMAN
08-10-2008, 01:44
Леле и момичета е имало :firstprize: не е лошо русото :roll2: :bowdown: мацо внимавай Люлина да не те издебне :rotfl::rotfl::rotfl: Шегичка Кире,нали си мой човек ;)

Русо - "Гладно НЯМА":haha:

StarChild
08-10-2008, 06:50
Готина срещичка беше:pimp: дам, ама никой ли не направи сники от дрифт партито и особено после като куките сгащиха няколко баварки на сфетофарите.:busted_cop:

odisey
08-10-2008, 09:56
Еваларка :) супер беше :) довечера в Люлин :tooth:

Stoyan Georgiev
08-10-2008, 11:40
заведението беше 6 точки, мн арни сервитьорки :tooth:

ПП: довечера люлин ше го пропусна, че главата ми е еееей такава и тоа грип май пак ме фана :(

Bonev
08-10-2008, 13:03
Човек пък да несе постриже е*и му майката :D:D:D:D:D:D:D

Добра си беше срещата даже много добра :) Хапнахме пиинахме посмяхме се и после на дрифт парти.

:noooo::noooo::noooo:Мно-о-о-о си готин!!!!! Фиешън!!!

MUROMAN
09-10-2008, 21:09
Тука винаги сме били и ще бъдем готин отбор.:bg:

Васил Петров
13-10-2008, 11:14
Утре ще пием ли по биричка.

MUROMAN
13-10-2008, 14:04
абе аз нещо от оная вечер съм настинал,но ще доида ще пия чай с ром.;-)

Absente_
13-10-2008, 14:08
Утре ще пием ли по биричка.
по няколко , а и от лудите спагети
:eat:

Stoyan Georgiev
13-10-2008, 15:09
по няколко , а и от лудите спагети
:eat:

ае спагетите верно мн добри, ама ще пропусна утре :(

MUROMAN
13-10-2008, 22:41
ще пропусна утре :(
2-ка и отсъствие за теб тогава.:eat:

Stoyan Georgiev
13-10-2008, 23:03
2-ка и отсъствие за теб тогава.:eat:

сестрата има РД па и имам ралта преди тва , ше видим как се развият нещата във времето, може на дрифта да дойда,ако ме упътите някак

Absente_
14-10-2008, 16:25
ами аз резервирах 1 маса ще се видиме довечера значи :)

kritika
14-10-2008, 17:40
и ния ще доидем от пловдив да видете червеното,,СЕДИЧИ,,

acko88
14-10-2008, 18:27
Евентуанално и аз няма да ви удостоя с присъствие имам ангажимент но ще гледам да мина ако имам възможност :kicking:

MUROMAN
19-10-2008, 20:40
ааа без тебе не почваме.:pp:

DSlavev
20-10-2008, 23:03
Еи банда ще има ли утре сбирка, че имам желание да се присъединя към вас.

MUROMAN
20-10-2008, 23:46
Да ще има утре в 8ч вечерта сме пред пицария ВиКи в Левски Г. :cheers:
Заповядай и ти .

acko88
22-10-2008, 17:33
Пак си беше добра срещичка,вярно че отсъстваха двама бандити (Ники и Васко) и заради тази работа ще почерпят следващия път :beer: базикам се,следващия път да сте тука иначе аз и Мариян ще ви се забием в задниците и на двамата 145-цаджий такива :D:D:D

MUROMAN
22-10-2008, 17:36
Сноще се събрахме обичайните заподозрени мутри:ACKO 88,Absente_ ,АЗ,доиде и колегата DSlavev.Пихме по бира,направихме 1 обиколка за загряване на гумите и ходихме да гледаме как бързите хора с Бмвета си палят гумите и си чупят колите .:Bolt:
Там замалко се присъедин и Стар Чилд.
Васко Петров има отсъствие в присъствената книга,има цяла 1 седмица ад си помисли как да си оправдае отсъствието.:beer:

Bonev
24-10-2008, 00:14
Сноще се събрахме обичайните заподозрени мутри:ACKO 88,Absente_ ,АЗ,доиде и колегата DSlavev.Пихме по бира,направихме 1 обиколка за загряване на гумите и ходихме да гледаме как бързите хора с Бмвета си палят гумите и си чупят колите .:Bolt:
Там замалко се присъедин и Стар Чилд.
Васко Петров има отсъствие в присъствената книга,има цяла 1 седмица ад си помисли как да си оправдае отсъствието.:beer:

Скоро Люлинската бригада ще Ви дойде на гости, така че мислете му как ще се подготвите!!!:cheers::big_beer::bounce8::thumbup:: tequilla:

MUROMAN
24-10-2008, 19:32
Е това скоро е от поне 1 месец,несериозни сте.

Absente_
24-10-2008, 23:43
Е това скоро е от поне 1 месец,несериозни сте.

:yes:

Bonev
25-10-2008, 10:34
Е това скоро е от поне 1 месец,несериозни сте.

