PDA

View Full Version : АЛФА 156 модел САМОЛЕТ



plamen petkov
08-10-2008, 10:16
хора виждам че за вас това което го бях написал е като научна фантастика но за мен беше реалност мога да ви дам още две теми за да ми ядете краката.първата е ;адреса на университета в Ковънтри ми го беше дал и препоръчал лично шеф дизайнера на МЕРЦЕДЕС Бруно Сако през 97г. втората;след като изпратих мои матеряли на БМВ и ми казаха че ще се радват да работят с мен, две години и половина след това излезе новата БМВ 5 СЕРИЯ и познайте какво ( сигурен съм че всеки се е кефил на супер готините и фарове) фаровете бяха моите но с нищо не мога да го докажа защото не бях ги патентовал.сега си гледам моите драсканици по пътищата.и като кажа че това е мое такива като вас ще кажат че съм ненормален.но от това се чуствам още по горд с това което успях да постигна.БЛАГОДАРЯ ВИ!

Ранобудниче
08-10-2008, 10:22
хора виждам че за вас това което го бях написал е като научна фантастика но за мен беше реалност мога да ви дам още две теми за да ми ядете краката.първата е ;адреса на университета в Ковънтри ми го беше дал и препоръчал лично шеф дизайнера на МЕРЦЕДЕС Бруно Сако през 97г. втората;след като изпратих мои матеряли на БМВ и ми казаха че ще се радват да работят с мен, две години и половина след това излезе новата БМВ 5 СЕРИЯ и познайте какво ( сигурен съм че всеки се е кефил на супер готините и фарове) фаровете бяха моите но с нищо не мога да го докажа защото не бях ги патентовал.сега си гледам моите драсканици по пътищата.и като кажа че това е мое такива като вас ще кажат че съм ненормален.но от това се чуствам още по горд с това което успях да постигна.БЛАГОДАРЯ ВИ!

добре, де - стига подскача.
всеки има право да вярва или не в каквото си иска.

тук ни е събрала любовта към алфите, а не меракът да си доказваме кой е по-, баш и най-.


хайде, мир.

odisey
08-10-2008, 11:29
хора виждам че за вас това което го бях написал е като научна фантастика но за мен беше реалност мога да ви дам още две теми за да ми ядете краката.първата е ;адреса на университета в Ковънтри ми го беше дал и препоръчал лично шеф дизайнера на МЕРЦЕДЕС Бруно Сако през 97г. втората;след като изпратих мои матеряли на БМВ и ми казаха че ще се радват да работят с мен, две години и половина след това излезе новата БМВ 5 СЕРИЯ и познайте какво ( сигурен съм че всеки се е кефил на супер готините и фарове) фаровете бяха моите но с нищо не мога да го докажа защото не бях ги патентовал.сега си гледам моите драсканици по пътищата.и като кажа че това е мое такива като вас ще кажат че съм ненормален.но от това се чуствам още по горд с това което успях да постигна.БЛАГОДАРЯ ВИ!

М/у другото точно за тях си мислех днес, разминах се с една 5ица. Доста смели бяха за времето си, мен лично ме изкефих, може би изразяват погледа в бъдещето на марката от Мюнхен. Винаги съм си мислел, че има нещо различно, ма как се решиха да направят такава радикална стъпка в дизайна още не ми е ясно. Чувал съм че Мюнхен е града с най-голям брой педали в Германия, може би и той е един от тях, не знам ... Много би хсе радвал МрХ да си даде мнението и той, мисля че е вещ по тези въпроси и ще намери подходящо място на тази тема :)

plamen petkov
08-10-2008, 11:36
виждам че освен да ръсиш глупости за друго не те бива.за да си нормален тук маи трябва или да си пияница или наркоман.а когато правиш наистина стиностни неща си ненормален:tooth:

Ранобудниче
08-10-2008, 11:41
виждам че освен да ръсиш глупости за друго не те бива.за да си нормален тук маи трябва или да си пияница или наркоман.а когато правиш наистина стиностни неща си ненормален:tooth:

обиждайки участниците във форума, определено не се предполага да им станеш по-мил и драг.

жив и здрав бъди.

:bye-bye:

plamen petkov
08-10-2008, 11:45
аз не искам да ставам нито мил нито драг.искам само да отворя очите на заспалите хора в тази държава ако може да се нарече държава

koolio
08-10-2008, 12:04
аз не искам да ставам нито мил нито драг.искам само да отворя очите на заспалите хора в тази държава ако може да се нарече държава
С такива изявления още по-малко печелиш уважение. Ако си знаещ и полезен човек, не е това начинът да го покажеш.

pr_00f
08-10-2008, 12:35
Мисля че темата е изчерпана.