PDA

View Full Version : Пловдивски Бобо?



Nyte
06-10-2008, 09:54
Колеги, искам да ви питам дали и в Пловдив си нямаме някой Бобо, при който да си водя колата за смяна на ремъци и ролки, че е пълно с пишман-майстори :shutup: Кого бихте ми препоръчали?

Speeder
06-10-2008, 10:15
Човек ходи в София!!! Ще спестиш нерви и пари. ;)
Сериозно!!! Аз съм ги пробвал най-хвалените в Пловдив и не стават.

dimo
06-10-2008, 10:20
Човек ходи в София!!! Ще спестиш нерви и пари. ;)
Сериозно!!! Аз съм ги пробвал най-хвалените в Пловдив и не стават.

и кои са най хвалените в пловдив ?!?

Nyte
06-10-2008, 11:09
Човек ходи в София!!! Ще спестиш нерви и пари. ;)
Сериозно!!! Аз съм ги пробвал най-хвалените в Пловдив и не стават.
И на мен ми се върти един такъв вариант в главата и може би ще взема да звънна на Бобо да се уговоря с него ;)

Nyte
06-10-2008, 13:49
Все пак някой би ли препоръчал някой надежден и изпитан сервиз в Пловдив?

bokota
06-10-2008, 14:27
Все пак някой би ли препоръчал някой надежден и изпитан сервиз в Пловдив?

Сервиз Елегант търси Джими

Nyte
06-10-2008, 14:55
Сервиз Елегант търси Джими
Къде се намира този сервиз Елегант, колега? Ходил ли си там и какво ти е мнението за начина им на работа?

BillyBoy`
06-10-2008, 15:01
Човек ходи в София!!! Ще спестиш нерви и пари. ;)
Сериозно!!! Аз съм ги пробвал най-хвалените в Пловдив и не стават.
зависи при кои си ходил така че не слагаи всички под един знаменател

Христо_Сираков
06-10-2008, 15:36
някои говорише за сервиз Формула на кукленско и за бившето СБА някаде там аз след около месец мисля да ги видя момчетата как работят

Nyte
06-10-2008, 15:51
В една друга тема издирих следното:

В Пловдив има три много добри сервиза за Алфа :
1. сервиза на Хари и Боби - до завод Устрем (под моста за Асеноград);
2. сервиза на Митко Брадата - на изхода за Карлово, веднага до зелената метан-станция (влиза се навъте, а за по-точни данни питаш пазача на портала);
3. сервиза на Пламен - на същото шосе, точно срещу караулката на КАТ, там където започва разделителната мантинела - съвсем преди мантинелата като караш към с.Труд се минава за 10м в насрещното, и там е сервиза - тук правят супер диагностика, а имат и много части втора ръка директно внос от Италия.
Възможно е да има и други що-годе добри сервизи, но тези са многократно доказани. За доказателство - в първия сервиз идва човек чак от Гърция да си прави колата

А и в други теми видях добри отзиви за тия сервизи и мисля да пробвам при "Митко Брадата"...

Speeder
06-10-2008, 17:18
В една друга тема издирих следното:


А и в други теми видях добри отзиви за тия сервизи и мисля да пробвам при "Митко Брадата"...

Признавам си, че при него не съм ходил! После пиши някакви отзиви. Айде успех ;)

Nasko_77
06-10-2008, 18:21
А и в други теми видях добри отзиви за тия сервизи и мисля да пробвам при "Митко Брадата"...Ооо... не.
Баш тука не се натрисай;)

Nasko_77
06-10-2008, 18:27
Вто виж тук.
По-скоро... линковете в тази тема...
Има ги и телефоните дори на Хари и Боби...

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=24561&highlight=%D1%E5%F0%E2%E8%E7%E8+%CF%EB%EE%E2%E4%E8 %E2

Nyte
06-10-2008, 18:54
Вто виж тук.
По-скоро... линковете в тази тема...
Има ги и телефоните дори на Хари и Боби...

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=24561&highlight=%D1%E5%F0%E2%E8%E7%E8+%CF%EB%EE%E2%E4%E8 %E2

Аха... Ами може и там, а този Митко Брадата понеже ми е най-близо до квартирата и затова първоначално там реших. Какво ти е мнението за него и защо не го препоръчваш, колега? Иначе си записах номера на Боби от тоя сервиз дето сте препоръчали и тия дни, когато ми изпратят частите от Благоевград ще му звънна един телефон да се разберем за някакъв час.