Очаквай неочакваното:wow:!!! - Биг Бонев:devil:

acko88
27-10-2008, 21:02
Очаквай неочакваното:wow:!!! - Биг Бонев:devil:

Бонев айде бе играчоре айде метнете се поне утре и дайте некав ориентировачен брой да напраим резервация.Айде по сериозно че люлинците вече ви излезна кофти репутация (несериозни и слаби пиячи) :D:D:D

marian
27-10-2008, 21:08
Бонев айде бе играчоре айде метнете се поне утре и дайте некав ориентировачен брой да напраим резервация.Айде по сериозно че люлинците вече ви излезна кофти репутация (несериозни и слаби пиячи) :D:D:DНяма по силни от нас бре:firstprize:

Pebles
27-10-2008, 21:29
Няма по силни от нас бре:firstprize:

Нема-а, нема-а-а, неке се родат по-големи пияници от люлинци!!!:cheers:

MUROMAN
28-10-2008, 01:01
Да бе да лъжливи Спиртисти :tequilla:.Несериозници.

Bonev
28-10-2008, 08:58
Тихо-о-о бе-е-е-е:chair::whip:!!! Ще дойдеме някой ден!!! Казах, очаквайте неочакваното!!!:new_Eyecrazy:

MUROMAN
28-10-2008, 16:40
Днес отново има среща,нека хората които мислят да доидът да пишат в темата за да се запазят места.:tequilla:

acko88
28-10-2008, 17:06
Ей обаждам се за маса за 12 човека ако има някой друг който ще идва да ми звънне 0876 09 58 22-Киро

marian
28-10-2008, 17:14
Люлин отпада отново:x

Светланчи
28-10-2008, 17:52
Ей обаждам се за маса за 12 човека ако има някой друг който ще идва да ми звънне 0876 09 58 22-Киро


кога ви е среащата и къде е???????????????????????

acko88
28-10-2008, 18:36
кога ви е среащата и къде е???????????????????????

Всеки вторник от 8:00ч. в пицария "ВиКи" квартал Левски-Г,и след това се местим в дружба на събиране на drift.bg :meeting:

StarChild
28-10-2008, 21:30
И отново без мен! Пиша ви от Благоевград много поздрави на тайфата и весело!;)

acko88
28-10-2008, 23:26
И отново без мен! Пиша ви от Благоевград много поздрави на тайфата и весело!;)

Предположихме че си нещо командировка,нищо де следващия път :) Доста доволна среща се получи този път!

Absente_
28-10-2008, 23:32
да само чакаме снимки от Мъро "че аз нямах батерия" хехехе той е резервен фотограф :twisted:

Васил Петров
29-10-2008, 01:03
само че незнам кои неме остави да се навечерям :chair: а срещата беше идеална хубаво си побъбрих ме:meeting:

MUROMAN
29-10-2008, 09:50
Всеки ВТОРНИК от 20.00ч. в Левски Г ,пицария "ВИКИ".

Иначе вчерашната среща се получи доста добре,събрахме се доста хора.Хапка,пиика,много приказки и сладки истории.После в редичка и колонка дружно се отправихме към Булгарплод да съберем малко силни емоции.
А там обичайните дрифтове,надсвирвания,пушеци от гуми и народ.Този път имаше и малко драгове и гонки. :busted_cop:
Има и доста снимки които ще кача малко по-късно.

Поздрави на всички.:go:

acko88
29-10-2008, 12:13
Всеки ВТОРНИК от 20.00ч. в Левски Г ,пицария "ВИКИ".

Иначе вчерашната среща се получи доста добре,събрахме се доста хора.Хапка,пиика,много приказки и сладки истории.После в редичка и колонка дружно се отправихме към Булгарплод да съберем малко силни емоции.
А там обичайните дрифтове,надсвирвания,пушеци от гуми и народ.Този път имаше и малко драгове и гонки. :busted_cop:
Има и доста снимки които ще кача малко по-късно.

Поздрави на всички.:go:

Абе к'во е т'ва по кЪсно бе !?!??Ша ги качваш веднага!!!мЪроман

acko88
29-10-2008, 12:14
само че незнам кои неме остави да се навечерям :chair: а срещата беше идеална хубаво си побъбрих ме:meeting:

Кой те прекъсна бе бате :hump: хахахха


ееееееееедно и осем :D:D:D:D:D:D

Absente_
29-10-2008, 17:06
Кой те прекъсна бе бате :hump: хахахха


ееееееееедно и осем :D:D:D:D:D:D

хахахахахахахахахахххххххххххххххххххахахахааа аз го прекъснах :hump: ако говори за тва дето си мисла :))))

:blush: ееееедно и осем.... :blush:

MUROMAN
29-10-2008, 19:23
снимките моля .:busted_cop:Приликата с познати лица е съвсем случайна.:-P

acko88
29-10-2008, 20:02
Ей го фотографа се обади ама пак несме в целия си блясък!:meeting:

Absente_
29-10-2008, 20:16
Васко къв секси език е изкарал ХахаХАхахаа

Васил Петров
29-10-2008, 21:13
Васко къв секси език е изкарал ХахаХАхахаа

готин готин :Tease: а и ко да се прави еееееееееееднооо и осемммммммм :twisted:

DSlavev
29-10-2008, 21:34
Много добри снимки, ама то щото и компанията е много яка:meeting:

Bonev
29-10-2008, 22:11
Мноо тъпо, че не можахме да дойдем, ама гледам добре сте си изкарали!!! Абе кво сте направили на камиона бе ахмаци???:new_Eyecrazy:

Abarth
29-10-2008, 22:20
Имаше включване и от надежда чак :lol:

Absente_
30-10-2008, 00:10
Мноо тъпо, че не можахме да дойдем, ама гледам добре сте си изкарали!!! Абе кво сте направили на камиона бе ахмаци???:new_Eyecrazy:

Васко му вкара една главичка :twisted:

MUROMAN
30-10-2008, 08:47
Васко му вкара една главичка :twisted:
и едно коленце.:-D

Васил Петров
30-10-2008, 12:21
не лажете 1 главичка и 2 коленца :roll2: кво да се прави як сам си.:flex:

acko88
30-10-2008, 14:39
не лажете 1 главичка и 2 коленца :roll2: кво да се прави як сам си.:flex:

Ей вандал изпотроши ми бегачката :pirate:

Bonev
30-10-2008, 15:37
Егати главата имаш Васе!!! Бате, имам една стена за събаряне на вилата! Кво ше каеш да и удариш една глава:brickwall: и 2-3 коренца, ша черпа!!!:cheers:

Stoyan Georgiev
30-10-2008, 16:37
Ей го фотографа се обади ама пак несме в целия си блясък!:meeting:

ае къ е таа маца до теб а ? :pirate::pirate:

acko88
30-10-2008, 17:32
ае къ е таа маца до теб а ? :pirate::pirate:

май гърл френд :big_love:

Васил Петров
30-10-2008, 17:41
Егати главата имаш Васе!!! Бате, имам една стена за събаряне на вилата! Кво ше каеш да и удариш една глава:brickwall: и 2-3 коренца, ша черпа!!!:cheers:

колко му е и нея ще я бутна :tooth:

MUROMAN
30-10-2008, 19:55
колко му е и нея ще я бутна :tooth:

Леле Васко ти и правителството ще бутнеш както си се засилил.:bounce8:

Васил Петров
30-10-2008, 21:52
да стана кмет на софия........ мале незнам кво ще става може би една светло синя брера :whistle: без подкупи.

Stoyan Georgiev
30-10-2008, 22:59
май гърл френд :big_love:

охоооо и да се не пофалиш

и ти я втаса

acko88
30-10-2008, 23:08
охоооо и да се не пофалиш

и ти я втаса

Еее стига бе неме отписвай все още :drunk:

MUROMAN
01-11-2008, 18:33
Отписваме те ,вече спадаш в категорията -
"Женени с Деца:tooth:"

Furious 155
01-11-2008, 22:41
Отписваме те ,вече спадаш в категорията -
"Женени с Деца:tooth:"

чччшшшшш младеж - айде вторника да се уговорим някъде да ме вземеш да дойда и аз на тая среща :)

MUROMAN
02-11-2008, 11:11
така да бъде.:phone:

acko88
03-11-2008, 14:46
Който ще идва утре да казва тук да знам да му запазвам място!

MUROMAN
04-11-2008, 10:14
Днес пак има среща да не забравите. 20.00 часа да сте там пред пицарията.
Аз ще доида заедно с приятелката.Очакваме включване и от Furious 155. Ацко моля те не запазвай пак същата маса.:yes:

acko88
04-11-2008, 11:55
Днес пак има среща да не забравите. 20.00 часа да сте там пред пицарията.
Аз ще доида заедно с приятелката.Очакваме включване и от Furious 155. Ацко моля те не запазвай пак същата маса.:yes:

Тиквеник,независи от мене :) аз се обаждам за резервация и те ни слагат кадето има :) айде казвайте че към 5ч. ще звъня за резервация да няма правостоящи
:bounce8:

Stoyan Georgiev
04-11-2008, 13:31
днес може да дойда, че имам да губя време

DSlavev
04-11-2008, 14:57
И аз сам там:meeting:

MUROMAN
05-11-2008, 09:47
Несериозна работа и отсъствия за някои хора.Иначе семпла история.

Stoyan Georgiev
05-11-2008, 11:08
ко да прайш братче, времето за губене се стопи много бързо :shutup::shutup::locked::sad:

Васил Петров
05-11-2008, 14:03
тези които са отсъствали :roll: следващият път кaто дойдат :dark2::smackbum:
В неделя ще се ходили на Ал. Невски ?

Васил Петров
08-11-2008, 19:16
е ще се ходили на Ал. Невски-Групата от източната част на СФ.