Nasko_77
06-10-2008, 19:22
Аха... Ами може и там, а този Митко Брадата понеже ми е най-близо до квартирата и затова първоначално там реших. Какво ти е мнението за него и защо не го препоръчваш, колега? Иначе си записах номера на Боби от тоя сервиз дето сте препоръчали и тия дни, когато ми изпратят частите от Благоевград ще му звънна един телефон да се разберем за някакъв час.При него си обслужвах колата...
Не съм доволен...
Може би си има понятие от Алфи, но от по-старите.
За 1.4ТС май не беше чувал... покара я за да ми провери амортисьорите отзад и отсече, че била 1.6 меду другото:lol:
И като му казах, че е 1.4ТС ми вика... ма те имат ли 1.4 145-ците:)
Това трябва да ти говори достатъчно. За някой части.. също малко ме съмнява дали изобщо ги е сменил при положение, че ги платих. Уж нов комплект ролки а не след дълго ми се разстърга едната. Изнуди ме и от неговото масло да сложа, което той разпространяваше... някакво Морис... пълен кенеф, много скоро след това го махнах.. и така...
Абе мани... бях откачил тогава... 2-3 дена ми стоя колата при него.
Пак ще кажа... може да е добър, но на старите;)
И на тръгване даже ми вика ела другата седмица да ти изтърбушим катализатора...
Пари няма да ми даваш;) Хахаххх... тарикат.

Nyte
06-10-2008, 19:36
Aха... Ясно. Е значи имайки се предвид, че мойта е 145 1.4 TS няма да я водя там :D Ще звънна тия дни на Боби дето го препоръча и сигурно там ще я водя. Твоята Алфица там ли я обслужват?

dimo
08-10-2008, 17:29
Здрасти ,колеги да кажа 2 -3 думи за "брадатия" значи при него има два вида клиенти - много доволни и много недоволни .За обслужване спокойно можеш да му я закараш там има необходимите инструменти(в това число пети за зацепване на ангренажа за всички туин спаркове включително 1.4) и умения доста италянски коли правят там .Но.... за маслото не му обръщай внимание какви ги дрънка (даже изобщо не го слушай викай да да добре и готово ) особенно за "Селенията" .Неговото масло е наливно " Морис" -английско човека си хвали стоката нали трябва да печели, а щом си го налива в неговата Lancia Kappa значи не е чак толкова лошо.

zaryto
08-10-2008, 19:10
:haha::haha::haha: Мен от форума ми препоръчаха "Джимито",защото като взех колата ламдата нещо се базикаше.Та въпросния Джими реши,че трябва да дам 350 лева за нова ламбда + монтажа,а в последствие се оказа,че е чисто нова и че е сменяна в Италия.Майстора само оправи кабелите,защото била свързана неправилно и колата си е карам вече 2 години без проблем. :tooth:

Nyte
09-10-2008, 09:57
:haha::haha::haha: Мен от форума ми препоръчаха "Джимито",защото като взех колата ламдата нещо се базикаше.Та въпросния Джими реши,че трябва да дам 350 лева за нова ламбда + монтажа,а в последствие се оказа,че е чисто нова и че е сменяна в Италия.Майстора само оправи кабелите,защото била свързана неправилно и колата си е карам вече 2 години без проблем. :tooth:
Ами аз четейки от форума си направих изводите, че при този Джими може да си направиш качествена диагностика. Иначе за смяна на ангренажите и свещите аз съм решил да ходя в сервиза на Боби и Хари, няколко човека вече ми го препоръчаха. Днес ще им звънна да си запазя час ;)

zaryto
09-10-2008, 18:01
Един приятел ми каза за сервиз,който се намирал до сточна гара,някаде в уличките до Рояла.Имало някакъв майстор само италянки поправял.Някой ако е ходил там да си каже мнението. :evilsmiley:

ivo_red
10-10-2008, 14:20
Баси, тва намирането на читав майстор май по-тегаво от намирането на читава жена ше се окаже...