MUROMAN
08-11-2008, 21:57
Аз ще ходя,утре ще звънан на Ацко да се разберем дали той ще идва.:hump:

DSlavev
09-11-2008, 02:30
Еи гледам, че ще ходите на Невски ще взема да доида и аз от сумати време се глася да отида ама все сам зает:prison:

MUROMAN
10-11-2008, 16:06
и така и не доиде.

MUROMAN
18-11-2008, 00:17
Моля да не забравите ,че ДНЕС 18,11,08г отнова има среща.Пишете в темата за да се знае колко места да се запазят. :phone:

Stoyan Georgiev
18-11-2008, 08:55
бих дошъл ама съм с VW :gayfight:

майтапа на страна, пак няма да мога

sandeto
18-11-2008, 17:20
Последно днес к'во стана? Ще има ли среща или колегата MUROMAN ще си пие бирата сам? ;-)

acko88
18-11-2008, 18:07
Ухааа аз бях забравил :D еми незнам аз за места несам се обаждал а и като гледам няма хора който са писали че ще идват така че...

LEVSKI
18-11-2008, 18:09
Колеги приемате ли Фиат-аджии? Ей така за парлама мога и аз да намина прибирайки се от работа. Последно има ли среща, и от колко часа е?

sandeto
18-11-2008, 18:18
Ухааа аз бях забравил :D еми незнам аз за места несам се обаждал а и като гледам няма хора който са писали че ще идват така че...
Жалко... но на следващата такава ме бройте със сигурност. А и имам "малка" изненада за колегата MUROMAN. :hehe:

Absente_
18-11-2008, 20:04
Жалко... но на следващата такава ме бройте със сигурност. А и имам "малка" изненада за колегата MUROMAN. :hehe:

хахаха аз пък имам ГоЛЯма ! :magic:

acko88
18-11-2008, 21:20
Еми следващата,ще е следващия вторник но всички се осещат в последния момент,а пък и аз без да искам забравих че днес е вторник и резервация небях направил... така че занапред съобщавайте поне един ден преди това да се знае

MUROMAN
19-11-2008, 00:46
За съжаление среща нямаше.Освен Васил Петров,които ми се обади ,че е там и няма места други желаещи не се явиха./Васко извинение за теб :spoko:/ Така,че имаме време да съберем сили и кураж за другата седмица.Дано тогава да има повече ентусиасти да дойдат и да се видим.

Furious 155
19-11-2008, 01:36
За съжаление среща нямаше.Освен Васил Петров,които ми се обади ,че е там и няма места други желаещи не се явиха./Васко извинение за теб :spoko:/ Така,че имаме време да съберем сили и кураж за другата седмица.Дано тогава да има повече ентусиасти да дойдат и да се видим.

аз съм пешеходец от вторник сутринта и да видим още колко ще е така, че е 0-ла градуса и май вали пак... :frown: другата седмица дано успея да мина :)

MUROMAN
22-11-2008, 20:04
Жалко... но на следващата такава ме бройте със сигурност. А и имам "малка" изненада за колегата MUROMAN. :hehe:

ха каква изненада за мене колега,караш ме да любопитствам?:roll:

sandeto
24-11-2008, 13:50
ха каква изненада за мене колега,караш ме да любопитствам?:roll:
:Tease: Комшии сме, всеки ден по два пъти на ден минавам покрай алфата ти... Живея в 6-ти блок, ;-) но държа гараж под наем до твоя блок. Дори си спомням тъкмо като смених типока с Алфата и веднъж я изкарвах от гаража, а ти тръгваше на някъде и като ме загледаааааа.... все едно съм някоя пу...а ;-) и аз без да зацепя си викам - "Тоз пък к'во ми се пули..." хахаха... :-D Сега вече като знам че си клубар и знам що и какво си оглеждал някак си ми е по-спокойно на душата! :-D
Айде, казвайте ще го бъде ли утре или тц?

Absente_
24-11-2008, 16:02
ми айде тогава и двамата комшии да идват на следващата среща , която само подсещам че е утре!!!!:drinking:

acko88
24-11-2008, 19:52
Абе еи шушумигиииииии само питате ше има ли нема ли да има......Ми аре казвайте който му се идва да знам да му запазя място!Ако има навалица мнооо ясно че и среща ще има ай стегайте се и утре кам 5 и 30 като си дойда от работа да знам бройката на хората и да се обаждам за маса :Tease:

sandeto
25-11-2008, 14:23
.... 5 и 30 като си дойда от работа да знам бройката на хората и да се обаждам за маса :Tease:
Арииий..., ако ще се събираме, пишете ме!!! :coolio:

Absente_
25-11-2008, 19:23
ще пропусна тоя път :(

acko88
25-11-2008, 22:18
Супер среща си беше днес.Бяхме си обичайте хора но поне сериозни!Чесно казано това беше последния път в който резервирам голяма маса и да чакам блудните синове,няма нужда!

Stoyan Georgiev
25-11-2008, 22:46
Супер среща си беше днес.Бяхме си обичайте хора но поне сериозни!Чесно казано това беше последния път в който резервирам голяма маса и да чакам блудните синове,няма нужда!

чак сега видех , че си ми звънял , ама аз нямаше и да мога да дойда...

sandeto
26-11-2008, 08:34
Супер среща си беше днес.Бяхме си обичайте хора но поне сериозни!Чесно казано това беше последния път в който резервирам голяма маса и да чакам блудните синове,няма нужда!
Добре де, във Фиат форума като ще се събираме, всеки който ще идва драсва поне един ред в темата, че е вътре и така поне се знае, че ще има среща. Вчера цял ден следя темата до 19ч, само аз бях написал, че ще идвам... в крайна сметка като видях, че никой не е потвърдил срещата реших, че такава няма да има. :small_cry:

acko88
26-11-2008, 18:27
Добре де, във Фиат форума като ще се събираме, всеки който ще идва драсва поне един ред в темата, че е вътре и така поне се знае, че ще има среща. Вчера цял ден следя темата до 19ч, само аз бях написал, че ще идвам... в крайна сметка като видях, че никой не е потвърдил срещата реших, че такава няма да има. :small_cry:

Емииии все пак имаше...нищо следващия път пиши ако искаш да идваш и така ;) Добре че аз и Марян си водим и приятелките че как ли щяхме да изглеждаме 3-ма човека на маса за 10 :noooo:

acko88
01-12-2008, 21:46
Утре е вторник,ако има желаещи да присъстват нека напишат в темата за да ги имаме в предвид!

Васил Петров
02-12-2008, 01:01
Утре е вторник,ако има желаещи да присъстват нека напишат в темата за да ги имаме в предвид!
знаеш редовните

sandeto
02-12-2008, 13:40
знаеш редовните

Добре, щом вече се знае, че ще има среща и аз ще дойда.

п.п.
:gruebel: Само да не ме карате да ви показвам Алфата отвътре, че в неделя возих едни :pig::pig::pig::pig::pig: с кални обувки и са :dyrvo_v_kenefa: ....

acko88
02-12-2008, 19:29
Среща ще има 20:00ч. сме там :)

MUROMAN
03-12-2008, 22:23
Срещата си беше добра ,присъеди ни се още един човек Сашо.Така,че се разрастваме.:bg:

acko88
04-12-2008, 19:28
Абе кога ли ще издъниме срещата и ще се напиеме като Общи работници :clapping:
п.п. Мариян малко беше зачервил бузките ..... кво беше сливенска троянска перла :D:D:D:D:D

Васил Петров
04-12-2008, 21:03
от кога говоря да се саберем да си махнеме главите :tequilla: и да си гледаме пияните физономии :hmm:

sandeto
05-12-2008, 20:40
от кога говоря да се саберем да си махнеме главите :tequilla: и да си гледаме пияните физономии :hmm:

Aaaa... не-не!!! Там ни стаа таз работа, че после ще зажуля Алфонсо докато го натиквам в гаража... :hehe: или още по-лошо ако налетя на кукерчета ще има :rip:.

Ама виж като се стопли временцето напролет, нейде на природа с препиване + преспиване ---> бройте ме!!!:drive:

acko88
05-12-2008, 21:13
охххх колко съм гузееееееен зеха ми книжката за алкохол и неси зех поука...ем продължавам да карам,ем продължавам да пия ввввврррррррръъъъъъът ... щрааааааааанк

Васил Петров
05-12-2008, 21:41
:dark2::drive:

Absente_
05-12-2008, 21:59
еееееееее Васко веднуж и ти да я измиеш тая Алфа деба :clapping:

acko88
05-12-2008, 22:58
еееееееее Васко веднуж и ти да я измиеш тая Алфа деба :clapping:

Сеееееееееееееееееееееееееееееееекс братяяяяяяяяяяяяя колко сам се напииииииииииииииииииииииииииииилллллллллллллллллл малееееееееееееееееееееееееееееееееееее деба кварталните крачмета дебааааааааа...


п.п. Искам с Васко да се напием ама якоооооо и да ми игрА к'чеци!