BillyBoy`
10-10-2008, 14:34
Баси, тва намирането на читав майстор май по-тегаво от намирането на читава жена ше се окаже...
не е вярно има много писано за това ама на никои не му се чете и постоянно се дъвчат едни и същи неща и постоянно се задават едни и същи въпроси което е глупаво

Nyte
10-10-2008, 15:55
Аз днес я водих моята Алфита при Боби и Хари и съм доволен от работата им. Занапред смятам там да ходя да ми я поддържат ;)

vlado_iv
12-10-2008, 12:59
Nyte - дай малко по-вече инфо и как е със записване или, имат ли РС за диагностика :boo:

Nyte
12-10-2008, 14:36
Aми останах с впечатлението, че в сервиза им се обслужват само италиански коли и то Алфи. Аз се обадих по телефона и си запазих час, приеха ме още на следващия ден сутринта. Смениха ми двата ремъка (пистов и ангренажен), ролките и свещите за половин ден, следобядa колата ми вече беше готова. Останах доволен и от отношението им към мен, т.к. още съм на "вие" с доста от нещата при автомобилите като цяло и ми разясниха това-онова. При смяната са поогледали колата и се оказало, че са ми за смяна и вариатора (това си го знаех и преди това... прочутото дизелово тракане), термостат на двигателя и хидравлична помпа и ще гледам скоро да пооправя и тия неща. За диагностика - мисля, че не правят, поне не видях да имат такава техника в сервиза им. Номера им е 0889 034 571 (търсите Боби), а самия сервиз се намира тук (http://lh5.ggpht.com/slyn4ogled/SKxBfcarCoI/AAAAAAAABt4/CKhx0LFk-Ik/s800/serviza_na_Bobi.jpg) ;) Aз лично съм доволен от тях и мисля занапред да си обслужвам колата при тях, когато се наложи.

vlado_iv
14-10-2008, 01:27
много ти благодаря за инфото много съм доволен :big_bow_down:
Ако мога с нещо да ти помогна някой ден само пиши или кажи на срещите!!!!! и да вземеш пак да дойдеш!!!!!!!!!!!!!:whip:

Nyte
14-10-2008, 11:58
много ти благодаря за инфото много съм доволен :big_bow_down:
Ако мога с нещо да ти помогна някой ден само пиши или кажи на срещите!!!!! и да вземеш пак да дойдеш!!!!!!!!!!!!!:whip:
NP ;) Тая седмица сигурно ще пропусна, че по повод на това, че си стегнах каляската ще се прибера до Благоевград, но следващата седмица ще гледам да дойда. Ще драсна един ЛС преди това, че тъй или иначе никого не познавам от форума :)

cyberhill
23-09-2010, 12:37
Колеги , само т.нар. Джимито ли прави реална диагностика...

Трябва ми наистина човек дето знае какво прави... сега до София не ми се ходи за диагностика...

Случая е заплетен и не искам да сменя половината кола за проба ;)

vlado_iv
23-09-2010, 21:13
Аз съм ходил при него и съм доволен от към диагностика,но за части и ремонт малко “къпи“......

cyberhill
24-09-2010, 08:48
Но за диагностика е добре... нали ?

BillyBoy`
24-09-2010, 18:18
Не се нахвърляи веднага да ти сменя нещо след диагностиката ако покаже нещо че както каза Владо наистина ще те окъпе :).

cyberhill
27-09-2010, 09:19
OK. Към края на седмицата ще отида... и ще пиша след това.

basterz
01-10-2010, 00:22
Колега и аз бих ти препоръчал Хари и Боби (баща и син). Евала им правя работят добре визмат нещата на приемливи цени и лично аз за каквото съм ходил винаги съм оставал доволен и това повече не се е обаждало. Доста мои познати с различни "италянци" ходят там и те биха изказали моето мнение.

BillyBoy`
01-10-2010, 10:24
Те не правят диагностики:).

cyberhill
01-10-2010, 10:26
Колеги, Джимито в събота баца ли :) ?

basterz
01-10-2010, 13:11
За диагностики мога да ви кажа къде аз ходя въпреки, че последният път се отнесоха така сякаш нямаше да им платя. Въпреки селското им отношение останах доволен.
Намира се срещу Мр. Бриколаж в Пловдив точно отсреща има бараки и пише диагностика. Там обръщат специално внимание на колата ако е италианска а за собственика вниманието е, едва ли не, че не я заслужава.