Васил Петров
06-12-2008, 12:50
еееееееее Васко веднуж и ти да я измиеш тая Алфа деба :clapping:

хората могат да потвардят че моита кола винаги е била чиста не че се хваля;-):plane:

MUROMAN
06-12-2008, 15:57
Поитвърждавам,че колата на Васко винаги е била чиста.
Киро стига пиил и правил секс,че ще развалиш момето и ще и се образува цицина на корема.И това пак ще се налага да пиеш ама и ние ще помагаме.:tequilla::baby_bringin:

MUROMAN
06-12-2008, 15:58
Поитвърждавам,че колата на Васко винаги е била чиста.
Киро стига пиил и правил секс,че ще развалиш момето и ще и се образува цицина на корема.И това пак ще се налага да пиеш ама и ние ще помагаме.:tequilla::baby_bringin::sex:

lulin racing
06-12-2008, 16:02
Марияне спирайте му алкохола на Кирето,че от месец на месец отива на по-зле :roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2::roll2:: roll2::roll2::roll2::roll2::roll2:

acko88
06-12-2008, 19:21
Днеска как ще се напоркааааааааааааамММММ:falos2::mr-t::falos2:

MUROMAN
06-12-2008, 19:24
E то да е само днес щеше да е добра.И все пак темата се изроди досат и се напълни със спам.Така,че предлагам който има да казва нещо на другия да му пише Лс или по
Скайп. нека в темата има наистина важна ,конкретна и полезна информация.:offtopic:

Васил Петров
09-12-2008, 19:04
имали живи след 8 ще се сабираме ли тази вечер.
Да саму сте умрели от пиене ама препоръчвам "алка заицер" изпитано на няколко пъти тези дни :prescription::drunk:

MUROMAN
10-12-2008, 21:29
имали живи след 8 ще се сабираме ли тази вечер.
Да саму сте умрели от пиене ама препоръчвам "алка заицер" изпитано на няколко пъти тези дни :prescription::drunk:

Верно има ли живи?Важното е ,че КП и БЖ са живи и що годе здрави след претърпяното.Може вече да правиме домашни сбирки като го изпишат русия реисър. :bangin:

Васко не прави реклама на противопиянски медикаменти.
Плащат се тия работи нали знаеш,ще насъскам модераторите ,внимавай познавам хора от Дружба.:boxing::chair::rotfl:

Васил Петров
11-12-2008, 16:28
добре но аз пък познавам хора от кв. Левски и околноста ще има мазало :stretcher::boxing::death::bash::dark2:

Absente_
11-12-2008, 18:55
E то да е само днес щеше да е добра.И все пак темата се изроди досат и се напълни със спам.Така,че предлагам който има да казва нещо на другия да му пише Лс или по
Скайп. нека в темата има наистина важна ,конкретна и полезна информация.:offtopic:


Верно има ли живи?Важното е ,че КП и БЖ са живи и що годе здрави след претърпяното.Може вече да правиме домашни сбирки като го изпишат русия реисър. :bangin:

Васко не прави реклама на противопиянски медикаменти.
Плащат се тия работи нали знаеш,ще насъскам модераторите ,внимавай познавам хора от Дружба.:boxing::chair::rotfl:

:dunno:

Васил Петров
16-12-2008, 17:03
ехо неска ще се срещаме ли?

Absente_
23-12-2008, 17:47
ехо неска ще се срещаме ли?

!??!?!!?!???? :guns:

acko88
28-12-2008, 14:10
!??!?!!?!???? :guns:

Кво пуцаш па ти бе,невиждаш ли че се е падало вторник

MUROMAN
29-12-2008, 18:42
Кво пуцаш па ти бе,невиждаш ли че се е падало вторник

Нека да пуца бре,ке те утепат некъде бе Гого.:jumping:

Absente_
30-12-2008, 12:21
аz нещо не раzбрах zа какво говорите хахахах )))))
айде весело посрещане :headbang:

fein86
01-01-2009, 14:50
Абе колеги ако не съм много нахален, може ли и аз да дойда на следващата среща:blush: , то не съм от София ама съм си близко.

Ще следя темата и ако нямате против да дойда кажете само кога и къде и съм там :-)

Васил Петров
01-01-2009, 14:59
Много ще се радваме да дойдеш!

fein86
01-01-2009, 21:44
Много ще се радваме да дойдеш!


Драснете само кога и в колко часа, и моя милост и моята красавица(Алфичката имам предвид) сме там(жената и тя е красавица ма няма да я зимам):cheers:

acko88
02-01-2009, 14:38
Драснете само кога и в колко часа, и моя милост и моята красавица(Алфичката имам предвид) сме там(жената и тя е красавица ма няма да я зимам):cheers:

Живот и здраве вторник може да се саберем :)

Eraser
02-01-2009, 17:00
е и аз съм от иист коуст такаче ме бройте:bouncing_smiley:

Stoyan Georgiev
02-01-2009, 17:20
къто казах на ацко там сме 100 %, та може и шофер да си взема да моем да цакнем по 2-3-4--5-6 бири :bouncing_smiley:

acko88
02-01-2009, 18:13
Добре деца стегайте се тогава и който ще идва да напише да знам да му запазя место,май ще саберем яка тайфа тоя път :)

fein86
02-01-2009, 18:43
Добре деца стегайте се тогава и който ще идва да напише да знам да му запазя место,май ще саберем яка тайфа тоя път :)

Колега там съм, само да драснеш къде, защото направо нямам нерви да прочета цялата тема и не знам дали още е на първоначалната дестинация!!!

Eraser
02-01-2009, 18:44
Добре деца стегайте се тогава и който ще идва да напише да знам да му запазя место,май ще саберем яка тайфа тоя път :)

Аз във вторник съм свободен след 19 часа. Само да кажете и къде:bouncing_smiley:

MUROMAN
02-01-2009, 20:29
Опала и Маряно е там.:metal:

Stoyan Georgiev
03-01-2009, 05:01
Колега там съм, само да драснеш къде, защото направо нямам нерви да прочета цялата тема и не знам дали още е на първоначалната дестинация!!!

тръгваш по владимир вазов и на третия сфетофар мисля (след като минеш салона на сузуки втория се пада ако се не лъжа) свиваш вляво (има една авто къща) ..... ако пропуснеш пицарията си сляп и няма сми да идваШ :bouncing_smiley:

acko88
03-01-2009, 11:26
тръгваш по владимир вазов и на третия сфетофар мисля (след като минеш салона на сузуки втория се пада ако се не лъжа) свиваш вляво (има една авто къща) ..... ако пропуснеш пицарията си сляп и няма сми да идваШ :bouncing_smiley:

Стояне момчето идва от Елин Пелин,най-лесния ориентир е че тази пицария се намира на светофара при магазин "Домко" ако несе сещате каде е все още,ще обясняваме по-подробно :)

Stoyan Georgiev
03-01-2009, 11:59
Стояне момчето идва от Елин Пелин,най-лесния ориентир е че тази пицария се намира на светофара при магазин "Домко" ако несе сещате каде е все още,ще обясняваме по-подробно :)

кой ти чете профили :knock:

fein86
03-01-2009, 14:54
кой ти чете профили :knock:

Колеги, аз в пицария Вики съм ходил много пъти, знам идеално къде, защото по цяло лято вися на Варадеро, просто исках да знам дали още е там :waving: мястото на срещата, а кажете сега дали още е в 19:30 - 20:00 часа и направо да се виждаме там и те така :holiday::Yeeeehaaa:

acko88
03-01-2009, 14:57
Колеги, аз в пицария Вики съм ходил много пъти, знам идеално къде, защото по цяло лято вися на Варадеро, просто исках да знам дали още е там :waving: мястото на срещата, а кажете сега дали още е в 19:30 - 20:00 часа и направо да се виждаме там и те така :holiday::Yeeeehaaa:

Вторник 20:00ч. се чакаме отпред и влизаме :)

Васил Петров
03-01-2009, 23:56
стига да нее затрупан входа на пицата от сняг :roll2:

MUROMAN
04-01-2009, 13:33
Еeeхх Кирето ако беще още със снегорина щеше д го откопае.:spam_laser:

DSlavev
04-01-2009, 18:23
Еи банда честита нова година много здраве, касмет и колите да не се чупят.

Бройте и мен ще гелдам да доида, че от одавна не сам идвал.:bounce8::tequilla:

ACEHOB
04-01-2009, 20:34
Дайте точен адрес да го вкарам в навито. Може и аз да дойда.

fein86
04-01-2009, 21:21
Дайте точен адрес да го вкарам в навито. Може и аз да дойда.

Левски Г , срещу Домко - Пицария Вики, близо е до басейн Варадеро. По-точно може да обясни някой от колегите...

acko88
05-01-2009, 18:14
Еeeхх Кирето ако беще още със снегорина щеше д го откопае.:spam_laser:

Ти несе ебавай толко щото ше минаваш през нас да ме земеш няма да ходя пеш я :rosso_spider:

acko88
05-01-2009, 18:18
Дайте точен адрес да го вкарам в навито. Може и аз да дойда.

Незнам как е точния адрес,ориентирай се чрез бгмапс каде е магазин Домко и ще видиш и пицарията ;)

ACEHOB
05-01-2009, 21:16
Тенкю

Васил Петров
06-01-2009, 13:42
аз ще мина за малко че ще хода на рожден ден :Bolt::drunk:

acko88
06-01-2009, 16:20
Запазвам маса за 10 човека,айде до 8ч.

fein86
06-01-2009, 16:35
Запазвам маса за 10 човека,айде до 8ч.

До 8ч. колега :grin:

MUROMAN
06-01-2009, 23:57
Не лоша среща доста коне се разпуснаха и доста турбини засвириха на масата.:biker: Доста се посмяхме по едно време.
Fein86 се размина само със закъснение,не можа да събере за цяло отсъствие.Жълт Картон за Асенов и Absente/несериозник/.
Прилагам скромен снимков матерял.:grin:

fein86
07-01-2009, 00:04
Не лоша среща доста коне се разпуснаха и доста турбини засвириха на масата.:biker: Доста се посмяхме по едно време.
Fein86 се размина само със закъснение,не можа да събере за цяло отсъствие.Жълт Картон за Асенов и Absente/несериозник/.
Прилагам скромен снимков матерял.:grin:


Абе ама аз съм бил що годе Убавец :grin:, само ти ше ме снимаш вече, че ми хващаш красивата страна :kicking:

Васил Петров
07-01-2009, 16:40
маряне как можа да качиш тази снимка (аз ти и киро) не приличам на човек. Срещата беше страхотна а и красавицата на fein86 много ми хареса.

Stoyan Georgiev
07-01-2009, 20:39
ахахахахахахах васко направо ми подвигна настроението :big_bow_down::big_bow_down::big_bow_down::roll2:: roll2::roll2::roll2:


дружина, съжалявам , че не дойдох, имапе непредвидена ситуация, изискваща моето присъствие....

Absente_
07-01-2009, 22:32
АХахаха Васко РАЗЦЕПИ с тая снимка :clapping: :BIGsmile: :lol_sign: :bowdown:

Васил Петров
08-01-2009, 15:03
мани мани като гладно цигане пред кебабчийница съм излезнал:clap:

acko88
08-01-2009, 18:15
ХАхахХАХхАХАхАХАХаХХАхАХАХахХахахахХАха

Васил Петров
09-01-2009, 10:14
:drinking: от мъкаааааааааа

acko88
12-01-2009, 17:58
Чеда мои,ще се сбираме ли утре на по една огнена вода?Който ще идва да драсне да му пазя место :)

Васил Петров
12-01-2009, 18:13
аз като пак сам с форда ще ме приемете ли ако не едно такси и да се :cheers:

fein86
12-01-2009, 18:43
Ще опитам да дойда, ама не е на 100%, че незнам да не съм командировка!!! Ако не съм, задължително съм там :cheers:

fein86
12-01-2009, 18:45
аз като пак сам с форда ще ме приемете ли ако не едно такси и да се :cheers:

Васко ако идвам мога да мина да те зема, ако искаш де!!!

fein86
13-01-2009, 13:03
Младежи искам да се извиня, обаче ще се видим следващата седмица, че тая вечер ще се опитвам да си спасявам връзката!!!:unsure:

acko88
13-01-2009, 14:08
Младежи искам да се извиня, обаче ще се видим следващата седмица, че тая вечер ще се опитвам да си спасявам връзката!!!:unsure:

Няма проблеми,другата седмица заповядай :)

acko88
13-01-2009, 14:09
аз като пак сам с форда ще ме приемете ли ако не едно такси и да се :cheers:

Ти пък неми се глези!С форд без форд нали си наше момче :) Нещо ДСлавев несе отчита,дали ще присъства :unsure:

DSlavev
13-01-2009, 23:46
Ти пък неми се глези!С форд без форд нали си наше момче :) Нещо ДСлавев несе отчита,дали ще присъства :unsure:

Еи банда съжалявам че неможах да доида ама сам извън София и чак сега се добрах до някъкъв нет. Следвъщия вторник сам на линия :cheers:

П.П. Киро изпробвах палката въху един тъпанар немръдна:bouncing_smiley::bouncing_smiley: Бях се претеснил, че ще вземе да се изкриви :bouncing_smiley:

acko88
14-01-2009, 11:28
Еи банда съжалявам че неможах да доида ама сам извън София и чак сега се добрах до някъкъв нет. Следвъщия вторник сам на линия :cheers:

П.П. Киро изпробвах палката въху един тъпанар немръдна:bouncing_smiley::bouncing_smiley: Бях се претеснил, че ще вземе да се изкриви :bouncing_smiley:

Еее айде чакаме те другата седмица :) тъкмо ще разкажеш кой си положил с палката :)

MUROMAN
15-01-2009, 11:39
Dslavev e мура и бияч.:punk:

acko88
15-01-2009, 13:39
Dslavev e мура и бияч.:punk:
амааа вафла мура или нещо друго мура :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Absente_
15-01-2009, 19:43
кво му е станало на Васко с алфата бе ?

acko88
17-01-2009, 16:47
Стягайте се дружки,до понеделник да знам кой ще идва :)

Васил Петров
17-01-2009, 23:50
кво му е станало на Васко с алфата бе ?

у боксо е

fein86
18-01-2009, 18:33
Стягайте се дружки,до понеделник да знам кой ще идва :)

Пиши ме, там съм :clapping:

fein86
19-01-2009, 18:03
Момчета командировка съм на Монтана, ако успея да се върна съм при вас, но ако не успея ви пожелавам приятно прекарване и до следващата седмица

Васил Петров
19-01-2009, 19:32
ей багабонтини да сте на линия че дане се издирваме по улиците :ritter:

MUROMAN
19-01-2009, 19:51
и аз няма да мога да дойда - командировка съм и аз сорри.:dunno:

DSlavev
19-01-2009, 20:26
Аз сам на линя:big_beer:

acko88
20-01-2009, 15:18
Еми днеска скромно,скромно ама ше пием по бира-2 :) 8ч. да сте пред пицата чееееееее :jason2::jason2::jason2::jason2::jason2:

acko88
25-01-2009, 16:37
Ей други ден тряя се саберем яка група ей!